eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Çaykur Rizespor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 68>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 21:39
Bu maçın sonucu beni sadece eskişehirspor aşkımdan dolayı sevindirir yada üzer.. hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun bu maçta.. eğer bizim şampiyonluğumuza mani olacaksa kalsın istemem.. ama yok kulüp içinde faydası olacaksa yeneriz inşallah.. çaykur maçı önümüzdeki haftalar içinde ölçü saymayacağım bir maç olacak...
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 00:40

2 takım da yedek ağırlıklı kadroyla sahaya çıkar. Kalede Sinan olacağını düşünüyorum, Sergen de ilk 11 başlayabilir. Sonucu kestirmek zor. Dileğimiz Eskişehirspor'umuzun galip gelip, gruplara kalması. İnşalah bunu başarırır...

Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 00:54
Rize'nin aklı Oftaş bizim de Kartal maçında o yüzden 2 takımda yedek ağırlıklı bir kadro ile oynayacak.Bu turu geçersek tabiki seviniriz ama elenirsekte dövünmeyiz o yüzden stressiz oynayacağımız bu maçta  isteyerek oynarsak neden kazanmayalım.
Yukarı
bilal Liste gör
Deneyimli Yazar

bilal
  Alıntı bilal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 01:53
Alıntı yapılan es-es2641

Alıntı yapılan Banderas_26

Hayırlısı ile çayımızı içer döneriz.
Her maç yeni bir umut demek.

İnsallah çay acı olmaz.WinkWink .Şöyle bol şekerll bir çay içeriz umarım LOLLOL

bana çay demli olsun acısından 1 tane çeeeekk .. LOLkardeşede şekerli olsun Tongue
AŞIK ETTİ SEVDAN BENİ...
Yukarı
es_es_emrah Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emrah
  Alıntı es_es_emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 02:30
amatörede düşse terkeden kahbe olsun yemin ettik biz sonuna kadar ESKISEHIRSPORLUYUZ iyi gündede kötü gündede sonuna kadar ESES.Bu takım yenecektırde yenılecektırde oyle boyle bu sene süper lige cıkacagız .Haydi pazar gunu herkez trubune
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

(ÜNİESES-İZMİR KIZILCIKLI-EMRAH)
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 02:38
Eskişehir bu oyununu devam ettirsin ve tüm maçlarını kaybetsin. Hiç bi maç kazanamasın yine de yıkıcı eleştirirsem ve desteklemezsem namerdim. Sevgi karşılıksızdır eğer Es-Es yenerse çok mutlu olurum o haftam hep neşeli geçer. Yenilirse de üzüntümü içime atar kimseye küfür etmeden kırmadan bi daha ki maça nasıl daha iyi desteklerim onu düşünürüm. Kimseyi kırmam çünkü hiç kimse bilerek-isteyerek yenilmez. Eleştiri yaparım ama motive edici yapıcı. Ve tüm gerçek Eskişehirspor taraftarının da benim gibi olduğunu bilir ve bu yüzden stada girip de tribünleri gördüğüm anda tüylerim diken diken olur çoşarım. Allah Herkese bu büyük Eskişehirspor sevgisini nasip etsin!

Amin....
Belki Bir Gün!
Yukarı
cenkhan Liste gör
Deneyimli Yazar

cengizhan
  Alıntı cenkhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 10:10
selamunaleykum değerli kardeşim tüm islam alemine hayırlı ramazanlar ve sağlık huzur dilerim. kardeşim ne güzel yazmışsın.tebrik ederim.işte gerçek taraftarlık bu tüm taraftarlarmızında inşallah böyle düşünce ve hareket içinde olmasını dilerim.takımımıza da başarılar diler inşallah bu sene süper lige çıkmasını canı gönülden temenni ederim

Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 10:30
ligin ilk 5 maçı ve kocaeli kupa maçında iddia'nın en düşük ganyanı ne ise bizim maçta o skor gerçekleşti. bizim maçlarda şu ana kadar sürpriz yok. bu açıdan bakarsak 1.25 oranı ile rize maçı kazanacak.

olaya değişik açıdan bakarsak rizespor ligde kalmayı isteyen bir takım. biz ise üst lige çıkmak istiyoruz. kupada ileri gidemeyeceğimiz bir gerçek. gruplara kalırsak elde edilecek 500.000 YTL civarı gelir var. şansımız olursa 3 istanbul takımından biri ile evimizde oynarsak tribün geliri artar ayrıca yıllar sonra üç istanbul takımından birisi ile evimizde oynamış oluruz.

rize eskişehirspor maçı kazananın fazla sevinmeyeceği, yenilenin ise üzülmeyeceği bir resmi maç olacağa benziyor. 

kupadan gelecek gelire ihtiyacıımız var ama oynanacak 4 grup maçı bize kaç puana patlayacak.  
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
kutluay_esk26 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

kutlu
  Alıntı kutluay_esk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 10:54
ruya gordum dun gece bi karadeniz takimi ile oynuyoruz  maca 1 0 one gectik sonra bi yuzde yuz pozisyon kacirdik onun  telasi ile uyandim yaa mac ka kac bitti merak ediyorum
of course we bıg team forzA ESKISEHIRSPOR
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 13:18

Ç.Rizespor hedefi belirledi

Fortis Türkiye Kupası 2. Kademe maçında sahasında Eskişehirspor ile karşılaşacak olan Çaykur Rizespor, rakibini yenerek gruplara kalmak istiyor.

Kulüp basın sözcüsü Aykut Ferah yaptığı açıklamada, Fortis Türkiye Kupası maçlarına büyük önem verdiklerini belirterek, ''Kupada ilk önce gruplara kalmayı başarmak istiyoruz. Bunun için de öncelikle Eskişehirspor engelini aşmamız gerekiyor. Daha sonra da gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz'' dedi.

Eskişehirspor'un TFF 1. Ligi'nin güçlü takımlarından biri olduğunu ifade eden Ferah, ''Tek maçlı eleme sistemi ile oynanan maçlar kiminle oynarsanız oynayın her zaman zor olmuştur. 90 dakika boyunca sahada iyi işler yapmamız gerekiyor. Aksi taktirde hiç beklemediğimiz sonuçlar ortaya çıkabilir. Bunun için futbolcu arkadaşlarımızı taraftarlarımızın bu maçta yalnız bırakmamalarını istiyoruz. Taraftarımızın desteği ile gruplara kalmayı başaracağımıza inanıyorum'' diye konuştu.

Yeşil-mavili takımda sakatlığı için Almanya'ya tedavi olmaya giden Altan Aksoy, bu maçta forma giyemeyecek.

Çaykur Rizespor'un Eskişehirspor maçına Metin, Turgay, İgor, Serhat, Victoria, Gökhan, Cumhur, Fahri, Ergün, Şadi ve Ribeiro 11'i ile çıkması bekleniyor.

LİGTV.COM.TR
ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 68>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır