eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Çaykur Rizespor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 68>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
Online Durum: Offline
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 20:21
Metin hoca yine daha az şans verdiği futbolcuları oynatacaktır. Bizim için rahat bir maç olacak kaybedecek hiç bir şeyimiz yok. Rizespor'da ligdeki konumundan dolayı yedek ağırlıklı bir kadroyla çıkacaktır, iki taraf içinde kupa angarya olarak düşünülebilir ama maddi getiriside göz ardı edilemez gibi inşallah kazanan taraf biz oluruz.
önce eses sonra eses
Yukarı
ömerdd Liste gör
Yazar

Ömer GÜDER
Yer: Turkey
  Alıntı ömerdd Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 20:25
@gogo10 (Gökhan'cım)

Yorumlarınla beni bir kere daha etkiledin abicim. Senin yorumlarını okurken zevk alıyorum.
Dün Antalya'da bizde kendimizden geçtik yediğimiz son dakika golleri sonrası, ALLAH bundan sonra seni eşinin yanında ağlamak nasip etmesin. Umarım hep gülen taraf olur hep beraber güleriz.

ALLAH bir yastıkta kocatsın Gökhan'cım Hug
İyi gününde değil kötü gününde de ES-ES'liyim...
Yukarı
es2635 Liste gör
Yazar

Ahmet ÇAKAL
Yer: İzmir
  Alıntı es2635 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 20:27
Çıkalım,oynayalım ve yenelim.
Yukarı
akçelik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

gürol akçelik
  Alıntı akçelik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 20:28
rize maçı bencede önemli değil yedeklerle oynarsak iyi olur gerçi ben yedeklerede çok güveniyorum ve rizeyi yeneriz diyorum inşallah yanılmam
Ölüm, bazen bir ceza, bazen bir armağan, bazen de bir iyilik olur SENİN İÇİN ESESİM
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 20:34
eğer bu maçı alırsak her şey yavaş yavaş oturmaya başlar ve 2 maç kaza olmuş olur. ben bu takıma sonsuz güveniyorum her şey güzel olacak.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
26eses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gökalp
  Alıntı 26eses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 20:38
Ben son 2 hafta öncesinde hem kupada hem ligde ilerlememizi istiyordum. Ama şimdi kupayı boşverip ligi götürmek daha mantıklı geliyor. Tabi eğer bu maçı kazanıp gruplara kalıp grup maçlarındada tamamiyle yedek ağarlıklı kadronun oynatılmasındada fayda var bence şöyle ki gruplara kalıp hem paramızı alırız hemde yedeklerimizi hazır tutma fırsatı yakalarız.
Yukarı
miskin Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı miskin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 20:41
Maalesef kupayı bırakmak zorunda kalıcaz galiba.Ters giden birşeyler var takımda bence biran önce cözülmesi gerekiyor lige asılsak daha hayırlı olucak.Gene de son kararı Metin Hoca vericektir.Her zaman yazıyorum bu takıma sonuna kadar destek olmalıyız bırakalım cözümü teknik ekip versin.Karamsarlığa düşmeyelim arkadaşlar 
İnadına Es-Es
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 21:03
http://www.youtube.com/watch?v=jW5pnPGgbGs
Mehter Marşı

http://www.youtube.com/watch?v=2rYo56K1k9k
Karşılıklı oooooo lalalalala

Antalya maçı vidyoları...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 21:08
   Maç oynanmadan kazanılmaz veya kaybedilmez,çarşamba gününü bekleyelim.Yenersek gruplara kalırız,kasamıza para girer ve hepsinden önemlisi takımımızın süper lig takımları karşısındaki performansını görmek için bir fırsat yakalamış oluruz.Yenilsekte üzülmeyiz,süper lig yolunda yürümeye devam ederiz.
kalender
Yukarı
gogo10 Liste gör
Yazar

Gökhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı gogo10 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 21:17
Alıntı yapılan ömerdd

@gogo10 (Gökhan'cım)

Yorumlarınla beni bir kere daha etkiledin abicim. Senin yorumlarını okurken zevk alıyorum.
Dün Antalya'da bizde kendimizden geçtik yediğimiz son dakika golleri sonrası, ALLAH bundan sonra seni eşinin yanında ağlamak nasip etmesin. Umarım hep gülen taraf olur hep beraber güleriz.

ALLAH bir yastıkta kocatsın Gökhan'cım Hug

Ömercim allah bir daha dün ki gıbı bır durumda bırakmaz inşallah beni ve bizleri..Her daım Eskişehir ve Eskişehirspor'a gonul verenlerın yuzunun gulmesını temennı edıyorum..
Ayrıca ıyı dıleklerın ıcınde tekrar tesekkur ederım Clapomercım darısı basına darısı tum Eskişehirspor'luların basına..Kal saglıcakla ömerim..
Meftunuyuz Hayrayınız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 68>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır