eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kişisel Görüşlerimiz / Taktiklerimiz

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 34>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ultrasaltes Liste gör
Yeni Yazar

Şahin
Yer: KALE ARKASI
Online Durum: Offline
  Alıntı ultrasaltes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2016 saat 13:26
Defans lazım defans en önemlisi defans sonra bir 10 numara ve forvet
Her güçlü ordunun ARKAsında sağlam KALE vardır
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2016 saat 13:08
Hürriyet ve Uğur o bölgeyi toparlayabilecekler mi bilmiyorum. Bence orta kısımda sorun yaşayabiliriz. Ki zaten bu ikilinin bütün sezonu çıkarması pek mümkün görünmüyor. Keşke Kıvanç kalsaydı.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
ultrasaltes Liste gör
Yeni Yazar

Şahin
Yer: KALE ARKASI
  Alıntı ultrasaltes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2016 saat 13:01
Bilal yerine sağlam bir defans alınması gerekiyor. Alpay hocamızın dediği çok doğru 11 iyi ama kulübe çok zayıf bir şeyler yapılmalı. Yoksa bu kadro sadece gözümüzü boyar.
Her güçlü ordunun ARKAsında sağlam KALE vardır
Yukarı
ArmaSevdası Liste gör
Yazar

Soner
Yer: Eskişehir
  Alıntı ArmaSevdası Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2016 saat 12:19
]]

İlk Hafta Analizi budur benim gözümde 2 takımda ortalama bu 11'ler ile çıkacaktır muhtemel görüşüm ilk haftadan balıkesirle deplasmanda oynamak zor olacaktır inşallah umduğumuz gibi lige moralli başlarız
Şöyle bir göz atacak olursak biz neredeyse sıfırdan kadro kurduk birkaç oyuncumuz hariç onun dışında 5-6 oyuncumuz yeni katıldı ama buda bize bir handikap yaratmayacaktır çünkü kaliteli oyuncular bu ligi bilen oyuncular takımımızı bilen oyunculardan kurulu
Balıkesirspor'a bakacak olursak onlarda bu lige göre kaliteli kadroları var üzerine Burak Çalık,N'dongola,Bekamenga,Nizamettin,İshak gibi oyuncuları kadrolarına kattılar yine onlarda da bu ligi tanıyan bilen uzun yıllar çeşitli takımlarda bu ligde oynamış oyuncular var zor bir maç olacağı kesin 2 takım açısından da ama umarım yılın ilk maçında kazanan biz oluruz.
ESKİŞEHİRSPOR.!
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2016 saat 12:12
Alıntı yapılan esk__26

Kişisel gorus ve taktigim NET!.... Paralar  söz verilen tarihde yatırılsın herturlu bu kadro ust lige cıkar Gecen sezon yeterince bu konuda agızımız yandı. Belkide bu sebepden buralardayız

Sapka cıkartılır bu yoruma. Gectıgımız sezon da hep dıle getırdım. Bu yıl da bunun benzerı olmasın. Bırkac duyum paylastım gecen hafta bu konuda yonetımın cok zorda oldugunu bılıyoruz evet herkes bılıyor bu maddı sıkıntıyı ancak gozunuzu seveyım futbolcu maaslarında sıkıntı cıkmasın en cok korktugum konu bu. Halıl Unal'ın bu konuya onem verecegını dusunuyorum ve guvenıyorum da. Kadromuz ıyı bu takım sampıyonlugun en buyuk favorısıdır
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
STK Liste gör
Yazar

Barlas
Yer: Eskisehir
  Alıntı STK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2016 saat 11:57
bruno çok gol atan bir adam değil bize gol atıyo diye yine çok iyi zannediyoruz aynı ömer şişmanoğlu gibi.
ofoedu santrafor da erkan ve murat kanatlarda oynarsa daha uygun olur veya ofoedu ve erkan kanatta oynayacaksa semih santrafor oynayabilir
Ya arkan zengin olacak
Ya erkan zengin
Yukarı
esk__26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskisehir
  Alıntı esk__26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2016 saat 00:31
Kişisel gorus ve taktigim NET!....
Paralar  söz verilen tarihde yatırılsın herturlu bu kadro ust lige cıkar
Gecen sezon yeterince bu konuda agızımız yandı. Belkide bu sebepden buralardayız

Yukarı
kara26 Liste gör
Yeni Yazar

Özdil Fevzi
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı kara26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2016 saat 22:32
eskişehirspor şampiyon olmak istiyorsa
1. 10 numara mevkinde sağlam bir transfer yapmalıyız çokta abartılmamalı anıl taşdemir olabilir ancak özer hurmacı haberini duydum bu biraz abartılmış sanki transfer çok zor
2. bize egemen korkmaz nitekiğinde stoper şart mustafa yumlu diyecektim ancak futbolcu yeni sözleşme imzaladı
3. futbılcuların hepsi kendi mevkinde oynamalı örnek bruno forvet te
4. kendi genç futbolcularımız bence yetersiz süper ligten genç yetenekler ya kiralanmalı ya da transfer edilmeli
5. her futbolcunun 1 er altarnatifi olmalı ancak boffinin yok neden kacan sinan ve zülküf üzerinde duruyoruz başka kalacimi yok
6. alpay hoca bu takımı ligin 1. haftasına tam olarak hazır hale sokamaz neden mi çünkü seviyemizin altındaki takımlarla hazırlık macı yaptık inegölspor nedir yani bursa beşiktaş olsun ingiltere 2. lig fransa 2. lig takımları ile hazırlık maçı yapıp takımın hazır olup olmadığını gençlerin durumunu ancak öyle görebiliriz
7. son olarak takım bu sisteme ancak en az 2 ayda ayak uydurur bu hazırlık kapsamı onu gösterdi çok eksiğimiz var defans çok kötü hücüm çok iyi sayılmaz kadro yerine oturmamış
# SONSUZA DEK ESKİSEHİRSPOR #
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2016 saat 10:48
Alıntı yapılan ecayirli26

Orta saha transferi Ramazan'ın gelmesiyle bitmiştir muhtemelen . Bu bölgede Hasan , Hürriyet , Dorukhan , Ramazan ve Uğur PTT'yi idare edebilir . Ancak bana kalırsa Erkut ile anlaşma sağlanamadıysa 10 numara pozisyonuna ihtiyaç var . 10 numara transferi yapılırsa diğer mevkiler lükse kaçar bu batağın içinde .

Erkut Şentürk Şanlıurfa ile anlaştı
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2016 saat 19:51
Orta saha transferi Ramazan'ın gelmesiyle bitmiştir muhtemelen . Bu bölgede Hasan , Hürriyet , Dorukhan , Ramazan ve Uğur PTT'yi idare edebilir . Ancak bana kalırsa Erkut ile anlaşma sağlanamadıysa 10 numara pozisyonuna ihtiyaç var . 10 numara transferi yapılırsa diğer mevkiler lükse kaçar bu batağın içinde .

Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 34>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,471 saniyede hazırlanmıştır