eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kişisel Görüşlerimiz / Taktiklerimiz

Cevapla Cevapla Sayfa  123 34>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Kişisel Görüşlerimiz / Taktiklerimiz
    Tarih: 01/Ağu/2011 saat 22:47
Transfer başlığı o kadar çok şişti ki bu tarz yorumlarla buradan devam etmek en güzeli olacak sanırım :)

Umarım kilitlenmez başlık böyle birşeyin gerekli olduğunu düşündüm.
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2011 saat 22:50
Aynen burdan devam edilmeli artık. Smile
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2011 saat 22:58
doğru bir konu açılmış herkes görüşelrini artık buraya yazsın
Yukarı
siriuses Liste gör
Yazar

Hakan
Yer: Esparta
  Alıntı siriuses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2011 saat 23:10
Önce ki sayfalarda elimizdeki forvetlerin analizlerini yapmıştım ama özetlersem;

Adem kesinlikle yetersiz hala nasıl bir beklenti içindeyiz bu adamdan anlamadım Confused

Batu gitsin naraları atılıyordu şimdi kahraman adayımız mı oldu? Bu çocuğu en çok savunanlardan biriyim ama artık kocaman bir soru işareti. Sizce güvenilir mi?

Mehmet Yıldız geçen sene sahaya arada bir gezinmek için çıkmış sakatlıkla geçirilmiş bir yıl üstüne birde şike soruşturmasıyla psikolojik darbe alın size bir soru işareti daha.

Kamara asla tam bir forvet değil asıl mevkisi sol açık. Dizinden büyük bir sakatlık geçirmiş bu yıl tam olarak iyileştiği söyleniyor fakat o da soru işareti umarım bir problem yaşamaz çünkü çok kaliteli bir isim.

Serdar Özbayraktar, Serdar'ı çok severim takımda kalmasınada çok sevindim ama genç oyunculara iyi bir ağabey ve takımın ateşleyici gücü olarak. Yoksa şurda yapacağınız hiç bir ilk 11'e koymazsınız

Serdar Dursun, A2 için yapılmış bir transfer olarak görüyorum soru işareti bile koymuyorum A takımda yer bulamayacaktır. Umarım beni yanıltır.

Gelelim Boyd'a, Boyd çok iyi bir kariyerin düşüşüne engel olamıyor ve bu yüzden bugün burada. (Eskişehirspor'a hakaret ediyorsun falan gibi saçma sapan ithamlarda bulunmayın aklı başında biri ne demek istediğimi anlar) Boyd, Jardel tarzı bir adam duracağı ve vuracağı yeri iyi bilir. Top taşımasını veya defansı yormasını ondan beklemeyeceksiniz. Topu ona atacaksınız o da golü atacak.

Elimizde bunlar var forvet olarak.

Peki yabancılarımız kimler ? İvesa, Diego, Nadarevic, Pele, Tello, Dede, Kamara, Boyd

İvesa ligimizin iyi kalecilerinden ama yerine yerli bir isim bulunamayacak kadar da üst düzey değil. Kendisi disiplini, efendiliği ve kendini bizden biri gibi hissetmesiyle sempati kazandı fakat iş sahaya gelince pek ala yedek kulübesi görünebilir. Keşke Serdar Kulbilge elden kaçırılmasaydı :(

Diego, fazla söze gerek yok Allah nazarlardan saklasın

Nadarevic, Geçen sene Diego varken çok iyi maçlar çıkardı. İnsanların bir anda onun yerine başka bir stoper arayışına anlam veremedim çünkü geçen sene Diego-Nado ikilisinin oynadığı maçlarda savunma problemi yaşamadık eğer birinden biri yoksa diğeri bocaladı. O yüzden pek ala bu bölgeye yerli bir yedek stoper alınabilir. Daha öncelerde de öneri olarak Mahmut Boz'u vermiştim.

Dede, müthiş bir kariyer bana sorarsanız çok iyi bir transfer. Dede'yi klübede oturtmak gerçekten haksızlık. Fakat Dede artık 33 yaşında devamlılığı olmayacaktır ve onunla aynı mevkide oynayan adam Volkan Yaman. Maça göre Skibbe'nin tercih değişecektir Volkan'ın ilk 11'e daha yakın olduğunu düşünüyorum. Bugüne kadar görevini fazlası ile yaptı yine yapacaktır.

Tello, ilk geldiğinde çok sevinmiştim çok malesef şimdi gideceği gün çok sevineceğim. Bu sene de yatacak ve parasını alacak fazlasını beklemiyorum. Sakatlığı ne alemde biliyor muyuz?

Kamara ve Boyd'dan yukarıda bahsettik. Şimdi bu bilgiler ışığında kadromuzu kuralım. Bu arada Webo içinde birkaç kelime edelim. Webo, İspanya liginde 2003'ten bu yana aralıksız top oynamış bir oyuncu ayrıca Kamerun milli takımında Eto'nun partneri. Gerçekten iyi bir sprinter ve kafa vuruşları çok ünlü :D Kariyer ve durum olarak şu an hem Boyd'dan hemde Kamara'dan iyi durumda. Ne sakatlığı var ne de dibe vuran bir kariyeri.

4-3-3 Yerli kaleci-Volkan-Diego-Nado- Veysel(Sezgin-Koray)-Pele-Alper-Bülent(Abdülkadir)-Kamara-Boyd-Webo

4-2-3-1 Yerli kaleci-Volkan-Diego-Nado-Veysel(Sezgin-Koray)-Pele-Alper-Kamara-Erkan-Webo-Boyd

4-4-2 Yerli kaleci-Volkan-Diego-Nado-Veysel(Sezgin-Koray)-Kamara-Pele-Alper-Burhan-Webo-Boyd

Ama derseniz gelmezse dünyanın sonu mu ? Tabi ki değil ama bizim Webo'ya ihtiyacımız yok diyebileceğimiz bir kadromuzda yok. Forvet bolluğu dediğiniz bolca soru işareti. Yabancı kontenjanı dolu evet malesef Tello hala takımda.

Tulpar26 arkadaşın teknik yorumlarını  beğendiğim için    buraya taşıdım. Eline ağzına sağlık.
EVRENİ ANCAK RÜZGAR ANLAR
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı Arma İçin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2011 saat 02:44
                 Yabancı kaleci
Koray     Diego          Nadareviç      Volkan

Alper          Pele

Erkan Zengin                     Kamara

Batu            Boyd

Gibi düşünüyorum. Erkan Zengin bu takımda kesinlikle oynamalı mevki farketmez :) Gönül isterdi ki takımımda Dede,Tello ve Burhan da olsun ama maalesef :D
22 Haziran 2013
Yukarı
ESGURBET Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Belcika
  Alıntı ESGURBET Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2011 saat 03:19
               FERHAT(sinaN)                                           KORAY   DIEGO    DEDE        VOLKAN                                                                                        A        ALPER    PELE                                               ERKAN(burhan)          KAMARA                                           KRIS BOYD        WEBO(batu)                                                                      
ESKISEHIRSPOR...
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2011 saat 05:30
                                   ivesa

koray              nado          diego           volkan

alper             pele

burhan                 kamara            erkan

boyd

6 yabancı ilk 11 de yedeklerde de 2 yabancıyla 6+2 kuralına uygun
yedekler: kayacan,sezgin,dede,veysel,batuhan,tello,abdülkadir
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2011 saat 09:56
Alıntı yapılan escalamity

ivesa

alper             pele

boyd

Son zamanlarda forumda gördüğüm en mantıklı hareket. Clap taner_es'e ne kadar teşekkür etsem azdır. Hocalığımızı kusalım burada biraz Big%20smile

Benim kadrom da Ender'inki ile harfi harfine aynı. Sadece Kamara Boyd'a daha yakın, arkalı önlü iki forvet gibi oynasa daha mantıklı gibi. Duruma göre Batu-Serdarlardan biri, Tello-Mehmet Boztepe ve Abdülkadir-Nuri Fatih/Tarık Çamdal değişiklikleri yapılabilir. Stoperi hala bekliyoruz.

Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2011 saat 14:14
dede stoperde oynarsa tüm sorunlar ortadan kalkıyor..şayet kendi mevkisinde yani sol bek için alındı ise skibbe'nin gelişi ile gs'de forma şansı bulamayan volkan yaman 2.skibbe mevzusuna maruz kalabilir.

şuan ki muhtemel 11

iveşa
                             (kayacan)

koray        diego        dede        volkan
      (sezgin)      (veysel)    (nadareviç)   (a.aziz)      

alper          pele
                   (bülent)       (a.kadir)

burhan              tello           erkan
     ( m.boztepe)        (kamara)        (tarık)

boyd
                          (m.yıldız)

hazırlık maçlarındaki gollerin neredeyse hepsini asistlediğini ve bu sene tello'nun senesinin olacağını düşünürsek..benim ideal 11'im şuan için bu.

lig başlasın görelim bakalım kim ne yapacak..
Yukarı
ESES_hell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı ESES_hell26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2011 saat 16:49
Alıntı yapılan escalamity

ivesa

alper             pele

boyd

,

yedek kulübesi haric imzamı atarım Smile bana göre erkan sagda burhan boyd'un arkasında,kamara solda oynasa daha saglıklı olur sanki.yedeklerde serdar ö. ve m.yıldız olabilir batuhan ve abüdlkadir yerine.bir lafta yönetime.artık su batuhan'ı da gönderin,ne yapacaksınız yapın yahu.neyin pesindeyiz anlamadım ki.resmen benden adam olmaz diye bas bas bagırıyor.alıcısı yoksa da göze alıp herşeyi feshet sözleşmeyi.yap bir şeyler.bunca seyden sonra batuhan'ın yedek kulübesinde BİLE düsünülmesi,adının Eskişehirspor'la anılması,kulüpten iceri adımını atması cok büyük hatadır bence.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 34>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,512 saniyede hazırlanmıştır