eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

''Stadın Yerinde Kalması İçin Bir Mailde Sen At

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2011 saat 14:33
26milletvekilleri@gmail.com
Mesajlara aynen devam boş durmayalım arkadaşlar...

https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı ahmet26dt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2011 saat 14:50
ben bu oylamanın cok yalandan olacagını dusunuyorum.. eskisehır taraftarının tamamına yakını stadı yerınde ıstıyor.. kaldı ki istemeyenlerde bu dılegını maıl yoluyla ıletcek kadar bu klube baglı olmayan kısılerdır benım gozumde.. o yuzden %100e yakın bır oy cıkacagı acık ancak bu rant olayına doner ve oylama kaybedılır oraya da ne bır park ne bır meydan yapılır tokıye verırılır site dikilir..
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2011 saat 15:33
bende aşağıda ki mesajı yolladım lütfen herkez mail atsın bu stadın yerinde kalması ESKİŞEHİRSPOR'UN GELECEĞİ AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİ
ESKİŞEHİRSPOR KURULURKEN o zamanki valimiz sayın İHSAN TEKİN'İN 24 mayıs 1965'te federasyona ilk başvurunun yapıldığı tarihte yolladığı mektupta stadla ilgili yazdıkları,
halen 1500 kişilik kapalı ve 15000 kişilik açık seyirci alabilecek şeker stadı ile bugün için kafi gelecek saha ve stad mevcuttur. Ayrıca Atatürk stadı'nın tevsi için gereken istimlaklar yapılmış olup,yine yüksek yardımlarınızla 5 yıllık plana alınması ve ilk yıllara konması halinde Eskişehir'deki kapalı tribünler 12000 ,açık tribünler de 38000 ki cem'an 50000 seyirci alabilecek kudret ve büyüklükte olacaktır.BÖLGE BAŞKANI -ESKİŞEHİR VALİSİ İHSAN TEKİN
sayın milletvekilleri 46 sene önce sayın valimizin yapmak istediklerini bu zamana kadar ki siyasilerin hiç biri yapmadı yada yapamadılar bir şekilde bunu yapmak sizin döneminize denk geldi umarım sayın valinin federasyona yazdığı mektuptakileri gerçekleştirecek olan sizlersiniz .bizler taraftar olarak eskişehirsporun iyi gününde kötü gününde hep yanında olduk ve olmayada devam edeceğiz bundan kimsenin şüphesi olmasın bizim stadı yerinde istememizin sebebi eskişehir şehir olarak diğer şehirlere benzemez adeta kurtarılmış bölge gibidir burada maç günleri şehir adeta karnaval havasına bürünür erken saatlerde şehir merkezinin nufusu birden 10 binleri bulur bu 10 binlerin şehir merkezinde şehir esnafına bıraktığı parayı düşünebiliyormusunuz?burada bu esnafın ekmek parasını almak sizce adalet mi?küçücük çocuklarımızın siyahla kırmızının birbiriyle kaynaştığını görüp daha sonraları kendilerininde bu renklerin adeta esiri olmasını sağlayan stadımızı şehir dışına taşımak ESKİŞEHİRSPOR KULÜBÜNE YAPILACAK EN BÜYÜK İHANET OLACAKTIR.
diğer tarafta stadı yerinde yeniden yapmak eskişehirsporun geleceğini kurtaracağı gibi buralara yapılacak OTOPARKLAR,ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ,LOKANTALAR,ŞEHRİN HAVASINIDA DEĞİŞTİRECEKTİR
şimdi ben sizden daha doğrusu eskişehirspor taraftarları olarak sayın İHSAN TEKİN'İN MEKTUBUNU GÜNCELLEYİP GEREKLİ RAPORLARI HAZIRLAYIP İLGİLİ YERLERE ULAŞTIRMANIZ DİLEĞİYLE.....
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2011 saat 19:12
stadın yerinde kalması gerektigi konusunda bende mail atdım ancak benim merak etdigim bu konuda kaç mail atıldıgını ve hangi görüşün agır bastıgını ŞEFFAF ve şüpheye yer bırakmayacak şekilde nasıl ögrenecegiz. Yarın öbür gün çıkıp ta gelen maillere göre ''çogunluk stad taşınsın istiyor '' diye bir açıklama yapılırsa ne diyecegiz.
O yüzden bence atılan mailler isim isim ve hangi görüşte oldugu liste yapılarak yayınlanmalı
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
önder_ Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder Y.
Yer: Türkiye
  Alıntı önder_ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2011 saat 11:42

Güncel. Eskişehir futbol şehridir. Kalbini (statı) söküp kenara atmayın ÖLÜR! başlıklı e-ileti gönderdim. Hadi kamuoyu baskısı için günler bu günlerdir.

Sadece Es Es taraftarı olduğumu bütün kutsal bildiğim değerler üzerine yemin ederek beyan ederim.
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Turkey
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2011 saat 12:35
Çok sevdiğim Eskişehir'imin saygı değer Milletvekilleri,

Biz Eskişehirspor taraftarları tüm Türkiye'nin büyük bir hayranlıkla izlediği bir taraftar gurubuyuz. Bu özgünlüğümüzün temel sebebi gücümüzü ve ışığımızı şehrimizden - şehrimizin insanlarından alıyor olmamız. O tribündekiler Eskişehir'in ta kendisidir. Yaşlısı, genci, çocuğu, erkeği ve kadınıyla tribünlerini karnaval yerine çeviren bu taraftar aynı şekilde maç öncesi ve sonrası şehrede bu güzelliği taşıyıp, şehrin en güzel renklerle yani siyah - kırmızı ile kucaklaşmasını sağlamaktadır. Maç günü sabah kavaltsını yapmak için yada sabah kahvaltısından hemen sonra bir önceki maçta terimizi akıttığımız formalarımızın temizlenmiş ve yeni göreve hazırlanmış halini dolaptan çıkarıp bir çırpıda üstümüze geçiririz. Evdekilerle vedalaşıp düşeriz yola istikamet Adalar. Kafelerde bir kaç saat sonra omuz omuza maç seyredeceğiz arkadaşlarımızla sohbetler edilir, oyunlar oynanır. Tüm şehir siyah-kırmızı ama çok da farkedilmez ta ki o an gelene kadar... Tribün gurupları yürüyüşlerine başlamıştır stada doğru, bir ses yükselir "EsEsEs KiKiKi EsKi EsKi Es" nasıl ki Müslümanlar Ezan ile birlikte koşar camilere işte öyle birşey bu ses Eskişehir'de. Kafeler boşalır bir anda siyah-kırmızı akın başlamıştır artık stada. Tek yürek, tek yumruk inletecek stadı, dar edecek sahayı rakiplerine. Maç biter dağılırız bazen boynu bükük, bazen sevinçle ama hiç bir zaman ayağımızı sürümedik o stada giderken. Bir sonraki maç yine gideceğiz büyük bir istekle. Bu sevdayı çocuklarımıza bırakacağız, oturup çekirdek çitleyeceğiz şimdi ki açığın en solunda. Eğer ki sizler bu stadı bu şehirden söker alırsanız bütün bu güzellikler giderek azalacak. Kadınımız, yaşlımız, çocuğuz çok uzak diyecek stad için gitmek istemeyecek zor gelecek çünkü, hafta sonu eğlencemiz, hafta sonu zulmüne dönecek. Eşlerimiz gelmeyecekler maçlara hatta çocuğumuzu yollamayacak bizimle yollarda perişan olacağız diye. Bu stad şehrin tam ortasında çünkü bu şehrin kalbi orası eğer o kalp durursa, şehir ölür. Eğer o kalp taşınırsa, bu şehir yine ölür. BİZ HERKES DEĞİLİZ, BİZ ESES'İZ VE BİZ STADIN YERİNDE YAPILMASINI HAKEDİYORUZ.

Sizlerinde bizlerle aynı fikirde olduğunu biliyorum ve tüm iyi niyetinizle stadın yerinde yapılması için çaba sarfedeceğinizden şüphem yok. Saygılar...

Ben de bu maili yolladım İnşallah bir faydası olur.
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2011 saat 16:24
şimdi mail.attım buradaki tüm üyelerimiz mail gönderirse daha etkili olur kanısındayım .azınlıkta kalmamalı mail sayısı.
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2011 saat 18:06
bende attım facebook ta bi etkinlik oluşturulsa iyi olur daha fazla kişiye ulaşır
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2011 saat 14:03
bi olaya sayfalarca yazı yazılır burası sadece 3 sayfa olmuş yarın yakın maya başlarız en önemli konu bu herkes bir kişiye email attırsa çok şey değişir.birsürü alakasız yazılara yazı yazanlar burda yoklar
Yukarı
gitarcıES-ES Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail karagülle
  Alıntı gitarcıES-ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2011 saat 14:48
Alıntı yapılan ES ES ES

stadın yerinde kalması gerektigi konusunda bende mail atdım ancak benim merak etdigim bu konuda kaç mail atıldıgını ve hangi görüşün agır bastıgını ŞEFFAF ve şüpheye yer bırakmayacak şekilde nasıl ögrenecegiz. Yarın öbür gün çıkıp ta gelen maillere göre ''çogunluk stad taşınsın istiyor '' diye bir açıklama yapılırsa ne diyecegiz.O yüzden bence atılan mailler isim isim ve hangi görüşte oldugu liste yapılarak yayınlanmalı

stadın başka yere taşınmasını savunanlar azınlıktada olsa bu düşüncende çok haklısın renkdaş
sadece ve sadece ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,969 saniyede hazırlanmıştır