eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Edremit Körfezi Eses [EKE]

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Edremit Körfezi Eses [EKE]
    Tarih: 27/Tem/2011 saat 06:44

Bu civarlarda bir gurbet oluşumunun eksikliğini gördük ve birkaç abimle birlikte Edremit Körfezi Eses'i kurmaya karar verdik.Lamp

Altınoluklu kırmızı şimşekler var fakat hem faal değiller hem de oluşum takip edilmiyor.Edremit Körfezi Eses olarak genel bir ad aldık ki o bölge için daha çok birliktelik olsun bölünme olmasın.(Edremit-Balıkesir-Akçay-Burhaniye-Ören-Altınoluk-Ayvalık-Armutova-Havran-Küçükkuyu-Güre-Zeytinli Yerler oluşuma dahil olan bölgelerdir adını gözden kaçırdığım küçük beldeler de olabilir onlarda bu oluşumun alanındalar.)

Böyle bir oluşum kurmak için birkaç sebep; Question
1-Bu bölge Eskişehir'e yakınlılığı dolayısıyla eskişehirlilerin doğal olarak eskişehirsporluların yoğun olduğu bir bölgedir.
2-Bu bölgede bir oluşum'un eksikliği oradaki eskişehirsporluların birbirleriyle toplanmasını zorlaştırmaktadır.
3-Özellikle yazın tatil amaçlı bu bölgeye gelen eskişehirlilerin sayısı bir hayli fazladır.
4-Hem gurbetteki oluşumların güçlenmesi adına hem de gurbetteki oluşumların birbirleriyle dayanışmasını artırması adına büyük bir önem arz etmektedir.

Oluşum şu anda yeni kurulduğundan kendi çapında bir kitleye sahiptir tabi ki ilerleyen zamanlarda oluşum olabildiğince güçlenecek ve kişi sayısı artarak organizasyon yapabilme tanışma gibi eylemlere hazır hale gelecektir.Şimdilik oluşumumuz sanal ortamda belli bir kitleyi yakalayıp güzel şeyler yapmak adına elverişli olmaya hazır hale gelmesi için vardır.Oluşum ile ilgili her türlü görüş ve soru için özel mesaj yardımıyla buradayım.İnşallah EKE bölgenin potansiyelini kavrayabilir belli bir kitleye ulaşabilir ve gurbetteki oluşumlar adına önemli bir yer tutabilir...Hug

Oluşum içerisinde yer almak isteyen bölgede ikametgah eden,iş sebebiyle orada bulunan,yaz tatilleri için genellikle o bölgeleri tercih eden veya farklı bir sebep ile oralarda bulunan bütün renktaş abilerimi kardeşlerimi ablalarımı oluşuma davet ediyorum.Approve

Oluşumumuz EKE'nin bütün herkese hayırlı olması dileğiyle...SAYGILARIMLA...

Facebook sayfamız: http://www.facebook.com/pages/Edremit-K%C3%B6rfezi-Eses-EKE/235758893122949

Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
EsEs_26_ Liste gör
Yazar

aTaKaN
  Alıntı EsEs_26_ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 07:39
Ben yazları akçay'a gidiyorum.Orada oldukça da katılmak isterim
£§K!Š€HÏR$Þ0r™
Yukarı
maa1965 Liste gör
Yazar

MAAydogmus
Yer: EStanbul
  Alıntı maa1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 08:50
neferizm26 ,kardeşim tebrik ederim.İnşallah edremit,akçay,altınoluk civarındaki esesliler de destek verir ve güzel bir birliktelik olur.BKŞ'den selamlarla...
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz..
Yukarı
ahmetk49 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Agâh
Yer: Russian Federation
  Alıntı ahmetk49 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 14:00
çok yerinde bir oluşum kutluyorum. Ayrıca çok sevindim. Çünkü burhaniye de yazlığımız var sık sık gider geliriz. Orada olduğum zamanlarda yapılacak aktivitelerde yer almak isterim
KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es
Yukarı
caddes Liste gör
Yazar

ramiz
Yer: Albania
  Alıntı caddes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 19:46
ben askerliğimi Edremit'te yapmıştım.
Askeriye giden yol üzerinde bi terzi abi vardı.
Dükkanın camlarında Eses bayrakları afişleri.
aranızdaysa slmlar saygılar.
UNİESES
ESOGU-ESES
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 20:14
Sağolun abilerim, maa abim size de selamlar...Ahmet abi tabiki yer alırsın organizasyonlarımız başladığında zaten duyurulcaktırWink.Aramızda değil fakat oralarda gördüğümüz renktaşlarıda davet edeceğiz aramıza katıldığında selamını iletiriz ramiz abi.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
SAH Liste gör
Yazar

SAH
Yer: Turkey
  Alıntı SAH Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2012 saat 17:40
Selam arkadaşlar...Başlık tarih olarak güncelliğini yitirmiş ama yine de yazmak istedim...

Eskişehir'den balıkesir merkeze yeni taşındım iş dolayısıyla...
Böyle bir oluşumun eksikliği hemen göze çarpıyor bu şehirde...

Eğer hala aktif ise grubumuz bende katılmak isterim.
Saygılarımla...
SİZ HİC BEDENSİZ BİR RUHU SEVDİNİZ Mİ ???
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır