eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Leonardo de Deus Santos (Dedê)

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 246>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
target26 Liste gör
Deneyimli Yazar

günhan göç
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı target26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 01:21
Çoğu zaman bu sitede sol açığa veya sol beke Volkanla rekabete girecek oyuncu lazım diye söylenirdi ne hikmetse daha önce çalışan hocalarımızda bunu kendi görüşlerinde görmezlerdi .Şimdi Sayın Skibbe kaç idman oldu bilmiyorum ama bu eksiği ve ihtiyacı görmüş ve bu transferi istemiş.Artık lütfen şu türk futbolunun klasik kangıreni olmuş YAŞ olayına takılmayalım, bu işlerde tecrübe çok önemlidir..DEDE dediğimiz oyuncu Dortmund da 320 maça çıkmış bir oyuncu...Ayrıca şunuda belirtmek istiyorum..!!LÜTFEN YENİ HOCAMIZA SABIR GÖSTERİP DESTEĞİMİZİ ESİRGEMEYELİM.Eminim sonunda mutlu olacak olanlar yine biz olacağız..!!!
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 01:22
Bu arada Dede sol bek değil mi?
Yukarı
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı KEMAL YILMAZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 01:22
vikipedia futbolu bıraktı diyor :)
Yukarı
Usta Yazar

Emre Darıcı
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 01:23
Bir önceki sayfada da belirttiğim gibi wikipedia'daki bilgiler herkes tarafından değiştirilebiliyor.
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 01:24
dedeyi yıllardır tanırım harika bir oyuncudur 33 yasına gelmesine aldanmayın derim bi futbolcu kendine baktıktan sonra 40 yaşına kadar oynar maldini costakurta birsürü örneği var Türkiyede de çok örneği var şimdi benm aklıma gelen bjk ya zago gelmişti brezilyadan geldiğinde 34 yasındaydı sanırım ve harika bir sezon geçirmişti dede çok faydalı olacaktır ama benim endişem bu adam stoper oynar mı ? sol bek izledik yıllarca onu bilmiyorum. ama nerede oynarsa oynasın çok faydalı olacağına inanıyorum hayırlı olsun
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 01:24
Alıntı yapılan ClaustrophobicEs

Arkadaşlar şu wikipedia'da yazılanların hepsine neden inanıyorsunuz hala. Siz bile orda yazılanları değiştirebiliyorsunuz?

Zaten yakın geçmiş zamanda birisi eskişehirspora transfer oldu diye değiştirmiş ben yapcaktım  zaten iyi olmuş.LOL Hayırlı uğurlu olsun tecrübelerini konuşturur inşallah.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 01:27

Bir önceki sayfada da belirttiğim gibi wikipedia'daki bilgiler herkes tarafından değiştirilebiliyor.

Bunu yıllardır senden başka herkes biliyordur zaten. Aynı mesajı tekrar tekrar yazmana gerek yok Emre.
Yukarı
Usta Yazar

Emre Darıcı
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 01:28
Alıntı yapılan ChampioN

Bunu yıllardır senden başka herkes biliyordur zaten. Aynı mesajı tekrar tekrar yazmana gerek yok Emre.

Bilmeyenler çok demek ki halen orda gördüklerine inanıyorlar. Ondan tekrarladım.
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 01:28
Arkadaşlar Dede sol bek oyunusu stoper değil..Bu transferden şu çıkar ortaya Skibbe Volkan Yaman'dan memnun kalmadı ve takviye istedi..

Ama kim gelirse gelsin sonuna kadar VOLKAN YAMAN !

Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
_26_ Liste gör
Yazar

Ahmet
  Alıntı _26_ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 01:31
Hayırlı olsun camiamıza.

26_26_26

Söz konusu Eskişehir'se,gerisi Teferruattır...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 246>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,344 saniyede hazırlanmıştır