eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1 - Kartalspor: 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 125>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Online Durum: Offline
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2007 saat 23:36
her maçta olduğu gibi bu maçtada başta hocaya takıma ve TARAFTARımza güveniyorum inşallah yenicez bu hafta da stadda bir bayram yaşansın
hadi altes hadi kızılcıklı hadi nefer hadi açık her zamanki gibi
siyaaahhhhhh
kırmızııııı
şampiyoooooon
EsEs :)
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Yer: Turkey
  Alıntı 26-eses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2007 saat 23:40
İçerideki maçları büyük taraftar desteğini de kullanarak alacağımızdan kuşkum yok. Kartalspor karşısında da zorlanacağımızı zannetmiyorum. Ancak şampiyon olmak istiyorsak deplasmandan, özellikle de rakiplerimiz olan takımlardan puan ya da puanlar almamız lazım. İnşaallah Antalya deplasmanı son puansız döndüğümüz deplasman olur.
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2007 saat 23:45
19.02.2006 Yükselme gurubundaydık ve Kartal'ı 4-0 yenmiştik. İddealı konuşmam, iddealı konuşanı da hiç sevmem ama biz bu maçı Allah'ın izniyle-İnşallah alacağız!
Belki Bir Gün!
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2007 saat 23:49
Alıntı yapılan StS

19.02.2006 Yükselme gurubundaydık ve Kartal'ı 4-0 yenmiştik. İddealı konuşmam, iddealı konuşanı da hiç sevmem ama biz bu maçı Allah'ın izniyle-İnşallah alacağız!
O maçın Özetini hala izlerim youtube da. Al sana Kartal LOL 

ESES
Yukarı
aztek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILMIŞTIR

Akif
Yer: Ankara
  Alıntı aztek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2007 saat 23:58
Ankaradaki playoff maçında 3-0 yenmiştik ama o Kartal, bu Kartal değil genç, koşan sürekli saldıran ve oyundan 90 dakika kopmayan ve birde İskender ile Uğur gibi çok tehlikeli futbolcuları var. İşimiz zor defansımız böyle olura çok pozisyon veririz. Buradan uyarmak isterdim. Ama ben Esesime güveniyorum ne olursa olsun maçı amak için elinden geleni yapacağını biliyorum.Kartal Malatyayı rezil etmiş Malatya 1-0 a dua edecek hale gelmiş arkadaşlarr.
ŞAMPİYON ESESİM NE İSTERSEN İSTE BENDEN
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 00:07
heleki bu maçı almayalım o zaman işte inancım ufak ufak yok olur gecen sene ilk3maç galibiyet ibb-mardin mağlıubıyet bu sene ilk 3maç galıbıyet malatya-antalya mağlubıyet ve ve bu sene çok sakat offfffff:s:s
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı curva_sud Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 00:09
Gece gece morali bozuklara güzel bir istatistik;
Evimizde en son kaybettiğimiz lig maçı 2006 Kasım tarihli, bir seneyi tamamlamaya az kaldı arkadaşlar o yüzden biz değil Kartal düşünsün karakara.
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 00:15
Kartal'ı yükselme grubunda 4-0 ve yükselme maçında 3-0 yendiğimiz iki maçta da Eskişehir ve Ankara da olmak üzere tribünlerdeydim. Kartal şimdi ki kadar iyi değil di. Ama bizde bu sene ki takımımız kadar iyi değildik. Fakat Kartal'ın forveti İskender'e ve O'nun boşalttığı alanlara kaçan adamlara çok dikkat etmeliyiz. Metin hocamızın her türlü tedbiri alacağını düşünüyorum. Tedbir alınmazsa veya maçta defansif futbolcularımız günün de olmazsa yenildiğimizi görürüz Allah muhafaza....
Belki Bir Gün!
Yukarı
çağrı1949 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı çağrı1949 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 02:17
öncelikle eskişehirspora bütün karşılaşmalarında başarılar diliyorum bizden sonra çıkmasını en çok istediğim takım es es ve çıkacağınada inanıyorum..maça gelince çok zor olucak aslında tam bizim takıma göre maç iskender 2 haftadır kötü bu hafta patlama yapmasını bekliyorum sizin defansınız oldukça ağır defansınızın arkasına iskenderi iyi kaçırırsak çok pozisyon buluruz zaten bu ligde onu yakalayacak defans oyuncusu yok işallah es es maçında bekleneni verir ayrıca bizim takım tecrübesiz değil çok koşan savaşan bir takımız genç takımız timuçin takıma iyi bir abi olucak volkan glatla timuçin tam hazır oldumu bu takım daha iyi olucak herşeyden önce maçın dostluk içinde geçmesini diliyorum kalın sağlıcakla...
kartalspor
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 02:42
Alıntı yapılan curva_sud

Gece gece morali bozuklara güzel bir istatistik;
Evimizde en son kaybettiğimiz lig maçı 2006 Kasım tarihli, bir seneyi tamamlamaya az kaldı arkadaşlar o yüzden biz değil Kartal düşünsün karakara.

Sanırım Geçen senenin 2006'nın ligin ilk yarısının sonuna dogru içerde bir 3-0'lık
Kasımpaşa yenilgisi almıstık.
Ondan sonra kupa olsun lig olsun içerde hiç yenilmemiştik sanırım.
İnşallah 2016'lara kadar içerde yenilmeyiz hiç.
Kartalı da eli boş göndereceğiz umarım.
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 125>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır