eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1 - Kartalspor: 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 120121122123124 125>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alican_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Alican Sürek
Yer: Milano
Online Durum: Offline
  Alıntı alican_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 16:24

yanlışını aramak gibi olmasın ama engin değil ergin hoca olacak

Dik Duruş , Nefer !
Yukarı
forester Liste gör
Yeni Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı forester Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 16:27
evet gerçekten dün şaşırdığım bi konuda serdarı sağ kanada alıp enginin yedek oynaması. yav serdarı sağ kanada alıyosun o kaliteli çocuğu da harcıyorsun sonra engini 2. yarı oyuna sokuyosun serdarı oyundan alıyosun. bence serdat ileride kesinlikle oynaması gereken bi oyuncu enginde sağ kanatta tabi coşkunun performansı iyi değil ne kadar golde atsa. ya tabiki hoca bilir en iyisini ama bazı hatalarda tribünden net gözüküyor. örneğin 82 de m. akifin çıkıp zaferin oyuna girmesi gibi.
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 17:23
Alıntı yapılan esesli2626

Alıntı yapılan bozüyük26

saßah erkenden heyecanLa uyandım bozüyük atkımı eses formamı giydim hemen kutsaL maßede gittim o hevesLe..ama bu kadar ruhsuz bi takım olmamalı ya bu taraftara bu takım hiç yakışmıyo nedendir anlamıyorum:( bilet fiyatları çok yüksekti ayrıca da.açıktaydım ve gözüme minik bi bizans formalı çocuk çarptı yanında da babası çocuk 3-4 yaşlarında ya nasıl oluyo da babası o formayı giydirip çocuğunu maça getiriyo hangi mantığa sığar bu.bi tane de dingil arkadan fener marşı sölüyo.açık tribündekiler kusura bakmasın ama biraz olsun eseslilik nedir düşünsünler.sadece 15 lira verip oraya girmek yetmiyo bi destek verin 1 saniye kalkın altes altes dedikleri de 5 para etmez valla çoluk çocuk tayfası..kızılcıklı ve nefer mükemmeldi yanlız.bursalılara da helal olsun açıktan çok bağırdılar...
kardeş sen ilk defamı geliyorsun maça yoksa bunları demezdin önceki haftalarda hiç gelmedin galiba altes nedir o zaman görürdün şimdi havanın sıcaklığı ve oruç olduğundan kimse gelmedi yanımıza ve bağırmadılar ilk defa geldin galiba onun için sana laf söylemiyom hemde biz çoluk çocuk deiliz ben çocukmu oluyom şimdi

hayır kardeş iLk defa değiL önceden geLdim çok maça ama dün gerçekten ßerßattı ßu kadar önemLi ßi maç ve ßu kadar etkisiz ßi açık tribün vardı.aLteste de hiç öyLe gözüme iyi ßişiLer çarpmadı tamam oruç bilet fiyatı sıcak hava ve de maçın dspor'da oLması önemLi etken ama yine de daha da iyi olabilirdi...altes grubunu önceden çok iyi buluyodum açık tribünü coşturuyodu ama ben sadece bu maç için yorum yaptım yoksa genelde iyi bi grup... kusura bakmayın dünkü moralle yazdıklarıma ama gerçekten dün kötüydü takım da açık tribünde:(
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 17:34
Tüm camia olarak performansımızın düşük olduğu bir hafta geçirdik.Yönetim üstüste uzak deplasmanlarda maç yapan takımın halini düşünmeyerek maçın Pazar günü gündüz sıcak havada oynanmasına ses çıkarmadı.

Teknik kadro maç içindeki bariz gözüken açıkları zamanında müdahele edip gidermedi.Tamam son oyuncu değişiklik hakkı olduğu için erken değişiklik yapmak istemedin Metin hocamda oyun içinde nasıl bir çözüm üretemedin.En azından Engini Koraya daha yakın oynatabilirdin.Rakip geriye düştü açık oynamak zorunda kaldı sen en hızlı adamını Serdarı ikinci yarı başında oyundan aldın.Zafer oyuna girmeden golü yedik değişiklik tercihini o dakikada Sergen olarak değiştirebilirdin.Ama maalesef bu performansıyla Metin hoca diğer maçların aksine hayal kırıklığına uğrattı camiayı.

Futbolcular ise nedendir anlamadım mücadele etmediler.Daha önceki maçlardaki orta saha presi top yapma isteği yoktu takımda.

Bu maçın etkisinden çabuk çıkıp Giresun maçına iyi konsantre olup en azından bir puanla dönmeliyiz.Yoksa işler iyice arap saçına dönecek.Şunuda söyliyeyim Metin hocanın bu maçtaki hatalarına rağmen sonuna kadar arkasındayım.Bu takımı o kurdu başarıyada o götürecek.Biz sabırlı olacaz oda çok çalışıp doğru düşünüp başarılı olacak buna inanıyorum.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
anadoluyildizi Liste gör
Deneyimli Yazar

Behlul Ozkan
Yer: United States
  Alıntı anadoluyildizi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 17:55
Ben de hic anlamiyorum gecen sezon ligin en az gol yiyen defansinin neden dagitildigini? Cozum bulamazsam beni de bulamazsiniz diyecegine bunu aciklamasi lazim Diyadinin. Ulas neden gitti Zafer neden oynamiyor?
Her zaman, her yerde ESES
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 18:05
 Ya  arkadaşlar şaşkınlığımı mazur görün ama maçı dspor verdimi dün ya?
S.nalbant
Yukarı
CAPTAİN Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı CAPTAİN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 18:50
Alıntı yapılan alyans999

vermeseymiş o tribünlerdeki az olan boşluklarda kalmayacakmış demekki,futbolcu kardeşlerimiz bu camianın ne kadar büyük ve sizin oyununuza göre nasıl kırılgan olduğunu artık anlamanız gerekmezmi

Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 18:53
Alıntı yapılan alyans999

verdi...
KKŞ
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 18:54
Alıntı yapılan forester

biz orta sahada serkan veya doğa olmayınca çok kötü oynuyoruz bunu anladık artık. ama hocanın da görmesi lazım m. akifle olmuyo. yeni birileri artık denensin serkan ve doğa yokken. kardeşim fatih dinlediğim kadarı ile antalya maçında m. akiften daha iyi oynadı. sonra sergen sadece vereceği paslarla takıma daha fazla katkı sağlar. bunları bu kadar insan görüpte hocanınn görememesi gerçekten ilginç.
inşallah herşey rayına oturur. daha yeni başladık. lig uzun bi maraton.

Birol Hikmet ide unutmamak lazım..Bence m.akif in yerine oynamalı..
__oldcity__
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 20:28
Alıntı yapılan CAPTAİN

Alıntı yapılan alyans999

vermeseymiş o tribünlerdeki az olan boşluklarda kalmayacakmış demekki,futbolcu kardeşlerimiz bu camianın ne kadar büyük ve sizin oyununuza göre nasıl kırılgan olduğunu artık anlamanız gerekmezmi

futbolcular bilerii kırmadı  dimi? maçtan 1gun once coşkuyla meşale şovlar yenılsede hep arkasında olduklarımızı gostermeler.  vede malatya maçı hariç 3maçtır yureksiz oyuncu suç taraftardamı duşun bakalım!
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 120121122123124 125>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır