eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTeknik Direktörümüz Michael Skibbe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 336337338339>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 15:32
skipb reyiz unutmayacağız
Yukarı
26.26 Liste gör
Yazar

Emrah
Yer: istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 15:32
giden gitmiş artık allah yolunu açık etsin, skibbenin gitmesinin en büyük nedeni, halil denen başkan bozuntusunun çıkıp maddi sıkıntımız yok demesinin ardından skibbenin çıkıp başkana sen yalancının tekisin dercesine maddi sıkıntıları gündeme getirmesi ve yönetimin kendisine baskı uygulamaya başlaması, bu saatten sonra yapılacak tek iş bu yönetici bozuntularının bir an önce istifa etmeleri ve takımın başına TOLUNAY KAFKAS yada HİKMET KARAMAN gibi pozitif futbol oynatan bi hoca getirilmesidir, ersun yanalla bu takımın uyuşabileceğini düşünmüyorum
ESKİŞEHİRLİ OLMAK BİR AYRICALIKTIR
Yukarı
serdar gül Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: izmir
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 15:33
ses çıkarmazsak böyle korkarız işte
bize bu başkan bile çok
Eskişehirli olmak bir ayrıcalıktır
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 15:33
Alıntı yapılan muhasara

skib reyiz unutmayacağız
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 15:34
tarihindeki en iyi ilk yarı performansı yakalamış bir takımın hocasını üstelik beğenmediğimiz defans ve kaleciye rağmen en az gol yiyen ilk dört takım haline getirmiş elinde doğru dürüst forvet hatttı olamamasına rağmen kendi sistemine uygun oyuncular olmamasına rağmen ilk dört içersinde ilk yarıyı bitirmiş bir hacayı üstelik aylık 70.000 euro gibi bir rakam alarak bunları başarmış hocanın gitmesine nasıl müsade edilir anlamış değilim...
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 15:38
Yolun açık olsun seni burdan ayıranların iki yakası bir araya gelmesin inşallah.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 15:38
M.Skibbe hedef koyuyor,Alper'i satmayalım,Veysel'i satmayalım...Yönetim olmaz diyor...Bu şartlarda siz istediğiniz kadar hedef koyun,yönetim koymazsa elinizden hiç bir şey gelmez...Bana göre gitmesi başka sebepler olsa idi,hiç ETİK bulmazdım...Fakat Skibbe'ye kızamıyorum bir türlü...

Peki şimdi neler olacak...

Önce bir sürü isimler telaffuz edilecek,yabancı hoca isimleri telaffuz edilcek,ZİCO sesleri yine yükselecek...Her zaman ki gibi Ersun YANAL hikayeleri bana hiç inandırıcı gelmeyecek...Adamın istediği ücret 2,5 Milyon Dolar...Yaklaşık yıllık 5 Trilyon...Bizim yönetimin bunu vermesi mümkün değil...Bana göre Skibbe'nin şu durumda yerini doldurabilecek Türkiye'deki tek alternatif...Fakat o da hedef adamı olduğu için bizim yönetime uymaz...

Hissiyatım,Türkiye'de karanlık işlere kıyıdan köşeden bulaşmış,bir teknik direktöre bakacaklar...Zafer TÜZÜN ile devam edilirse hiç şaşırmam,Toprak KIRTOĞLU bu takımı tanıyor diye getirirlerse de hiç şaşırmam...En sonunda boşta isimlerden birisi olan Hikmet KARAMAN,Ziya DOĞAN,Samet AYBABA veya Tolunay KAFKAS dörtlüsünden birileri ile görüşülecek...Kim olur bilemem...Kim olsa da fark etmez zaten...Skibbe sonrası hangi hoca gelirse gelsin bu yönetimle başarılı olması mümkün değildir...Çünkü kalmak için can atan,sadece arkasında bir destek bulmak isteyen ve bunu bulamayan Skibbe sonrası kim olursa olsun,zaten yönetim hedefini açık seçik şekilde belli etmiştir...

Yeni hoca sonrası neler olur...

Yeni hoca camiaya umut verir,heyecan yaratır,elindeki Erkan,Burhan,Pele,Batuhan gibi hoca değişikliğini isteyen futbolcular coşar,önce hücum olarak gözümüz boyanır,bakın bakın bu adamlar durduk yerde yedek bekletilmiş dedirtilir...Skibbe bir anda gözden düşürülür...Yeni hoca 5-6 hafta da ilah olur...

Bu arada yeni hocaya iyi bir forvet sunulur,bir kaç futbolcu gider,yerine yenileri gelir,yeni sözleşmeler,yeni menajerler,yeni komisyonlar...Ohhhh yağdan baldan tatlı olur her şey...Bu filmi biz 4 yıldır izliyoruz ama bir türlü rüyadan uyanamıyoruz...Soğudum bu kirli oyunlardan,nefret ettim artık...Alın yönetiminizi de başınıza çalın...Boşunuza kendi canınızı üzmeyin...Herkesin keyfi yerinde niye üzülüyorsunuz ki...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 15:47
Alıntı yapılan scetintas

M.Skibbe hedef koyuyor,Alper'i satmayalım,Veysel'i satmayalım...Yönetim olmaz diyor...Bu şartlarda siz istediğiniz kadar hedef koyun,yönetim koymazsa elinizden hiç bir şey gelmez...Bana göre gitmesi başka sebepler olsa idi,hiç ETİK bulmazdım...Fakat Skibbe'ye kızamıyorum bir türlü...

Peki şimdi neler olacak...

Önce bir sürü isimler telaffuz edilecek,yabancı hoca isimleri telaffuz edilcek,ZİCO sesleri yine yükselecek...Her zaman ki gibi Ersun YANAL hikayeleri bana hiç inandırıcı gelmeyecek...Adamın istediği ücret 2,5 Milyon Dolar...Yaklaşık yıllık 5 Trilyon...Bizim yönetimin bunu vermesi mümkün değil...Bana göre Skibbe'nin şu durumda yerini doldurabilecek Türkiye'deki tek alternatif...Fakat o da hedef adamı olduğu için bizim yönetime uymaz...

Hissiyatım,Türkiye'de karanlık işlere kıyıdan köşeden bulaşmış,bir teknik direktöre bakacaklar...Zafer TÜZÜN ile devam edilirse hiç şaşırmam,Toprak KIRTOĞLU bu takımı tanıyor diye getirirlerse de hiç şaşırmam...En sonunda boşta isimlerden birisi olan Hikmet KARAMAN,Ziya DOĞAN,Samet AYBABA veya Tolunay KAFKAS dörtlüsünden birileri ile görüşülecek...Kim olur bilemem...Kim olsa da fark etmez zaten...Skibbe sonrası hangi hoca gelirse gelsin bu yönetimle başarılı olması mümkün değildir...Çünkü kalmak için can atan,sadece arkasında bir destek bulmak isteyen ve bunu bulamayan Skibbe sonrası kim olursa olsun,zaten yönetim hedefini açık seçik şekilde belli etmiştir...

Yeni hoca sonrası neler olur...

Yeni hoca camiaya umut verir,heyecan yaratır,elindeki Erkan,Burhan,Pele,Batuhan gibi hoca değişikliğini isteyen futbolcular coşar,önce hücum olarak gözümüz boyanır,bakın bakın bu adamlar durduk yerde yedek bekletilmiş dedirtilir...Skibbe bir anda gözden düşürülür...Yeni hoca 5-6 hafta da ilah olur...

Bu arada yeni hocaya iyi bir forvet sunulur,bir kaç futbolcu gider,yerine yenileri gelir,yeni sözleşmeler,yeni menajerler,yeni komisyonlar...Ohhhh yağdan baldan tatlı olur her şey...Bu filmi biz 4 yıldır izliyoruz ama bir türlü rüyadan uyanamıyoruz...Soğudum bu kirli oyunlardan,nefret ettim artık...Alın yönetiminizi de başınıza çalın...Boşunuza kendi canınızı üzmeyin...Herkesin keyfi yerinde niye üzülüyorsunuz ki...

RESERVED
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
MOD Liste gör
Deneyimli Yazar

Moderatör
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 15:47
Öncelikler bu konuda herhangi bir küfür vs olmadığı için bütün forum üyelerine teşekkür ederiz.

Skibbe'ye hayatında başarılar diliyoruz.

Bu konudan devam edebilirsiniz;

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3766&PID=857535#857535
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 15:48
Bu arada haftalardır gitmesi için gözünün içine bakılan hocanın arkasında durmayan,yönetime VETO veremeyen,manşetlere taşıyamayan,istanbul basının gölgesinde kalan ve İsmail ER gibi sahtekarların yazılarına tokat gibi cevap veremeyen,halkın ve taraftarın sesi olmaktan çıkmış,yönetimin borazanlığından başka bir şey yapmayan YEREL BASIN sizde kıçınıza kına yakın...Susun bakaım daha ne kadar susacaksınız...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 336337338339>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır