eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTeknik Direktörümüz Michael Skibbe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 335336337338339>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yeşil Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 15:03
Dün Ümit Bozkurt Mersin'de olduğuna göre Ersun Yanal işi bitti diyebiliriz.
İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, Anadolu takımı tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur birinde yürek… KKŞ
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 15:09
Çok sevmiştim Skibbe'yi yolun açık olsun hocam gitmekte çok haklısın. Skibbe bizim için bir şanstı yönetimin yanlışlarını yalanlarını basına açıklayıp yönetimi rezil etmişti ama biz naptık? Skibbe'nin yanında olmadık eğer yanında olsaydık hem takım başarılı olcaktı hemde yönetim gitçekti. Şimdi ise suçlu=taraftar, kazanan=yönetim, kaybeden=ESES. Teşekkürler adam gibi adam Skibbe Clap
Yukarı
lefmit Liste gör
Yazar

uğur
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 15:11

" imparator " diye yalakalık yapmadın sen ! doğruları konuştun , dürüstçe davrandın olmadı anlaşamadın , sana hak veriyorum , profesyonelsin .

Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 15:12
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 15:15
aslında hocayı gönderdik dersek yanlış olur.çokta başarılı bir zamanda ayrıldı.buda zaten kendi tercihi olduğunu kanıtlıyor.yolu açık olsun.bu saatten sora bizim ne yapacağımız önemli.keşke yoluna sezon sonuna kadar bizimle devam etseydi.kariyerindeki en iyi dönem olabiirdi fakat duygusal olmamak lazım .bize gelmek isteyende çoktur .bakalım neler olucak hep beraber göreceğiz.
Yukarı
sumeres Liste gör
Deneyimli Yazar

sümer altuğ
Yer: Eskişehr
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 15:22
Kovulmadan giden bir teknik adam..takım başarılıyken ayrılan adam..bu pozisyonda ayrıldı gün gelir belki şartlar oluşursa tekrar gelebilir...
Sevgiyle yaklaşmak güzeldir..
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 15:23
Bu olaylardan sonra Alper'i satamazlar herhalde.Değil mi ?

Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 15:27
Neden hic birsey yapamiyoruz abi.Neden kimse birsey yapmiyor.Skibbe gitti , M. Boztepe gitti siradaki kim Alper mi Dede mi Batu mu yeter ya asil gitmesi gereken seref yoksunlari duruyorlarda , neden kalmasini istedikleeimiz gidiyor.Neden hep iyiler kaybediyor , neden kaybeden hep biz oluyoruz.Yolun acik olsun Skibbe.Su mutlu olmamiz gereken gunleri bize zehir eden yonetim , artik istifa etmeyin .. gidin ulann.
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.
Yukarı
Batuu Liste gör
Deneyimli Yazar

Batuhan CAN
Yer: Bursa/Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 15:29
Rıza ve Bülent Hocaların yaptığını yapamadığı için gittiğini düşünüyorum yönetimler anlaşamadı çünkü yönetim böyle karaktere alışık değil parasını alıp işini yapıcak diye beklediler baktı çok ses çıkarıyolar sessizleşme politikası yürüttüler ve doğru düzgün açıklama yapmadan konuları geçiştirip gündem dışı toplantılar yaptılar ve bu sırada Skibbe'yide bezdirdiler ve amaçlarına ulaştılar diye düşünüyorum.
Şimdi en büyük korkum boşta duran H.Karaman tarzında Türk teknik adamların takımın başına geçmesi allahım sen koru yarabbim :(
Uludağ ÜNİESES
Yukarı
FairPlay Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2011 saat 15:32
Bülent Uygun HÜ'ye de uygun biriydi,önüne kırmızı halı serilerek getirildi.
Bülent Uygun ise kulübümüzün önüne kapkara bir leke bıraktı gitti.

Skibbe sessiz sedasız geldi,ama doğruları söylediği için ayrılmak zorunda bırakıldı.
Zira HÜ'ye uygun! biri değildi.
Yönetim gittiğine aslında çok seviniyor kapıları kapadı suratına,taraftar ise yüreğinin kapılarını açtı ona.

Yönetim bir kez daha taraftarla ters düştü.(Zaten ne zaman taraftarın görüşlerine önem verdi ki?)Bakalım kendilerine uygun! hangi teknik direktörü getirecekler?Bakalım bu karambolde hangi futbolcuları satıp gönderecekler?Bakalım ilk devrede 30 puan alarak 4.cülüğe yerleşen bu takımı nasıl parçalayacaklar?Bakalım Mayıs ayında bu takımdan geriye ne kalacak?

Güle güle hocam....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 335336337338339>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır