eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTeknik direktörümüz kim olmalı ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 175176177178179 180>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2015 saat 22:46
Sportif direktör olarak ,Önder ÖZEN veya Zafer kaptan çok güzel olur.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2015 saat 22:47
Alıntı yapılan esesliyasin26

Alıntı yapılan ypeker

Alıntı yapılan esesliyasin26

Başlık altındaki Skibbe hakkındaki bütün mesajları okudum. Taa Dortmunt altyapısında görev yaptığı dönem hakkında bile bilgiler varken geçen sezon Basel gibi bir takımla son haftalara kadar şampiyonluk yarışı verdiğinden, ligi 65 puanla 2. bitirip şampiyonlar ligi ön elemesi oynadığından tek bir mesajda bile bahsedilmemiş. Eğer birini değerlendireceksek olaya tüm yönleriyle bakmamız lazım. Bu yapılanın da Ertuğrul sağlam son 30 maçta 5 galibiyet aldı diyenlerin yaptığından pek bir farkı yok. Olaylara sadece görmek istediğimiz gibi bakmayalım. Artık toplum olarak çıkaralım şu "at gözlüklerini"....

Böyle bir şey yok, sanırım bu tartışmaların olduğu zamanlardaki bir linke bakıp Baselin teknik direktör olduğu sonucuna varmışsınız:

http://tr.eurosport.com/futbol/skibbe-basel-e-gitmeyecegim_sto4252099/story.shtml

Yine de olumlu tarafından bakalım, Basel bile teklif götürmüş ama gitmemiş, şimdi ESESimize geliyorum diyor. Dede de gelirse ben de olumlu olacağına inanıyorum. Sonuçta fazla gecikilmemiş oluyor. İnşallah başarılı olur.

Yanlış anlaşılmışım. "Basel gibi bir takımla son haftalara kadar şampiyonluk yarışı verdi" derken burada vurgulamak istediğim, Basel gibi her sene şampiyonlar liginde iyi sonuçlar alan, her sene gruptan çıkan ya da çıkmayı zorlayan güçlü bir takıma karşı Grasshoppers gibi daha mütevazi bir takımla şampiyonluk yarışı vermesiydi. Dediğim 65 puanı da, lig 2.liğini de Grashopperla elde etti...

Haklısın Yasin, ''Basel gibi bir takıma karşı''yı kastetmişsin. Yanlış anlaşılma vesilesiyle, o sezon öncesi Baselden kendisine teklif gelmiş olduğunu da öğrenmiş olduk. Yani çıta yüksek, Hocanın kredisi de yüksek.   
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2015 saat 23:04
taraftarı bir tek skibbe ismi kesmedi anlaşılan benide aynı şekilde acabalarım var fakat yanına güvendiğimiz bir isim getirilirse önder özen gibi çok iyi olur transferde üstüne yok bu adamın biliyo bu işi..
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
SkyPlus Liste gör
Usta Yazar

Serhat Taşkın
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2015 saat 23:17
Şu başlığı gördükçe sinir oluyorum......
Dürüstlük - Saygı - Güven
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2015 saat 23:19
Alıntı yapılan boffin25

ertuğrul sağlam bu kulupte kalırsam 7 8 futbolcuyu görmek istemiyorum demiş 2 tane ismide boffin ve diegoymuş..

mış miş muş
bırakalım bunları. ertuğrul hoca her açıklamsında diegonun eksikliğinden bahsediyordu.
en önemli oyuncularımız sakat derken de diegonun adı geçiyordu.
yorum olsun diye yorum yapmayalım lütfen. kaynak gösterelim yada.
şu gazete su televizyon diye.
ben söylediklerimi miş değil di ile söyledim

çünkü tv den izledim
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
Cafbin_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cafer BİNGÖL
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2015 saat 23:30
Önder ÖZEN;Eskisehirspor'dan bana teknik direktorluk icin teklif gelmedi. Eskisehirspor daha deneyimli bir teknik adamla calismasi gerekir dedi. TRTSpo'da konustu.
Bulunduğum Yer Bursa, Doğma Büyeme Eskişehir'liyim Yeşiltepe'liyim; Herkes Kendi Memleketinin Takımını Tutsa, İstanbul Takımları Azınlıkta Kalır. Sadece Eskişehirspor Eses
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2015 saat 00:00
Ertuğrul hoca bu takımdan çok adam gönderirim demiş kalırsam.Bu 2 eylül gaztesinin haberi.

Diego ve Boffin'in bu isimlerden olduğu iddiası Süha Bozkurt'a ait.

Kanal 26da bu akşam başkan Skibbe ile anlaştık pazar Antalya'ya gelecek dedi.Transferi daha konuşmamışlar.Ertuğrul Hoca gitmeden belirlediğimiz isimler vardı,onları da Skibbe'ye soracağız dedi.İleride nasip olursa Ertuğrul Hocayla çalışmayı çok isterim dedi.

Ayrıca yine bu akşam Önder Özen bizden teklif almadığını,bizim tecrübeli bir hocaya ihtiyacımız olduğunu söyledi.

Yeni hocamız Skibbe'dir,Dede Brezilya'dan gelmiyormuş.Yönetim daha önceden alt yapımızda çalışmış bir ismi yardımcı olarak belirleyecekmiş.Artık bize destek vermekten başka birşey düşmez.Forumda da Teknik Direktörümüz Michael Skibbe başlığı açılabilir.
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2015 saat 00:07
Alıntı yapılan ali_9292

Ertuğrul hoca bu takımdan çok adam gönderirim demiş kalırsam.Bu 2 eylül gaztesinin haberi.

Diego ve Boffin'in bu isimlerden olduğu iddiası Süha Bozkurt'a ait.

Kanal 26da bu akşam başkan Skibbe ile anlaştık pazar Antalya'ya gelecek dedi.Transferi daha konuşmamışlar.Ertuğrul Hoca gitmeden belirlediğimiz isimler vardı,onları da Skibbe'ye soracağız dedi.İleride nasip olursa Ertuğrul Hocayla çalışmayı çok isterim dedi.

Ayrıca yine bu akşam Önder Özen bizden teklif almadığını,bizim tecrübeli bir hocaya ihtiyacımız olduğunu söyledi.

Yeni hocamız Skibbe'dir,Dede Brezilya'dan gelmiyormuş.Yönetim daha önceden alt yapımızda çalışmış bir ismi yardımcı olarak belirleyecekmiş.Artık bize destek vermekten başka birşey düşmez.Forumda da Teknik Direktörümüz Michael Skibbe başlığı açılabilir.

ali bey teşekkür ederiz. forumun seviyesini üstlere çekiyorsunuz. kesin bilgilerle :)
Yukarı
boffin25 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2015 saat 00:10
Alıntı yapılan EAL

Alıntı yapılan boffin25

ertuğrul sağlam bu kulupte kalırsam 7 8 futbolcuyu görmek istemiyorum demiş 2 tane ismide boffin ve diegoymuş..

mış miş muş
bırakalım bunları. ertuğrul hoca her açıklamsında diegonun eksikliğinden bahsediyordu.

çünkü tv den izledim
bizde yönetici değiliz herhalde yetkili biri değiliz duyduklarımızı yazıyoruz buraya zaten kesin bi yetkimiz olsa mış muş ifadesi kullanmayız bu iddaa süha bozkurta ait kendisine facebook üzerinden sorabilirsiniz.keyfimize yorum atmıyoruz burdaWink
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2015 saat 00:17
Alıntı yapılan boffin25

Alıntı yapılan EAL

Alıntı yapılan boffin25

mış miş muş

çünkü tv den izledim
bizde yönetici değiliz herhalde yetkili biri değiliz duyduklarımızı yazıyoruz buraya zaten kesin bi yetkimiz olsa mış muş ifadesi kullanmayız bu iddaa süha bozkurta ait kendisine facebook üzerinden sorabilirsiniz.keyfimize yorum atmıyoruz burdaWink

tamam da insanın bu tür haberlere inanası gelmiyor. 7 oyuncu içinde ergün kaan berkay sezgin serdar erkan cavuş u değil
diego ve boffin i duyunca ister sitemez bi yuh.. diyo insan :)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 175176177178179 180>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır