eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTeknik direktörümüz kim olmalı ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 174175176177178 180>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
boffin25 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2015 saat 21:57
ertuğrul sağlam bu kulupte kalırsam 7 8 futbolcuyu görmek istemiyorum demiş 2 tane ismide boffin ve diegoymuş..
Yukarı
sheva37 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2015 saat 22:00
Alıntı yapılan marcus

basel de teknik diröktörlük mü yapmış skıbbe anlamadımn ?
Grasshoppersda Basel ile sampiyonluk mücadelesi verdiğinden bahşetmiş renkdaşımız.
KALSADA SON NEFES ÖLÜMÜNE ES-ES
Yukarı
oguzhaneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2015 saat 22:01
Alıntı yapılan boffin25

ertuğrul sağlam bu kulupte kalırsam 7 8 futbolcuyu görmek istemiyorum demiş 2 tane ismide boffin ve diegoymuş..

doğru değildir
Yukarı
esesin askeri Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2015 saat 22:05
Michael Skibbe'ye sallayan arkadaşlar skibbe ayrılırken bu forumda arkasından yazılanları okuyup şimdi yazarken daha dikkatli olmakta fayda var.
Ayrıca takım kötüye giderken olumsuz yorumlar yapmak bize yakışmaz.
Tvlere çıkıp birilerinin sözcüsü gibi konuşmak biz bağımsız taraftarları bağlamaz.
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2015 saat 22:07
Alıntı yapılan esesliyasin26

Başlık altındaki Skibbe hakkındaki bütün mesajları okudum. Taa Dortmunt altyapısında görev yaptığı dönem hakkında bile bilgiler varken geçen sezon Basel gibi bir takımla son haftalara kadar şampiyonluk yarışı verdiğinden, ligi 65 puanla 2. bitirip şampiyonlar ligi ön elemesi oynadığından tek bir mesajda bile bahsedilmemiş. Eğer birini değerlendireceksek olaya tüm yönleriyle bakmamız lazım. Bu yapılanın da Ertuğrul sağlam son 30 maçta 5 galibiyet aldı diyenlerin yaptığından pek bir farkı yok. Olaylara sadece görmek istediğimiz gibi bakmayalım. Artık toplum olarak çıkaralım şu "at gözlüklerini"....

Böyle bir şey yok, sanırım bu tartışmaların olduğu zamanlardaki bir linke bakıp Baselin teknik direktör olduğu sonucuna varmışsınız:

http://tr.eurosport.com/futbol/skibbe-basel-e-gitmeyecegim_sto4252099/story.shtml

Yine de olumlu tarafından bakalım, Basel bile teklif götürmüş ama gitmemiş, şimdi ESESimize geliyorum diyor. Dede de gelirse ben de olumlu olacağına inanıyorum. Sonuçta fazla gecikilmemiş oluyor. İnşallah başarılı olur.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2015 saat 22:13
Şükrü Oytan Dede gelmiyor dedi . Gelse güzel olurdu açıkçası . O gelmezse Zafer Şahin getirilebilir yardımcılığına mutlaka ona yardımcı olacak birisi lazım yanında .
Ve ısrarla Önder Özen sportif direktör yapılmalı diyor taraftarın önemli bir bölümü . Skibbe'ye yardımcı olacak , transferde yardımcı olacak şehri camiayı bilen birileri gerekli .
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2015 saat 22:13
Alıntı yapılan ypeker

Başlık altındaki Skibbe hakkındaki bütün mesajları okudum. Taa Dortmunt altyapısında görev yaptığı dönem hakkında bile bilgiler varken geçen sezon Basel gibi bir takımla son haftalara kadar şampiyonluk yarışı verdiğinden, ligi 65 puanla 2. bitirip şampiyonlar ligi ön elemesi oynadığından tek bir mesajda bile bahsedilmemiş. Eğer birini değerlendireceksek olaya tüm yönleriyle bakmamız lazım. Bu yapılanın da Ertuğrul sağlam son 30 maçta 5 galibiyet aldı diyenlerin yaptığından pek bir farkı yok. Olaylara sadece görmek istediğimiz gibi bakmayalım. Artık toplum olarak çıkaralım şu "at gözlüklerini"....

Böyle bir şey yok, sanırım bu tartışmaların olduğu zamanlardaki bir linke bakıp Baselin teknik direktör olduğu sonucuna varmışsınız:

http://tr.eurosport.com/futbol/skibbe-basel-e-gitmeyecegim_sto4252099/story.shtml

Yine de olumlu tarafından bakalım, Basel bile teklif götürmüş ama gitmemiş, şimdi ESESimize geliyorum diyor. Dede de gelirse ben de olumlu olacağına inanıyorum. Sonuçta fazla gecikilmemiş oluyor. İnşallah başarılı olur.

Yukarıda da yazıldı kendisi Basel hocası olmadı,Grashoppers hocasıyken  lig şampiyonluğu için olan mücadele anlatılıyor o paragrafta...

KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2015 saat 22:20
Bir yanlış anlaşılma var galiba Yasin diyor ki hep olumsuz yönlerini alıyorsunuz başarısız diyenler bu sene ligdeki performansını örnek gösteriyor, geçen sezon ligi ikinci bitirdiler şampiyonluğu Basel'e kaptırdılar demek istiyor.
ANTİ-BİZANS
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2015 saat 22:24
Alıntı yapılan ypeker

Yanlış anlaşılmışım. "Basel gibi bir takımla son haftalara kadar şampiyonluk yarışı verdi" derken burada vurgulamak istediğim, Basel gibi her sene şampiyonlar liginde iyi sonuçlar alan, her sene gruptan çıkan ya da çıkmayı zorlayan güçlü bir takıma karşı Grasshoppers gibi daha mütevazi bir takımla şampiyonluk yarışı vermesiydi. Dediğim 65 puanı da, lig 2.liğini de Grashopperla elde etti...
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
caner26 Liste gör
Usta Yazar

caner
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2015 saat 22:30
Alıntı yapılan ES_Kadir

Şükrü Oytan Dede gelmiyor dedi . Gelse güzel olurdu açıkçası . O gelmezse Zafer Şahin getirilebilir yardımcılığına mutlaka ona yardımcı olacak birisi lazım yanında .
Ve ısrarla Önder Özen sportif direktör yapılmalı diyor taraftarın önemli bir bölümü . Skibbe'ye yardımcı olacak , transferde yardımcı olacak şehri camiayı bilen birileri gerekli .

Bence de Önder ÖZEN sportif direktör olmalı. Maazallah olası kötü sonuçlarda 6-7 haftada takımın başına da o gelir. Hem bu arada camiayı ve takımı da iyice tanımış olur.
Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 174175176177178 180>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır