eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

3 Temmuz 2011 Soruşturmaları ve Gözaltılar

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 467468469470>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ender_26_esk Liste gör
Usta Yazar

ENDER YATIR
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ender_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2014 saat 14:36
https://www.facebook.com/26Numara/photos/a.594216930610503.1073741825.497984430233754/813161192049408/?type=1&theater

Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2015 saat 11:48
Şike davasında Bülent Uygun'dan çarpıcı sözler!

Şike davası, İstanbul Adalet Sarayı'nda bulunan 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde 3. celse tamamlandı. Duruşmaya Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım duruşmaya katılmadı, Bülent Uygun çarpıcı açıklamalar yaptı...

Duruşma tanık Cengiz Zülfikaroğlu'nun dinlenilmesiyle devam ediyor. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın yeniden yargılandığı dava ile haklarındaki hükümler Yargıtay tarafından bozulan 31 sanığın yargılandığı dava dosyalarının birleştirilmesiyle "Futbolda şike" davası tek dosya üzerinden görülmeye devam ediliyor.

İstanbul Adalet Sarayı'nda bulunan 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde saat 10.00'da başlayan 3. duruşmaya tutuksuz sanıklar Serdal Adalı ve Tayfur Havutçu katılırken, Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu diğer 29 tutuksuz sanık katılmadı.

Mahkeme Başkanı Ahmet Civelek, şike iddiasına konu olan maçlarla ilgili gözlemci, hakem ve temsilci raporlarının mahkemeye ulaştığını açıkladı.

BÜLENT UYGUN: ŞİKEYİ ÖNLEME GİRİŞİMİM ŞİKE OLARAK LANSE EDİLDİ
Hürriyet'in haberine göre; Cengiz Zülfikaroğlu'nun ardından, sanıklardan Bülent Uygun ifade verdi. Uygun, ifadesinde şunları kaydetti:

"Buca'daki emniyet müdürü gözaltına alınan menajerlere 'İstediğim ifadeyi ver 2.5 milyon tazminat alırsınız' dedi.

Ayrıldığım eşimin iftira içerikli mesajlarını delil olalarak sundular. İtibarsızlaştırdılar. 8 ay içeride yattım. Ben Türkiye'nin en başarılı yeni jenerasyon hocalarındandım.

UYGUN İFADESİNDE 'BATUHAN KARADENİZ' DEDİ
Eskişehirspor'un başındayken Ali Kıratlı (dava sanıklarından) bana, takıma 1.5 milyon lira teşvik geldiğini söyledi. Ben de kimsenin bana böyle bir şeye cesaret edemeyeceğini söyledim. Gelirse kaptana veya Trabzon doğumlu futbolcuya geleceğini söyledim. 'Git kaptana (Ümit Karan) selamımı söyle, onun için sezon sonu güzel şeyler düşündüğümü söyle' dedim. Sportif direktör yapmayı planlıyordum. Teşvik şikesini önleme girişimi şike olarak lanse edildi."

Bülent Uygun Trabzonspor Kulübü'nün avukatının sorusu üzerine o dönemde Eskişehirspor'da Trabzon doğumlu futbolcu olarak Batuhan Karadeniz'in olduğunu ve kendisinin de Trabzonlu olduğunu söyledi. Uygun, "Batuhan açıklamalarında benim maçları kazanmak için nasıl çalıştığımı da açıklamıştır" dedi.

Şike davasında 3. celse Bülent Uygun'un açıklamaları sonrasında tamamlandı. 4. celsenin 18. Eylül’de görüleceği açıklandı.
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2015 saat 13:39
Nasıl çarpıtmış konuyu;
1. FB maçında golü atan zaten Batuhandı
2. Sezer Öztürk yakaladığı en az beş kontra topta her zaman yaptığı gibi kanatlara çalışsa gol ve goller bulabilirdik. Aynı oyuncu FB maçında rakibe gölge koşu yapmadığı gibi, TS maçında kaleciye bile pres yapmaya başladı.
3. Bülent Uygın'un FB maçında defans kurgusu tam evlere şenlikti. O güne kadar yan yana oynamamış iki adamı ki biri orta sahadan devşirme stoper oynattı. FB golleri bulunca Diego'yu oyuna aldı
4. Ümit Karan TS maçında üç ciğerle oynuyordu.

Bunların çoğu maç sonrasında yaptığım tespitlerdi ve maç sonrası yaptığım yorum nedeniyle forumdan kovuldum. Aylar sonra şike olayları patladı. Şu an ifade veren bu insanlar bizdeki Es Es sevgisini, her maça gittiğimizi, kadro yayınlandığı andan itibaren takımımızın neler yapabileceğini tahmin ettiğimizi bilmiyorlar.
Hukuk delil işi kabul. Ama birde ilahi adalet var. Her şeyden önce takımını koşulsuz seven biz taraftarların aptal yerine konması var.

Diyeceğim şudur ki. Allahınızdan bulunuz.
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
milkin0026 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
  Alıntı milkin0026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2015 saat 15:47
Alıntı yapılan poyraz963

Nasıl çarpıtmış konuyu;
1. FB maçında golü atan zaten Batuhandı
2. Sezer Öztürk yakaladığı en az beş kontra topta her zaman yaptığı gibi kanatlara çalışsa gol ve goller bulabilirdik. Aynı oyuncu FB maçında rakibe gölge koşu yapmadığı gibi, TS maçında kaleciye bile pres yapmaya başladı.
3. Bülent Uygın'un FB maçında defans kurgusu tam evlere şenlikti. O güne kadar yan yana oynamamış iki adamı ki biri orta sahadan devşirme stoper oynattı. FB golleri bulunca Diego'yu oyuna aldı
4. Ümit Karan TS maçında üç ciğerle oynuyordu.

Bunların çoğu maç sonrasında yaptığım tespitlerdi ve maç sonrası yaptığım yorum nedeniyle forumdan kovuldum. Aylar sonra şike olayları patladı. Şu an ifade veren bu insanlar bizdeki Es Es sevgisini, her maça gittiğimizi, kadro yayınlandığı andan itibaren takımımızın neler yapabileceğini tahmin ettiğimizi bilmiyorlar.
Hukuk delil işi kabul. Ama birde ilahi adalet var. Her şeyden önce takımını koşulsuz seven biz taraftarların aptal yerine konması var.

Diyeceğim şudur ki. Allahınızdan bulunuz.

O maçta stoperde Sezgin veya Veysel'den biri ve Diego başladı.Diego sakatlıktan çıkmıştı gollerde de hatası vardı ve 23. dkda da yerini Nadareviçe bıraktı.

Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2015 saat 16:25
Diego başalamadı. Sakatlıktan çıkmıştı yedekti. Veysel stoper başladı. Nadareviç Veysel hiç yan yana oynamamıştı. Diego gollerden sonra girdi.
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2015 saat 16:28
adam batuhan'la ilgili yorum yapmamışki, trabzon doğumlu kim var diye sormuşlar? o da batuhan var demiş. batuhan'ın şike yaptığını ima etmemiş zaten. ayrıca bu maçta koştu, bunda koşmadı gibi değerlendirmeler de objektif değil. sezon içerisinde bir oyuncu çok farklı performans gösterebiliyor. rakibi oyun anlayışı, stres, baskı, iklim, oyuncunun o günkü fiziksel durumu, motivasyon, taktik. bir sürü etmen var
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2015 saat 16:28
Alıntı yapılan poyraz963

Diego başalamadı. Sakatlıktan çıkmıştı yedekti. Veysel stoper başladı. Nadareviç Veysel hiç yan yana oynamamıştı. Diego gollerden sonra girdi.

diego ilk 11 başladı. gollerden sonra çıktı. sakatlıktan sonra yeni yeni oynamaya başlamıştı
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2015 saat 16:31
Ayrıca Batuhan'ın 80.dakikalarda bir topu var direkten dönen.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2015 saat 17:15
Diego 11 başlayıp sonradan oyundan çıkmıştı, hatta ağlamıştı yedek kulübesinde. Batuhan o maçın en hırslılarındandı..
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2015 saat 17:20
bir çok tuıtarsızlık var. o gün takım olarak kötüyüz. ama sahanın iyilerinden, ilk golü de atan batuhan 80. dakikada gol kaçırıyor. maç 2-1 ken. bülent şikeyle suçlanıyor ve batuhan'ı sahada tutuyor maç sonuna kadar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 467468469470>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır