eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES

Cevapla Cevapla Sayfa  123 4>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
Online Durum: Offline
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: KoreoESES
    Tarih: 02/Tem/2011 saat 15:48
KoreoESES sayfasını araştırdım forumda kapatmışlar ! geçen sezon koreo ile ilgili aktivide yapmadık , bu sezon herkes elini taşın altına soksun ve hep beraber güzel etkili koreolar yapmaya devam edelim
ESES
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 16:00
KoreoEsEs bu sene bomba gibi geliyor merak etmeyin.ETB derneği altında daha güçlü bir Eses taraftarı olacağız.Birlik ve beraberlik içinde birçok şeyin altından kalkacağız inşallah.

ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 17:41
Alıntı yapılan bloodSucker

KoreoEsEs bu sene bomba gibi geliyor merak etmeyin.ETB derneği altında daha güçlü bir Eses taraftarı olacağız.Birlik ve beraberlik içinde birçok şeyin altından kalkacağız inşallah.

ClapClapClapClap
ClapClap
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 17:48
ETB'nin üye alımına başlamasıyla birlikte KoreoEsEs'ten gösteri beklentisi olan ve bu gösteriler ile gurur duymak isteyen herkesin ETB'ye üye olarak maddi kaynak sağlaması boynunun borcudur... (Maddi olanağı olmayan gönüldaşları ayrı tutuyorum)
Yukarı
fenol Liste gör
Yeni Yazar

şenol
Yer: eskişehir
  Alıntı fenol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 17:48
koreoeses için bi yardım kutusu yapılsa alışveriş merkezlerine konabilse izin alınabilir mi yapılabilir mi?
Yukarı
Bilke Liste gör
Yazar

Efe BİLKE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Bilke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 18:20
Bu sene her maçtan önce umutlandım bir şeyler yapılacak diye ama olmadı.Elimden bir şey gelseydi inanın yapıcaktım eskiden olduğu gibi takvim atkı tarzı şeylerde satılmadı İNŞALLAH bu yıl ŞANLI ES-ES taraftarının, kareografilerinin ve KENETLENMİŞ GRUPLAŞMAMIS RENKTAŞLARININ yılı olacak.
Yukarı
esufukkara26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk
Yer: Siirt
  Alıntı esufukkara26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 19:37
bu para toplama işi ancak makbuzla olur.yani bi derneğin çalışması altında olur..öbür türlü yasak arkadaşlar para toplanması..
Sevgin heryerde Eskişehir
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 20:38
Gecen seneye kadar yaptigimiz mukemmel kareografileri cok ozledim.. Bu isi bu ulkede en iyi biz yapiyoruz.. Umarim seneye eski KoreoEses'i goruruz tekrardan..
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2011 saat 14:57
KoreoESES nerede ?

Resim
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
harvester26 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: ŞİRİNTEPE
  Alıntı harvester26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2011 saat 16:49
Alıntı yapılan inadına_eses

KoreoESES nerede ?

Resim
benim biraderin arkadaşı bu kareoeses grubundaydı biradere sordum askere gitmiş çocuk belkide içlerinden bi kaç kişi böyle askere gitme durumu olduysa çoktandır kareografi yapılamamasının sebebi ondan olabilir tabi bu tam net değil varsayım
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 4>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır