eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı"Forum Elveda"

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 17:40
Alıntı yapılan umutes

bu kullanıcı bizle dalga geçmiyor, yaptıklarının bir amacı var. ve sizler bu herife cevap verip onun mesajlarını kopyaladıkca adam amacına ulaşmış oluyor. Rahat bırakın, forumun kalitesinin düşmesinin en büyük delili olarak kalsınlar burada.

Çok haklısın .Admin bunları tutuyor uzun yıllar bu foruma büyük katkı verenler banlıyor sonrada hakeret edeni atmasamıydım diyor . Peki bu tahrik edenlerin saçma sapan mesajlar yazanlar neden atılmıyor kaliteyi düşürenler bunlar ama ne hikmetse çift üyelik , defalarca uyarı ve boş mesaj gibi atılmaları için geçerli onlarca sebep varken hala aramızdalar ve pişkince yazı yazıyoarlar .
Yukarı
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 18:56
Alıntı yapılan darknESS

Alıntı yapılan Erkandes

Bu forum demokratik yapıya geçiş yapmalı artık herkes forum kuralları çerçevesinde görüşlerini paylaşabilmeli..Yazılan yazılar hoşuna gitmese bile hakaretle cevap verilmemeli.o insanda görüşünü yazmalı..mesela yukarıda yönetim yalakası olmaktan bahsediliyor ne demek yahu yönetim yalakalığı...hiç bir zaman yönetim yalakası olmadım diyor zatı muhterem ..demekki her zaman yönetimde kim olursa olsun yönetimin yanında olmak desteklemek suç aklınca ..olabilir sence yönetimin yanında olmak yalakalık olabilir ama başka biri yönetimi beğene bilir..siz kırmızı rengi seversiniz öbürü nefret eder.nedir bu forumdaki hazımsızlık..
    dediğim gibi yıllardır aynı görüşteki insanların bir arada yürüttüğü paslaşmalar ..abi türü insanlar her ne yazarsa desteklemeler..karşı çıkanların anında atılması ..artık bunların yaşanmayışı değişikliğe gidilmesi rahatsızlıklara neden oluyor..
  yahu karşıt görüşün kendisi sensin ki yıllardan beri deme neyin yıllarından bahsediyorsun. daha önce atıldıysan bilmem ama var bi sorun belli.

senin gibi adamlara karşı gelmiyoruz sadece ürettiğin saçma fikirlere karşı fikirler sunuyoruz ve cevapsız kalıyorsunuz sonra bel altı sarıyosunuz "aman yarappi bu forum demokratik değil" yok öyle birşey. bu forum sadece bir forum saçmalıklarıyla doğrularıyla eskileriyle ama sen ve senin gibi içi boş adamlar kendilerini nimetten saydıkça daha kötü duruma gelicek. senin kafandaki bir adamın forumdaki çoğu insana karşı fikir tartışması giremediğini biliyoruz. millet tek tek cevap vermeye başladığında "ama herkes bana karşı" muhabbeti başlıyor.

evet karşı çünkü senin görüşün azınlık. savunabilceksen yaz yoksa ağlama.

Ben kimseye bel altı sarmadım nedemek bel altı sarıyorsunuz acayip kelimelerde üremeye başladı..kime bel altı küfür etmişim..bak işte sen ve senin gibi içi boş adamlar yazı yazdıkça diyorsun ne demek bu ..nerden biliyorsun içi boş olduğunu.ne bileyim senin içinin dolu olduğunu.herkes senin gibi düşünmek zorundamı..benim yazımı okumak zorundamısın bana karşı fikir üretmek zorundamısın..
   Ben hiç bir zaman herkes bana karşı diye ağlamadım..bu bana gurur verir..ben mücadele veriyorum bu forumda..görüşün azınlık olması yazı yazmaya engelmi ben yazdığım her şeyi savunacak bilgiye ve cevap vermeye hazırım..saçmalamaya  bak senin görüşün azınlık peh...azınlık görüşün olması o görüşün yanlış olduğunu göstermez..hazmetmeyi karşı görüşede saygı duymayı öğreneceksin...
Türk milleti zekidir çalışkandır.M.K.ATATÜRK
Yukarı
e_s_e_s Liste gör
Yazar

fatih
Yer: Alperen
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 18:59
Küçüklüğümden beri  forumu takip ediyorum.Banner,esesliyim gibi üyelerin düşüncelerinin olmadığı bir  forum.Yazık oluyor foruma yazık.Özkan k ZENCİ  vb biraz şeref onur varsa sizde istenmediğiniz yerde bulunmayın ya da boşverin bizde abilerimizin izinden gidelim sessiz kalalım.Sizde rahat rahat at koşturun.
OSMANLI İMPARATORLUĞU...

"Düz yaşayacağız, düz duracağız, düz yürüyeceğiz. Dik duracağız, doğru gideceğiz. "Şehid lider Muhsin YAZICIOĞLU
Yukarı
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 19:26
Alıntı yapılan e_s_e_s

Küçüklüğümden beri  forumu takip ediyorum.Banner,esesliyim gibi üyelerin düşüncelerinin olmadığı bir  forum.Yazık oluyor foruma yazık.Özkan k ZENCİ  vb biraz şeref onur varsa sizde istenmediğiniz yerde bulunmayın ya da boşverin bizde abilerimizin izinden gidelim sessiz kalalım.Sizde rahat rahat at koşturun.

sevgili kardeşim ,Bu forumda fikirlerini beğenmiyoruz azınlıksınız sizi istemiyoruz diye bir şey olamaz ..Burada forum kurallarına göre fikirlerini yazan herkes yazabilir birilerini haysiyetin onurun varsa burayı terkedersin deme hakkını kimse sana vermez ....küçüklüğünden beri ki gibi forumu takip etmeye devam et...
Yukarı
Fre[eS]tyLe* Liste gör
Yeni Yazar

Abdurrahman
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 21:29
Mesaj Düzeltme...
Alem Buysa Kral ''eS eS''
Yukarı
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 21:42
hoş geldin muhammet kardeş yedek üyelikmi.? son atılanlardan hangisisin aceba ilerleyen vakit yazılarından anlaşılır...
Yukarı
e_s_e_s Liste gör
Yazar

fatih
Yer: Alperen
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 21:52
Alıntı yapılan Erkandes

Alıntı yapılan e_s_e_s

sevgili kardeşim ,Bu forumda fikirlerini beğenmiyoruz azınlıksınız sizi istemiyoruz diye bir şey olamaz ..Burada forum kurallarına göre fikirlerini yazan herkes yazabilir birilerini haysiyetin onurun varsa burayı terkedersin deme hakkını kimse sana vermez ....küçüklüğünden beri ki gibi forumu takip etmeye devam et...

Kimse kimseyi fikirleri yüzünden yargılamıyor.Benimde siyasi görüşüm sana yakın bir görüş yeri geldiğinde gayet seviyeli tartışmalar yapmışımdır abilerimle kardeşlerimle birkaç küçük sorun dışında bir sorun yaşamadım.O ismini zikrettiğim üyelerin ne halt olduğunu bütün forum görüyor bi siz görmüyorsunuz herhalde.Biz eskiden abilerimizin yazılarını gördükçe kendimizi yeterli görmeyip yazı yazmaya çekiniyorduk şimdi önüne gelen kendini bi halt zannediyor.Gerçek hayatta  bi hiç olan insanların forumda adam olduğu yer haline geldi buralar.Bi aynaya baksalar ne olduklarını görecekler ama neyse.Sessizliğe bürünüyorum saygılar sevgili erkan (yazım sana yönelik değil öyle yazdım.)
OSMANLI İMPARATORLUĞU...

"Düz yaşayacağız, düz duracağız, düz yürüyeceğiz. Dik duracağız, doğru gideceğiz. "Şehid lider Muhsin YAZICIOĞLU
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 22:39
Alıntı yapılan Erkandes

...özelliklede Yerel seçimler öncesi...
Sahi ya Erkan seçimler de geçti sen hala burdasın. Çok sevdin galiba burayı?
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2011 saat 00:36
Eleştirilerinizin tamamını saygı duyarak kabul ediyorum.
ama, burada degismeyecek bazı seyler var, aynen gercek hayatta oldugu gibi,
yalancıya yalancı demek suctur, bunu diyen kim olursa yine uzaklaştırılacaktır.
Akın kardesimi, bundan once dedigim gibi ben de ilgi ile takip eder ve severim. ama bu, kendisinin birilerine "kan emiciler" deme hakı vermez
"kan emiciler" lafının nesi var ki, hakaret degil ki, diyen arkadaslara sesleniyorum, ben de sizin babanız icin "kan emici adamın teki" desem bunu hakaret olarak algılamayacaksanız sorun yok.
bu forumda bazı seyler hic degismeyecek,
kim olursa olsun onemli degil, kime olursa olsun onemli degil, kimse kimseye hakaret ve onur kırıcı cumle kullanamaz.
beni yonetim taratfarlığı ile suclayanlar, nebi hatipoglu baskan iken kendisine ve yonetim kuruluna edilen hakaretlerle de uzaklaştırılanları unuttu heralde.
bugun bu yonetim, yarın baska bir yonetim farketmez. Bu forum 5 baskanın döneminde vardı, uygulama hep aynı oldu. Son 5 başkanı say desem sayamayacak adamlar ahkam kesiyor burada. yok gideriz yok bilmemne.. gule gule arkadaslar.
Eskişehirspor Kulubü ile alakalı kişi ve kurumlara, hatta forumdaki arkadaslarina kimse hakaret edemez. Forumda cok sevilen biri olmanız bunu hic bir zaman degistirmeyecek.
"Ben forumda cok sevilen biriyim ama insanlara hakaret edebilirim.." uzgunum, baska kapıya 
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2011 saat 01:32
Madem bu kadar doğrucusun her konuda işini doğru yapacaksın efendi. Sana milletin yaptığı gibi cazgırlık yapmak, ortalığı karıştırmak yerine bir konuda özel mesajla derdimi anlattım ama sen bir eylemde bulunmayı geçtim cevap yazmaya bile tenezzül etmedin.
Kurallar varsa her üye için vardır. Başkana edilen hakarette üyelerin birbirine ettiği değil mi? Birbirine yalancı diyen üyeleri uzaklaştırıyor musun?
Bu forum trolleri yüzünden kaybedilen değerli yazarları geçtim 2 tane değerli moderatörünü kaybettin hala daha onları kollamaya devam ediyorsun. Herkesi suçladığın ''samimiyetsizlik'' olgusunun kralı sende var sayın admin kusura bakma.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır