eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı"Forum Elveda"

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
vahap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

vahap
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 15:21
Alıntı yapılan esessevgi

AKŞ TARAFTARLARI BİLDİRİSİ

Bizler Antalya'da yasayan ESES'li renkdaşlar olarak, teknik kadro değişikliğinde yasanan ve tüm Türkiye tarafından esefle kınanan, şanlı tarihimize gölge düşürdüğüne inandığımız olaylar ile başlayan, hiç kimsenin yüksek ESKİŞEHİRSPOR'luluk bilincinden şüphe duymadığı, Kulüp menajeri Sn. Kerem ATILMAZ'ın görevden alınması ile ortaya çıkan, bu gelişmelerin yönetim tarafından hiçbir açıklama yapılmaksızın art niyet taşıdığını düşünmekteyiz.
Bu olayların yaşanmasının merkezinde ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİ'nin basiretsiz tavır ve hareketlerinin olduğuna inanmaktayız. Bizler yıllarca bu forma aşkına her türlü zorluğa katlanarak, sevgimizden bir gram ödün vermeden karşılıksız seven (AKŞ) ANTALYA DA YAŞAYAN ESKİŞEHİRSPOR'lular olarak, bu takımı kendi menfaatleri için yönettiğine inandığımız HALİL ÜNAL yönetimi görevinden ayrılana kadar, yönetim aleyhine her zaman, heryerde ve her platformda tepki vereceğimizi; sadece ve sadece takımımıza destek vereceğimizi, aşkımızdan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğimizi;
forum da yazılan ve verilen tepkilerin sadece bununla sınırlı kaldığını fiiliyatta yapılan hiçbirşeyin olmaması, çıkar ilişkilerinin acaba ESES sevgisinin önünemi geçiyor şüphesini uyandırması sebebiyle ANTALYADA YAŞAYAN ESKİŞEHİRSPOR'lular olarak forumdaki sayfamızı ve üyeliklerimizi dondurduğumuzu bildiririz.
PROTESTO EDİYORSAK AŞKIMIZDAN.

Yukarıdaki Metni; 10 Ekim 2010 tarihinde Antalyanın Kırmızı Şimşekleri olarak yazmıştık... sanki bugünleri önceden hissetmiş gibiydik... inşallah daha güzel günlerde tekrardan birlikde oluruz...

AnTaLyA dan Akademisyen 乇ϟ~乇ϟ'li
Yukarı
KraL_KızıLcıkLı Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 15:37
eskisehir.net/eses zamanlarından beri takip ediyorum bu sayfayı,
o yıllarda yaş ortalaması bi hayli yüksek ve yazıların içeriğide aynı oranda kaliteli idi.
biz kalitesiz olduğumuz için pek yazamadık gerçi ama okuduk ekseriyetle.
arada saçmalamalarımız olmuştur duruma göre, onlar istisna.
forumun altyapısı değiştikten bu yanada arada sırada yazdıklarımız olmuştur,
ama gene ekseriyetle okumaya devam ettik.
ama bunun nedeni başta belirttiğim durumdan dolayı değil,
tam tersi şekilde forumun saçmalamaya başlamasındandır.
saçma sapan adamların klavyesinden çıkan saçma sapan yazılar,
bu forumun büyük çoğunluğunun gerizekalı olduğu kanısına varmama neden oldu.
orta yaş ve üzeri bir çok insanın
ilk jenerasyon gibi üretmek yerine orta yaş krizine girmiş bir şekilde yazmaları
o güzel insanlarıda küstürdü takip ettiğim kadarıyla.
akın kardeşim gibi yaşına rağmen büyük bir olgunluk taşıyan birinin,
yazdığı yazıları şu forumda nice abi geçinenlerin yazamadığı ortadayken
ibreti alem olsun misali forumdan uzaklaştırılmasını manasız buluyorum.
bu kardeşimizin tepkisi kişilere değil,
sevdasına, kavgasına kara leke sürmeye çalışanlara.
bunun farkına varalım yeter.
dediğim gibi forumla pek alakam yok, eserse yazarım arada.
bu saatten sonra komple sessize alıyorum.
hayırlı işler..
Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 16:04
Alıntı yapılan Zenci

Gidenler Forumun seviyesini düşürenlerdi.
Onlar gittiyse ben de giderim diyenler de en az onlar kadar seviyenin düşmesine sebep olan kişiler.Gidenlerin gidişini protesto edenler de giderse (ki inşallah sözlerini tutup giderler)
Forum belli bir kaliteyi  yakalayacaktır.Gerekirse 5 -10 kişi kalma pahasına camianın kalite seviyesini yükseltmek için forumda geniş kapsamlı bir temizlik çoktan beridir olmalıydı.
Daha az kişiyle daha seviyeli bir forum,çok kişinin seviyesizce ağız dalaşı yaptığı ve hiç bir fikir  üretmeyen forumundan daha iyidir.Bu seviyesizlik içinde ben de varsam beni de   göndersin Bloody abim. yeterki sadece itiş kakış ve ağız dalaşı ve küfürlerle özdeş olmuş bu önemli forum kurtulsun.
Lütfen, ben de giderim diye tehditler savuranlar .
siz de gidin ve bir daha gelmeyin.
yeter ki ESES camiası için çok önemli olan bu forum kurtulsun.
Bazen vücudu kurtarmak için bazı organları feda etmek gerekir.
işe sizler gibi en gereksiz organları feda ederek başlamak çok akıllıca olacak.
Forumun geleceği ve kurtuluşu için geniş kapsamlı bir temizliği destekliyorum.

sen kimsin gidenlerin arkasından konuşuyorsun     "Bir memlekette ayaklar baş olursa, başlar ayaklar altında kahrolur ''  hiçbir zaman yönetim yalakası olmadım olmam bizim sevdamız sadece renklere
DSİ Es Es
Yukarı
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 16:22
Bu forum demokratik yapıya geçiş yapmalı artık herkes forum kuralları çerçevesinde görüşlerini paylaşabilmeli..Yazılan yazılar hoşuna gitmese bile hakaretle cevap verilmemeli.o insanda görüşünü yazmalı..mesela yukarıda yönetim yalakası olmaktan bahsediliyor ne demek yahu yönetim yalakalığı...hiç bir zaman yönetim yalakası olmadım diyor zatı muhterem ..demekki her zaman yönetimde kim olursa olsun yönetimin yanında olmak desteklemek suç aklınca ..olabilir sence yönetimin yanında olmak yalakalık olabilir ama başka biri yönetimi beğene bilir..siz kırmızı rengi seversiniz öbürü nefret eder.nedir bu forumdaki hazımsızlık..
    dediğim gibi yıllardır aynı görüşteki insanların bir arada yürüttüğü paslaşmalar ..abi türü insanlar her ne yazarsa desteklemeler..karşı çıkanların anında atılması ..artık bunların yaşanmayışı değişikliğe gidilmesi rahatsızlıklara neden oluyor..
Türk milleti zekidir çalışkandır.M.K.ATATÜRK
Yukarı
ahmetk49 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Agâh
Yer: Russian Federation
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 16:50
KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 17:08
Alıntı yapılan Zenci

Gidenler Forumun seviyesini düşürenlerdi.
Onlar gittiyse ben de giderim diyenler de en az onlar kadar seviyenin düşmesine sebep olan kişiler.Gidenlerin gidişini protesto edenler de giderse (ki inşallah sözlerini tutup giderler)
Forum belli bir kaliteyi  yakalayacaktır.Gerekirse 5 -10 kişi kalma pahasına camianın kalite seviyesini yükseltmek için forumda geniş kapsamlı bir temizlik çoktan beridir olmalıydı.
Daha az kişiyle daha seviyeli bir forum,çok kişinin seviyesizce ağız dalaşı yaptığı ve hiç bir fikir  üretmeyen forumundan daha iyidir.Bu seviyesizlik içinde ben de varsam beni de   göndersin Bloody abim. yeterki sadece itiş kakış ve ağız dalaşı ve küfürlerle özdeş olmuş bu önemli forum kurtulsun.
Lütfen, ben de giderim diye tehditler savuranlar .
siz de gidin ve bir daha gelmeyin.
yeter ki ESES camiası için çok önemli olan bu forum kurtulsun.
Bazen vücudu kurtarmak için bazı organları feda etmek gerekir.
işe sizler gibi en gereksiz organları feda ederek başlamak çok akıllıca olacak.
Forumun geleceği ve kurtuluşu için geniş kapsamlı bir temizliği destekliyorum.
  amacına ulaşmadınmı artık yeter ya yaptığın saçmalık. bloody abine yalakalık yapıcam derken şaşırmışsın resmen. herkes kimin ne mal olduğunu biliyor. son günlerde patladınız bir anda derdiniz belli.

bu seviyezlik içinde ben varsam benide göndersin demişsin bloody abine, asıl en başta senin gibilerin gitmesi lazımdı zaten. sizinkisi karşıt görüş falan değil bildiğin milleti zıvanadan çıkarma. daha neyi savunduğunu açıklayamadan gelip buralarda arka arkaya büyük başkan, en iyi bülent başkan naraları atarsan tabiki millet sana fikir olarak geçirirken sen anca oturup bllody abim çekersin.

lanet olsun içine ettiniz forumun. al senin olsun.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 17:16
Alıntı yapılan Erkandes

Bu forum demokratik yapıya geçiş yapmalı artık herkes forum kuralları çerçevesinde görüşlerini paylaşabilmeli..Yazılan yazılar hoşuna gitmese bile hakaretle cevap verilmemeli.o insanda görüşünü yazmalı..mesela yukarıda yönetim yalakası olmaktan bahsediliyor ne demek yahu yönetim yalakalığı...hiç bir zaman yönetim yalakası olmadım diyor zatı muhterem ..demekki her zaman yönetimde kim olursa olsun yönetimin yanında olmak desteklemek suç aklınca ..olabilir sence yönetimin yanında olmak yalakalık olabilir ama başka biri yönetimi beğene bilir..siz kırmızı rengi seversiniz öbürü nefret eder.nedir bu forumdaki hazımsızlık..
    dediğim gibi yıllardır aynı görüşteki insanların bir arada yürüttüğü paslaşmalar ..abi türü insanlar her ne yazarsa desteklemeler..karşı çıkanların anında atılması ..artık bunların yaşanmayışı değişikliğe gidilmesi rahatsızlıklara neden oluyor..
  yahu karşıt görüşün kendisi sensin ki yıllardan beri deme neyin yıllarından bahsediyorsun. daha önce atıldıysan bilmem ama var bi sorun belli.

senin gibi adamlara karşı gelmiyoruz sadece ürettiğin saçma fikirlere karşı fikirler sunuyoruz ve cevapsız kalıyorsunuz sonra bel altı sarıyosunuz "aman yarappi bu forum demokratik değil" yok öyle birşey. bu forum sadece bir forum saçmalıklarıyla doğrularıyla eskileriyle ama sen ve senin gibi içi boş adamlar kendilerini nimetten saydıkça daha kötü duruma gelicek. senin kafandaki bir adamın forumdaki çoğu insana karşı fikir tartışması giremediğini biliyoruz. millet tek tek cevap vermeye başladığında "ama herkes bana karşı" muhabbeti başlıyor.

evet karşı çünkü senin görüşün azınlık. savunabilceksen yaz yoksa ağlama.
Yukarı
el fredo garcia Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 17:17

elveda demek kaçmak demektir,

kaçacağınıza karşı koyun,mücadele verin,geçmişte her yapılanı sesinizi çıkartmadan nasıl kabullendiyseniz,her icraatı kayıtsız şartsız nasıl onayladıysanız,

şimdi doğru birşeyler yapında karşı koyun,kulüp elden gidiyor farkında değilsiniz,

ha bunları yaparken de duymak istemediğiniz acı gerçekleri dile getirenleri,zülfiyare dokunanları şeytan taşlar gibi taşlamayın...

kısaca sesinizi testi kırılmadan çıkartın....
nedir bu ilişkinin nesnel boyutu...?
Yukarı
el fredo garcia Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 17:20

şunu da sormadan geçemeyeceğim,

rıza çalımbaya stadı dar edip,bülent uygun isimli kişiye sesini çıkartmayanların vicdanları rahat mı...?
nedir bu ilişkinin nesnel boyutu...?
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 17:37
Alıntı yapılan el fredo garcia

elveda demek kaçmak demektir,

kaçacağınıza karşı koyun,mücadele verin,geçmişte her yapılanı sesinizi çıkartmadan nasıl kabullendiyseniz,her icraatı kayıtsız şartsız nasıl onayladıysanız,

şimdi doğru birşeyler yapında karşı koyun,kulüp elden gidiyor farkında değilsiniz,

ha bunları yaparken de duymak istemediğiniz acı gerçekleri dile getirenleri,zülfiyare dokunanları şeytan taşlar gibi taşlamayın...

kısaca sesinizi testi kırılmadan çıkartın....
  bu forumun ne yazıkki bir ses çıkartabilme yeteneği yok. defalarca denendi olmadı. burası kendi kendimize kararlar alındığı bir yer. sadece play off larda veya bilica gibi konularda değişik bir hale bürünüyor.

ses dinletmenin tek bir yanı şu an için bizim yönetime stadta gidip küfretmek o zaman aınganlık gösteriyorlar diğer türlü ne tepkiler verildi sallamadılar.

forum bir araçtır ortak noktada buluşmak için ama ortada fikri olmayan bir adam gelip sadece büyük başkan halil ünal, bülent uygun süper diye deliler gibi yazıp neden sorusuna cevap veremeyip burası demokratik olmalı derse ve bu forum yönetimi tarafından anlaşılmazsa, bir araya getirici özelliği bozulur.

lafın kısası forumdan bir hareket oluşamaz özellikle şu halde. bir aksiyon yaratmak istiyorsanız tribüne gelin bağarın, halil ünalı ve bülent uygunu protesto edin. ben mesela normal şekillerde derdimi anlatmak istediğimde beceremedim artık küfür edicem. o zaman baya dikkatlerini çekiyorsunuz. polis kameralarından tespit ettirmeye çalışırlar sonra sadece ama içlerine oturuyor onu biliyorum :)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,270 saniyede hazırlanmıştır