eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı"Forum Elveda"

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 08:10
Gerçekten çok değerli arkadaşlarımız uzaklaştırma almış ve bazıları da ayrılma kararı almış. Uzaklaştırma alanların bazılarının çok acımasızca olduğu kanaatindeyim. Herkes kararlarını gözden geçirmeli. Bir ahlaksız futbolcu için birliğimizi bozmamalıyız. Adminden ricam uzaklaştırmaları gözden geçirmesidir, bırakan arkadaşlarda sakin kafayla düşünmeliler.
Belki Bir Gün!
Yukarı
wolfalone3839404142 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan Çitil
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 09:09
Alıntı yapılan hüsnü

Hüsnü bu forumu 2005 te KKŞ yuvasında tanıdı,
olurda bir gün tek başına da kalsa, kalesini savunacak.
Yok eskiden forum kaliteliymiş, şimdi önüne gelen sallıyormuş,
bunun eskisi de ESES li yenisi de, biz kendimize çeki düzen verelim.
Burada başkaları yok, ESKİŞEHİRSPOR lular var, yazan da biziz çizen de.

Angry
boş ver abi git rakını bitir. bak şeklimize wolfalone 20-21-22-26-32-38-39-40-41-42- Allahtan sayı varda laf olsun diye atılırsam 43 den devam edebileceğim
nerde kalmıştık?
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 10:16
merhaba bloody abi,

ben goethe_minder. uzun bir zamandır bu hesabı scarface hakan kardeşimle ortaklaşa kullanıyorduk. ve ortak hesap kullanmak uzaklaştırma sebebi, dolayısıyla bu hesap da uzaklaştırılmayı hak etti.

beni uzaklaştırmanın sebebini sana hatırlatayım istedim. adamın teki bülent uygun'a "helal olsun bülent hoca, d..şaklı adammışsın." yazmıştı. ben de "hayrola tartıp da mı geldin?" yazmıştım. ve sen de beni uzaklaştırmıştın.

forumda bir kalitesizlik artışı var. bunun nedeni akıllı insanların susup hayatı boyunca hiçbir başarısı olmamış, ezik, lümpen şahısların kendini bir şey zannedip dilediklerince at koşturması, herkese sallamaları, mesnetsiz atmaları; her şeyden önemlisi de senin bunlara göz yumman. birkaç genç arkadaş dışında da bu eklem bacaklılarla uğraşan yok, ancak senin ve modların tavrı da onları zaman içinde bıktırıp köşelerine çekilmelerine neden oluyor. 

zamanında bu forumdan tanıştığım ve vaktimin çoğunu birlikte geçirdiğim insanlar artık foruma yazmıyor. ama eminim bu senin umrunda bile değildir. çünkü sen nitelik değil nicelik peşindeymişsin abi. belki de haklısındır, daha çok hit almak daha önemlidir falan. ben bunları bilemem, zira web sitesi işlerinden de pek anlamam.

sözün özü; sana alpayt1 le, erkandes le, özkan k. ile hayırlı yolculuklar. umarım forumu istediğin seviyeye bu ve bunun gibi arkadaşlarla çıkarırsın.

Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 10:25
Alıntı yapılan BLoodY

yönetimi eleştirenler forumdan uzaklaştırılsa,  toplam 5 kişi kalırdı forumda, bunu goremeyecek kadar taraflı davranıyorsunuz.

Alıntı yapılan scarface_hkna

merhaba bloody abi,

sözün özü; sana alpayt1 le, erkandes le, özkan k. ile hayırlı yolculuklar. umarım forumu istediğin seviyeye bu ve bunun gibi arkadaşlarla çıkarırsın.

Bloody  ile beraber 4 etti.. 5. si kim ?LOL
Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 10:30
zaten site yöneticileriyle eskişehirspor yöneticileri kendi aralarında nikah yapmadılar mı, eskişehirspor yöneticilerine laf söyleyecek kişi tabikide forumdan atılır,
Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Yukarı
excalibur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: siz yurtsuz
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 10:36
Alıntı yapılan hüsnü

Hüsnü bu forumu 2005 te KKŞ yuvasında tanıdı,
olurda bir gün tek başına da kalsa, kalesini savunacak.
Yok eskiden forum kaliteliymiş, şimdi önüne gelen sallıyormuş,
bunun eskisi de ESES li yenisi de, biz kendimize çeki düzen verelim.
Burada başkaları yok, ESKİŞEHİRSPOR lular var, yazan da biziz çizen de.

Angry

Aşk olsun Hüsnü abi...

Helal olsun Hüsnü abi...

Tecrübe denilen şey bu olsa gerek...

Herkesin Hüsnü abiyi  önce aklıyla sonra yüreğiyle okuması gerek... Clap

GÖKYÜZÜNDEN BİR YILDIZ SEÇ, BÜYÜK VE PARLAK OLSUN. ADIDA ESES OLSUN...
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 10:40
En son yönetime yazdığım yazıyla ben de veda ediyorum.Tribün Dergi'deki malum şahıstan farkınız kalmadı sevgili site yönetimi...Bu yazıda yönetime ne dediysem,az çok sizler de üstünüze alınırsınız,sonuçta artık bir bağ var aranızda,bu konu ticari bir konudur,ve bu da sizin en doğal hakkınızdır,ama bana hiç etik gelmiyor bu durum...Tekrar yazı düzmeye gerek yok,herşey net bir şekilde ortada...Bütün arkadaşlarıma,kardeşlerime,renkdaşlarıma en azından burası için elveda...

Gururlandırıyorsunuz bizleri,açıklamalarınız icraatlarınız,hareketleriniz,görev verdikleriniz hepsi muhteşem...

Üstelik de taraftar sizleri istemiyorken,bu çok zor bir iştir.

İstenmediğin yerde kalmak,istenmediğin halde icraatlara devam etmek,her seferinde yeni bir çığır açmak çok zor bir iştir.

Muhalif taraftarlar artık şaşırmıyorlar bile yaptıklarınız onları sadece güldürüyor.

İnsanları güldürebilmek çok zor bir iştir.Hatta güldürürken "ne olacak bu klübün hali?" diye de düşünüyorlar sanırım.

Yani bir de düşündürüyorsunuz,işte bu yüzden muhteşemsiniz,harikasınız,Eskişehir'in üstündesiniz,zaten üstünde olduğunuzu bu taraftar müsfettelerini sallamayarak da gösteriyor ve yine çok zor bir işe imza atıyorsunuz.

Bu kadar zor işleri bir arada yapabilen bir yönetimi taraftar neden istemez anlamıyorum.Hepsi kaka,hepsi sümüklü...
Zaten umrunuzda değil biliyorum ama,gerçekten takmayın bunları,açık tribünde ıslana ıslana,üşüyerek,beyinlerinin içine güneş işleyerek yok olup giderler zaten,ya da bir maç çıkışında birbirlerini ezerler.Fena mı olur değil mi?

Neymiş efendim çocuklarının rızkından kesip maça geliyorlarmış,pehh gelmesinler kardeşim,gelmesinler değil mi ama saygıdeğer yönetim?

Neymiş efendim ıslanıyorlamış en azından klüp bir yağmurluk dağıtsınmış,şeker mi yahu bunlar eriyecekler?

Neymiş efendim takım  Avrupa'ya gitsinmiş,yahu zaten geliyorlar maça,ne gerek var Avrupa'ya?

Neymiş efendim şeffaf yönetimmiş,ne gerek var,siz kapalı kapılar ardında aldığınız kararları pek de güzel uyguluyorsunuz işte,daha ne?

Neymiş efendim transfer bekliyorlarmış,halbuki sizlerin transfer yapmayarak,ve hatta topçu göndererek paraları birikitirip seneye Messi'yi getireceğinizin farkında nasıl olamazlar?

Neymiş efendim kurumsallaşmaymış,kendi kendinize takılıyorsunuz daha ne işte?Çok eğlenceli olsa gerek...

Siz ki Milan'ı bize kardeş klüp yaptınız,
Siz ki federasyonun bile suçlu bulduğu,adı menajerlikle anılan bir teknik adamı getirdiniz,
Siz ki Yavuz Bingöl gibi bir sanatçıyı hem de başka bir takımı tutarken yönetime aldınız,
Siz ki tüm ülkenin antipati duyduğu yine adı menajerlikle anılan Ümit Karan'ı sportif direktör yaptınız üstelik yine sümüklü taraftarın tepkisine rağmen,
Siz ki başka bir klübün taraftar derneği başkanlığı yapmış bir insanı taraftar müsfettelerinin tepkilerine rağmen,yönetime getirdiniz,
Siz ki açığı kapatma vaadiyle aylarca onları oyalamayı başardınız,
Siz ki sizden şeffaf yönetim isteyen taraftara bir A4 kağıt  üzerindeki bakkal hesabını sunarak onlara günlerini gösterdiniz,
Siz ki klübe üye olmak isteyen bu zat-ı muhteremlerin üyeliklerini beklettiniz,
Siz ki iktidarlarla çok iyi anlaşarak araya bakan sokarak topçu aldınız,
Siz ki her sezon başında hayaller kuran şu taraftarcıkları sezonun ortasında uyandırdınız,
Siz ki TÜM ÜLKENİN SEMPATİ DUYDUĞU TAKIMI ANTİPATİK HALE GETİRİP BOYNUMUZU EĞDİNİZ,

Yahu daha ne olsun,

Aynen devam edin....

Y Ö N E T İ M     İ S T İ F A !!!!!!
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 10:42
yönetime sahtekar yada yalancı diyen arkadaşların uzaklaştırılmaları çok ilginç.yoksa bu forumda doğruyu söyleyenler cezalandırılıyormu?şimdi 3 yıldır açığın üstünü kapatamayan yönetim doğrucumu olmuş oluyor şimdi bunlara yalancı demek suç oluyorda 3 yıldan beri koca şehri enayi yerine koyanlar masummu oluyor.

forum yönetiminin bu uzaklaştırma ve uyarı kriterlerini iyi belirleyip uygulaması gerekiyor.
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 10:44
Alıntı yapılan eskişimşek65

yönetime sahtekar yada yalancı diyen arkadaşların uzaklaştırılmaları çok ilginç.yoksa bu forumda doğruyu söyleyenler cezalandırılıyormu?şimdi 3 yıldır açığın üstünü kapatamayan yönetim doğrucumu olmuş oluyor şimdi bunlara yalancı demek suç oluyorda 3 yıldan beri koca şehri enayi yerine koyanlar masummu oluyor.

forum yönetiminin bu uzaklaştırma ve uyarı kriterlerini iyi belirleyip uygulaması gerekiyor.

yalandan yalana fark vardır abi onların ki pembe yalanlar
Yukarı
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 10:50
Hakan Aygüzer;Yukarıdaki yazın herşeyi anlatmaya yetiyor.sana cevap yazmamın sebebi ismimin geçmesi yoksa cevap yazmazdım...sadece size muhalif yazı yazan veya sizin görüşünüze uymayan sadece 3 kişiyi yazabiliyorsun belki zorlasan bir kaç kişi daha ekleye bilirisn bir elin parmak sayısını hayatta bulamazsın....herkesi kendin gibi düşünmesini istiyorsun bu forumun sahibinin sadece senin gibi düşünenlerin olmasını istiyorsun...size göre bu forumda Büyükerşen Hoca tartışılamaz...iktidar partisi övülemez onun projeleri desteklenemez..stadyum yerinden başka yere yapılamaz...bilica es este oynayamaz...bülent uygun desteklenemez...Halil ünal başarılı denemez...vs vs..kısacası size muhalefet yazıları yazılamaz yazarsanız tahrik edici bir yazıyla karşılaşırsınız.karşılık verince aynen 4 bir yandan saldıraya uğrar forumun kalitesini düşürmekle suçlanır atılmanız istenir atmayan mod un bu nedenle bundan da nasibini alır...
   Haklısınız böyle bir duygu böyle bir düşünce içerisinde olmanız gayet normal..daha önce mod'ların anti demokratik forum yönetiminden kaynaklanmıştı sizin tip düşünce haricindeki bir çok üye atılmıştı özelliklede Yerel seçimler öncesi.Biz bir şey yazdıkmı siyaset yapmakla suçlanıyoruz stadyum başka bir yere yapılsın dedikmi siyaset yapıyorsunuz deniliyor. .siz bu tür yönetime alıştınız şuan herkesin düşüncesini yazan bir forumda rahatsız oluyorsunuz..Buna müsaade eden mod dan da memnun olmanız düşünülemez...
    Gönlünüze göre  sizin yazdığınıza hep alkışlayan hep sizin düşüncenizde yazı yazan bir forum bulmanız  dileklerimle güle güle....

Türk milleti zekidir çalışkandır.M.K.ATATÜRK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır