eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıZafer Tüzün İstifa!

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 136>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 13:16
Yarın öbür gün Halil başkan, Başkan yardımcılığıma Aziz yıldırımı getirirse hiç şaşırmıcam
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 13:17
Alıntı yapılan müfitkabal

Alıntı yapılan Koray

Bir Fenerbahçeli daha klüp bünyesindeki yerini aldı... GG ile başlayan dalgalanma Bülent Uygun'dan sonra Zafer Tüzün ile devam ediyor. Hadi bakalım. Allah sonumuzu hayır etsin.

Bjk yi unutmuşsun Koray...Smile
Rıza hoca...Batuhan...Erkan Zengin...Tello...

Doğru diyorsun Müfit Abi ama saydığın 4 adamın 3 ü futbolcu. Yani bir nevi işçi. Ne denirse onu yapmakla mükellefler, yapmazlarsa gönderilirler. Rıza Çalımbay zaten gitti.

Son bir kaç yıllık süreçte artık takımla ilgili karar mekanizmalarını, yönetim yetkisini veriyoruz Fenerbahçelilere. O yüzden iki durum taban tabana örtüşmüyor bence.

Ben Zafer Tüzün'ü bırakın şahsen tanımayı yolda görsem tanımam ancak medyadan takip ettiğim gördüğüm kadarıyla bildiğin Fenerbahçeli olduğunu düşünüyorum. Yukarıda Zafer Tüzün'ü şahsen tanıdığını söyleyen renkdaşların yorumlarına bakıyorum. Bir kısmı Eskişehirsporluluğuna kefil oluyor adamın, bir diğer kısımsa fanatik Fenerbahçeli olduğuna. İki taraf birden doğru söylüyor olamayacağına göre bir taraf üfürüyor... Zamanla hep beraber göreceğiz ak koyunu kara koyunu...
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
exorcist Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: KutsalTopraklar
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 13:20
Bu sene evimizde yaptığımız maçlar öncesi Lig TV'de yayınlanan "Maç Başlıyor" programlarında gündemdeki konulardan bi haber açıklamalar ve yorumlar yapan, izlediğimde "Eskişehirspor'umuz hakkında konuşacak başka adam mı bulamamışlar!" dediğim Zafer Tüzün'e başarılar diliyorum. Hayırlısı olsun.
Siyah - Kırmızı
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 13:28
özellikle genç arkadaşlarda anlayamadığım bir zafer antipatisi var.ama zafer bizim efsane kadromuzdan sonra gelen en iyi oyuncularımızdan biridir,kuşkusuz bizim neslin gördüğü en iyi golcümüzdür.kendi içimizden yetişmiş kaptanlığımızı yapmış saha içinde olduğu kadar saha dışındada lider kişiliğiyle bize çok hizmetleri geçmiş bir değerimizdir.

yok efendim fb ye gitmiş,bize 4 tane penaltı golü atmışmış,gollerden sonra sevinmişmiş falan gibi saçmalıklarla zafere haketmediği davranışlarda bulunuyor ve haksızlık ediyoruz.

oysa bizim yaştakiler onun 95 de nasıl şampiyonluğumuzda payı olduğunu,96 dada yönetimin yılmaz vural yerine zafer tüzünü tercih etseydi o takımın düşmeyeceğini çok iyi bilirler.

teknik direktör olarak takımın başına geçtiği 2001 yılıki tesislerde yemek çıkmadığı,kaloriferlerin yakılamadığı,beş kuruş paranın olmadığı o dönemlerde şenay-berkay-amir gibi çok iyi oyuncuları takıma kazandırmış ve takıma çok iyi pozitif futbol oynatmıştı.o yılın şampiyonu trilyonluk göztepeyi burada 4-3 yendiğimiz mükemmel maçı hala unutamam.ama parasızlık nedeniyle o takım dağıldı hatta amir lanet olsun böyle kulübe böyle yönetime diyerek sezonun yarısında bizi bıraktı ve futbolada lanet ederek futboluda sayemizde bırakmıştı.

ben yıllardır futbolun her türlü pisliğini temizliğini bilen,hırslı bir yapısı olan zaferin kulüpte menejer olmasını ısrarla istemiştim.nihayet bu gerçek oluyor ama tek korkum çevresindeki malum şahıslarla anlaşıp anlaşamayacağı.zafer tüzüne başarılar dilerken genç arkadaşlarada biraz sabırlı olalım derim.zaferin ağzı maalesef 3 büzükler sözlerine alışkındır onada bu konuda daha dikkatli olmasını tavsiye ederim.çünkü kendisi ne kadar büyük olduğumuzu ve olmamız gerektiğini bizden daha iyi bilir.
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 13:36
Hemen olay penaltı olayına çekilmesin. Adam profesyonel futbolcu, tabii ki golünü atacak.

Beni ya da benim gibi düşünenleri asıl rahatsız eden, Zafer Tüzün'ün Eskişehir'den çok Fenerbahçe camiasına yakın bir insan olmasıdır. Ayrıca evet, Zafer Tüzün'e karşı antipatim var, Lig Tv'deki bütün yorumlarında Eskişehirspor'dan küçük bir takım, sıradan bir Anadolu takımı olarak bahsediyordu, o çok sevgili "büyük" İstanbul takımlarını dilinden düşürmüyordu. Şimdi kimse burada Zafer Tüzün'ün Eskişehirspor sevgisinden bahsetmesin. Bir sevgi varsa da herhalde tamamen duygusaldır!..
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
excalibur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: siz yurtsuz
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 13:37
Alıntı yapılan GÜRSES

Forumlarda genelde herşeye karşı olanlar Zafer Tüzün'e de karşı olduklarını yazıyorlar. Zafer Tüzün benim sınıf arkadaşımdı ve çok sevilen bir insandır. Onun Es Es'e bağlılığını ölçmeye  tanımayanların bilgisi ve hayali yetmez. Hala Eskişehir'de yaşıyor olması acaba neyi ifade ediyor?

Her profesyonel futbolcu bulunduğu takım için çalışır.  Ne yapsaydı 4 penaltıyı da dışarı  atıp kariyerini mi noktalasaydı.
Üstelik kendisini devamlı geliştirdi.  Lig TV de maçlardan önceki yorumları hep isabetli ve akıl dolu.  Kendisini kutluyor ve başarılı olacağına inancımı iletiyorum.

Hangi penaltı kaçıran futbolcunun kariyeri sona erdi?

Üstelik biz kaçırsın falan demiyoruzki...

Dördünüde atmak zorundamısın be arkadaş

Bu kadar hırs, bu kadar tamah, bu kadar aç gözlülük olurmu..

Hem de ESKİŞEHİRSPOR'a karşı.

İşte alnına bir leke olarak yapışmış durumda..

Temizlemek için uğraşsın dursun...

GÖKYÜZÜNDEN BİR YILDIZ SEÇ, BÜYÜK VE PARLAK OLSUN. ADIDA ESES OLSUN...
Yukarı
hanibal Liste gör
Yazar

levent
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 14:07

forumdaki seviyesizlik devam ediyor.bazen açıp okuduğum için kendime kızıyorum.

şampiyon es es
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 14:10
Genç arkadaşlar lütfen araştırmadan, bilgi edinmeden kişiler hakkında üzülecek şeyler yazmayın.

Gs.için Arda neyse, Fb.için Aleks neyse ES ES için de Zafer öyleydi.
DSİ bentten yetişen, Cumhuriyet lisesinde okuyup ES ES de Profs. olan bir çok maçta ES ES i tek başına ipten alan o zamanın amatör kümesinde zoti olarak bilinen ve 2. ligde Şampiyon olmamıza en çok katkısı olan hatta rakibin 3 kişi ile durduramadığı, at başı lig sonuna girdiğimiz haftalarda Karşıyakayı hallaç pamuğu gibi atan, Barlarda pavyonlarda gezmeyen maçlardan sonra Staddan Savaş caddesinden evine yürüyerek giden gerçek bir ES ES lidir.

Bir düşünün Erkan bir Bjk. maçında kazandığımız penaltıyı dışarı atsa ne hissedersiniz ?

KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
ozgurbayir Liste gör
Yazar

Özgür
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 14:17

İstemiyordunuz madem neden 2003 yılında külüp kapanma noktasına geldiğinde bu takımın başına geçen ve o sene amator kümelerden şener, berkay gibi topçular getiren ve bana gore efsaneyi uykudan uyandırarak şehrin üstünden olü toprağını alan Zafer Tüzün'e  İmparator diye tezarahüt yapıyordunuz unutmadan o zaman külüb başkanı Halil Ünal'ın abisi Zeki Ünal'dı  

Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 14:26
Eğer Eleştirecekseniz Açığın ortasına gelen resmen Ailelere ve yaşlılara küstahca davranan sözde grubu, Bandonun ahengini bozanları, onlara beleş bilet verenleri, Taraftarı Kongre salonuna almayanları, Şak şakçıları, Taraftarı Yolunacak kaz olarak görenleri, Tesislere bir badana boya yaparız yeni olur diyenleri, açığın üzerinin kapanmamasını hala Başkalarının üzerine atanları, göstermelik mali kongre yapanları vb. eleştirin .
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 136>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır