eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıZafer Tüzün İstifa!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 136>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
GÜRSES Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 12:05

Forumlarda genelde herşeye karşı olanlar Zafer Tüzün'e de karşı olduklarını yazıyorlar. Zafer Tüzün benim sınıf arkadaşımdı ve çok sevilen bir insandır. Onun Es Es'e bağlılığını ölçmeye  tanımayanların bilgisi ve hayali yetmez. Hala Eskişehir'de yaşıyor olması acaba neyi ifade ediyor?

Her profesyonel futbolcu bulunduğu takım için çalışır.  Ne yapsaydı 4 penaltıyı da dışarı  atıp kariyerini mi noktalasaydı.
Üstelik kendisini devamlı geliştirdi.  Lig TV de maçlardan önceki yorumları hep isabetli ve akıl dolu.  Kendisini kutluyor ve başarılı olacağına inancımı iletiyorum.
gürsES
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 12:18
İyi hoş diyorsunuz da, adam tescilli Fenerli. Şimdi biz nasıl güveneceğiz ve inanacağız kendisinin Eskişehirspor'un çıkarlarını koruyacağına?
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 12:21
Zafer Hayırlı olsun ......Kendisi GERÇEK ESKİŞEHİRSPORLUDUR.........
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
Gazi Liste gör
Yazar

Gazi
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 12:27
Gündem analizlerini iyi yapmak lazım.Aylardır gazetelerde ve yönetime yakın kişilerce yönetime pompalanmaya çalışılan Zafer Tüzüne teknik danışmanlık ismi altında bir görev ancak verilmiştir.ya idari menajer yada genel direktörlük verilseydi.ben bunun durumu geçiştirmek için yapılmış bir hamle olduğunu düşnüyorum
hep ESES
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 12:34
İcraatlarını görmeden yermek de övmek de yersiz bence...

Umarım faydalı olur...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 12:34
Alıntı yapılan Koray

Bir Fenerbahçeli daha klüp bünyesindeki yerini aldı... GG ile başlayan dalgalanma Bülent Uygun'dan sonra Zafer Tüzün ile devam ediyor. Hadi bakalım. Allah sonumuzu hayır etsin.

Bjk yi unutmuşsun Koray...Smile
Rıza hoca...Batuhan...Erkan Zengin...Tello...

üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 12:59
1984 yılında şampiyon olduğumuzda Zafer henüz 21 yaşında vede çok iyi bir golcüydü...attığımız gollerin birçoğunu Zafer atıyordu...
ama lige çıkar çıkmaz Fener hemen kancayı attı vede Zafer i elimizden aldı...

aynı şimdiki Sezer gibi oda lig biter bitmez şehri terk etti vede kayboldu...Sezer ile aralarında bir fark vardı...Zafer Eskişehirliydi yani öz evladımızdı...bu hareketi tüm camiada şok etkisi yaratmış hatta nefrete dönüşmüştü...Zafer i verdik diye Fener ile yapılan hazırlık maçında seyirci büyük tepki vermişti...

Zafer Fener den kısa sürede koptu...kopuş nedenide meşhur bir olaylı Samsun maçıdır...
bu maçta Zafer ile birlikte kavgaya karışan birkaç fenerli futbolcu ağır cezalar aldılar...sonuçtada kulüpten ayrıldılar...
sonrasında Zafer başta Adana Demir spor olmak üzere anadolunun birçok hedefsiz klübünde top oynadı...ama ES ES e hiç sıcak bakmadı...

yani lafın özü Zafer bizden ayrıldıktan sonra en verimli yıllarında hep bizden uzaktaydı...taki artık Ümit Karan gibi futbolun son döneminde 33 yaşındayken bize geldi...artık yaşlanmıştı eski hızı yoktu ama o yaşa rağmen yinede kritik goller atarak şampiyonluğumuzda katkısı oldu...

hatta 0-0 biten vede şampiyonluğu kaçırdığımız son maç olan meşhur İstanbulspor maçından sonra tüm takımın sahanın ortasında yığılıp kalıp adeta "şok" olduğu bir ortamda hemen birkaç dakika sonra tüm takımı toplayıp trübünlere götürerek  "haydi hep beraber Konya ya Konya ya " diye bağırarak adeta üzerimizdeki ölü toprağını kaldırmıştı...
işte burda da tecrübe faktörü rol oynamıştı...

ne diyelim "hayırlı olsun"
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 13:07
Alıntı yapılan excalibur26

Saraçoğlunda  topu herkesin elinden adeta kaparak  4 penaltıyı   atan ve inbe Sadık Deda'nın 4 penaltı daha verse hiç tereddüt etmeden atabilecek tıynette birisi   ESES' e değil Halil Ünal'a hayırlı olsun...

atacak tabi, 10 tane de olsa atacak. hangi takımın formasını giyiyorsa , o takım için , daha da ötesi kendi kariyeri için oynayacak. gol atmayıp, şike yapıp, şerefsizlik mi yapacaktı?

o zaman batuhan , erkan , tello beşiktaşa gol atmayacak. tello geçtiğimiz sezonda beşiktaşı 2-0 yendiğimiz maçtaki 2 asistini yapmayacaktı.

nasıl bir mantık, anlayış anlamak mümkün değil. aynı zafer tüzün fenerde oynadıktan sonra bizim 1. lige çıkmamızda başrol oynamadı mı? 
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 13:08
ESES'den ayrıldığında arkasından ağladığım tek futbolcudur.Bende kendisini tanırım..Fanatik Fenerbahçelidir.ESES'i de sever ama çıkar çatışması olduğu her durumda Fener'den yana tavır alacağından eminim..
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 13:10
Ben olsam bende atardım üzülürdüm tabi ama futbolcu oyununu oynayacak aynı mesut özil gibi Almanyayaı seçti ve Türkiye e karşı gol attı
Neden Almanya seçti onu tartışabilirsin ama orda oynadığı için atacak tabi.

Ama ben Zafer Tüzün'ü hiç samimi bulmuyorum
LIG TV de maç öncesi yaptiğı yorumlar bağzen çok ters oluyor sanki sıradan bir takımmış gibi konuşuyordu
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 136>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır