eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Türk Hakemleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 22:58
Allah istisnasiz hepsinin belasini ...
Soytarilar...
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 23:16
Türk hakemlerine bu akşam tekrardan kucak dolusu sevgiler gönderiyoruz
Futbolun katili TÜRK HAKEMLER...
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 23:57
Ruhuna fatiha..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2012 saat 00:00
Bu sene maçlarımızda en iyi yönetim gösteren hakem şüphesiz Bjk maçımızdaki Barış hocaydı...
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2012 saat 00:49
son iki maçtır yunus yıldırım ve suat arslanboğa bide bu seneki belediye maçındaki hüseyin sabancı siz 3 hakemide allaha havale ediyorum ve yazıklar olsun sizlere
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2012 saat 01:01
Futbolun katili..
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2012 saat 01:06
    umarım bi taraflarından çıkar hırsızların....
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2012 saat 01:17

Hakemlere laf söylemeyi sevmem.Bugünki maçta da hakeme kusur bulunacak, bu derece abartılacak bi durum  yoktu..Suat Arslanboğa'ya suç bulana kadar önce Erkan efendiye bi sormak lazım,bugün Serkan'a atar gider yapmayı bırakıp topunu oynasa daha iyi olmaz mıydı diye..

Ama yok " Ronaldo b*k yesin bla bla bla ... " değil mi ? ,  o haklıdır Smile

Durum bugün böyle oldu diye, bu başlığa iyi bişey yine de yazamam.Bugün yine bişey değil,umarım Pazar günkü Antalya maçında Suat Arslanboğa'yı aramayız.Ne de olsa Türkiye'nin bir numaralı eyyamcı hakemi Cüneyt Çakır,pozisyonlarımızı ince ince doğramak için elinden geleni ardına koymayacaktır.

Sonuçta kendisi bu İstanbul federasyonuna çok şey borçlu,diyet borcu vesselam Wink

ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
efsanegeridöndü Liste gör
Yazar

YILMAZ KIVIRCIK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanegeridöndü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2012 saat 01:36
Erkan'ın yaptıklarını tabiki onaylamıyorum. Ama hakeme de kusur bulunacak, abartılacak bir durum yok diye yorum yaparsanız ben de buna katılmam. Hakem kesinlikle ikinci sınıf bir hakem. Otorite ve oyunu kontrol sıfır. Tek yaptığı futbolcuları yanına çağırıp kart gösteririm diye korkutmak. Ama nedense o kartlar hep bize çıktı. Yenilgiyi hakeme bağlamıyorum, biz Onur'a yenildik ama hakem de futbolcularımız sindirme konusunda başarılı oldu...
EFSANE KOLAY OLUNMUYOR...
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2012 saat 05:39
Neyse ki Omer Urundul canli yayin sirasinda Suat Arslanboga'nin otorite kuramadigindan, oyunu kontrol edemediginden sikca bahsetmis, sesimizi tum Turkiye'ye duyurmus.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır