eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2.Mali Genel Kurul (22 Haziran 2012)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 18:21
Bugun Mali Genel Kurul'a gittim kısaca gözlerimle ve kulaklarımla görüp duydugum rezillikleri yazayım rezillik diyorum çünkü güzel olarak hiç bir şey göremedim şahsen...

--6-7 tane 50 ve 60 yaş arası amca ve bizlerle birlikte yaklaşık 30-35 kişiydik...
--Dönüp yüzümüze dahi bakan olmadı kendimizi geçtim o amcalara yazıktır...
--Eski başkan(Nebi Hatipoğlu)'na acayip bir kin güdüyorlar şuanki yönetimdekiler ve yandaşları (adama yaka kartı bile çıkarmamışlar ki çok büyük ayıp)...
--Özellikle Haldun Girginer'in yanındakilerine ne işi var bu herifin burda,gelmesin kardeşim tarzındaki konuşmaları...
--Zafer Tüzün beyefendinin akbaba misali salondaki voltaları...
--Ekrem Birsen'e biz dışarda kaldık içeri girelim ayaktada olsa takip edelim dememe rağmen tamam İstiklal Marşından sonra sizi alıcaklar diyip başından savmaya çalışmaları...
--İçeriye iletilmesine rağmen taraftarın içeriye girmesinin etik olarak yanlış olacağının söylenmesi...
--Kapıya dikilen takım elbiseli paralı adamlar(bizi geçtim üyeleri dahi almıyacaklardı utanmasalar içeri)...
--Gültekin Güvensoy'un sorularımıza karşılık kıvrak cevapları LOL
--İçeriye girerken yüzümüze dahi bakmayan Nihat Çuhadar beyefendi'nin giderken yaptığı şirinlikleri (gerçi cevabınıda verdim çok şükür oda döndü gitti arkasını)

Bugün gördümki oraya o toplantıya gelenlerin çoğu klübün kaymağını çatır çatır yiyorlar arkadaş kim ne derse desin taraftarı kimsenin taktığını sanmıyorum bile atladığım şeyler muhakkak vardır; fakat orada olan tüm arkadaşlara tek tek teşekkür ediyorum.
Azda olsa sesimizi duyurduğumuzu umuyorum...
...
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 18:25
  Toplam GELİR : 41 MİLYON
   Toplam gider   :43 Milyon

Ne güzel ya, Ağustos böceği misali geleni harcamışlar, 1 kuruş yatırım yok, tesis yok, iyileştirme yok.

Bu güne kadar gördüğüm en kötü yönetim.Kulübü üçüncü lige düşürenler bile bunlardan daha iyiydi.

kalender
Yukarı
Ayberk228 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı Ayberk228 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 18:26
Alıntı yapılan es-suat-es

Bugun Mali Genel Kurul'a gittim kısaca gözlerimle ve kulaklarımla görüp duydugum rezillikleri yazayım rezillik diyorum çünkü güzel olarak hiç bir şey göremedim şahsen...

--6-7 tane 50 ve 60 yaş arası amca ve bizlerle birlikte yaklaşık 30-35 kişiydik...
--Dönüp yüzümüze dahi bakan olmadı kendimizi geçtim o amcalara yazıktır...
--Eski başkan(Nebi Hatipoğlu)'na acayip bir kin güdüyorlar şuanki yönetimdekiler ve yandaşları (adama yaka kartı bile çıkarmamışlar ki çok büyük ayıp)...
--Özellikle Haldun Girginer'in yanındakilerine ne işi var bu herifin burda,gelmesin kardeşim tarzındaki konuşmaları...
--Zafer Tüzün beyefendinin akbaba misali salondaki voltaları...
--Ekrem Birsen'e biz dışarda kaldık içeri girelim ayaktada olsa takip edelim dememe rağmen tamam İstiklal Marşından sonra sizi alıcaklar diyip başından savmaya çalışmaları...
--İçeriye iletilmesine rağmen taraftarın içeriye girmesinin etik olarak yanlış olacağının söylenmesi...
--Kapıya dikilen takım elbiseli paralı adamlar(bizi geçtim üyeleri dahi almıyacaklardı utanmasalar içeri)...
--Gültekin Güvensoy'un sorularımıza karşılık kıvrak cevapları LOL
--İçeriye girerken yüzümüze dahi bakmayan Nihat Çuhadar beyefendi'nin giderken yaptığı şirinlikleri (gerçi cevabınıda verdim çok şükür oda döndü gitti arkasını)

Bugün gördümki oraya o toplantıya gelenlerin çoğu klübün kaymağını çatır çatır yiyorlar arkadaş kim ne derse desin taraftarı kimsenin taktığını sanmıyorum bile atladığım şeyler muhakkak vardır; fakat orada olan tüm arkadaşlara tek tek teşekkür ediyorum.
Azda olsa sesimizi duyurduğumuzu umuyorum...

Daha yeni mi anladınız ? Ne yazık ki bu böyle Ouch

ESKİŞEHİRLİ nin Hali başka, ESKİŞEHİRLİ Doymaz aşka. Hele birde sevdiği varsa ESKİŞEHİRLİ ölmez asla.... ESKİŞEHİRLİ ağlamaz, Ağlasada kimse duymaz. Unutma ki kardeş Herkes ESKİŞEHİRLİ olamaz....
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 18:37
Alıntı yapılan manta

-Hazirun harici alınmamanın kanuni bir gerekçesi olabilir. Bunu iyice öğrenmeden Fethi Hoca ve Tatar Mustafa'ya yargısız infaz yapmayalım bence..

- Stad konusunda biz oyumuzu peşinen yerinde yapılmayacakmış gibi verelim o zaman, yerinde yapılırsa e önceden haberimiz olsaydı keşke deriz, ya da en fazla pardon deriz.

İçeri alınmama konusundaki tepki sadece bir tanesi! şu başlığa bile 5 dakika göz gezdirdiğinizde binbirtürlü sıkıntı olduğunu görüyoruz,böyle bir ortamda,bu ortamı bizlere reva gören yönetimin içinde saydığım isimler :(
Bu yüzden yargısız infaz yapma gibi bir durum olduğuna katılmıyorum.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 18:43
Bu sezon 3,700 bin TL olan ETİ sponsorluk anlaşması 4,750 bin TL olmuş gelecek yıl için.
Gerçekten çok iyi bir miktar, ETİ'ye buradan teşekkürlerimizi iletmemiz gerek.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

:)
  Alıntı paşalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 18:57
Yukarı
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

:)
  Alıntı paşalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 18:58
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 19:07
   Eskişehir halkının vicdanında ibra edilmediler.

kalender
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 19:14
Eskişehirspor Kulübü Olağan Mali Genel Kurulu

Eskişehirspor Kulübü 49. Olağan Mali Genel Kurulu bugün Dedepark Otel'de gerçekleştirildi.
   Gündeme göre ilk olarak Divan Kurulu seçiminde Nejat Banaz, Hüdai Doğu ve Kaya Bilge görev aldılar.Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından kısa bir sinevizyon gösterisi gerçekleştirildi.Daha sonra 2010-2011 dönemini değerlendirmek için Başkan Halil Ünal söz aldı. Konuşmasında bir çok konuya değinen Halil Ünal şunları söyledi :
   "Geçtiğimiz dönem, lig 5.liğini hedefleyerek yaptığımız tahmini bütçede 41 milyon TL gelir, 43 milyon TL gider gerçekleşti. Aradaki 2 milyon TL ise lig 5.liğini düşünerek yaptığımız ve fakat alamadığımız 2-3 galibiyet sonucudur. Zaten o galibiyetleri de alabilmiş olsaydık şimdi Avrupa Kupalarında mücadele ediyor olacaktık. Sezona iyi başlayamamızın sonuçlarıdır bunlar. Yaptığımız çalışmalarla UEFA Kulüp lisansını aldık. Bu, mali disiplin içerisinde olan bir kulüp olduğumuz anlamına geliyor.
   Önümüzdeki sezon en büyük hedefimiz Türkiye Kupası'nı Eskişehir'e getirmek ve lig'de ilk 5 olacaktır. Bu hedefler için kadromuzu oluşturuyoruz. Artık Eskişehirspor'lu diyebileceğimiz 5 önemli futbolcu var. Fakat transfer dönemi açılıp resmi imzalar atılmadan bunları açıklamak istemiyorum. Aksi takdirde kulübümüzün menfaatine olmayacaktır. Bu önemli 5 futbolcunun yanında geleceğimizi şekillendirecek genç futbolcularla da imzalar kısa sürede atılacak.
   Anadolu Üniversitesi ile yaptığımız işbirlik sonucu Eskişehir dünyanın en önemli Spor Eğitim Merkezlerinden biri olacak. Eskişehirspor da bu oluşumun içerisinde etkin olarak yer alacak. Altyapımız da bu merkezin tüm imkanlarından yararlanarak geleceğin Eskişehirspor'unu kuracak.
  Futboldan başka branşlarda planlarımız ve çalışmalarımız devam ediyor. Ama bunları sırf olsun diye değil, gerekli altyapıyı ve planlamayı gerçekleştirdikten sonra hayata geçireceğiz.
   19 Haziran kuruluş yıldönümümüz için kulüp olarak hazırlanan tüm çalışmalara yardımcı ve destekçi oluyoruz. Maalesef geçen sene de aynı hevesle başlamıştık fakat aynı tarihe denk gelen şehitlerimiz dolayısıyla gerçekleşememişti. Bu sene herkesten ilgi alaka ve destek bekliyoruz. 
   Yönetime geldiğimizden beri lisanslı ürünler satış zincirimiz bir çok kulübü kıskandıracak seviyeye geldi, dergimiz düzenli olarak çıkmaya başladı, ve kulübümüzdeki tüm gelişmeler resmi sitemizden de saniye saniye kamuoyuna yayın yapar hale geldi.  
   Stad konusunda çok ciddi gelişmeler var, yeni baştan çok ciddi kurumlarla işbirliği yaparak projesini çizdirdiğimiz UEFA standartlarındaki 40bin kişilik Stad'ın yeri yakın zamanda açıklanacak. Eskişehir'e ve Eskişehirspor'a değer katacak çok önemli bir oluşum olacak"     
   Kongrenin devamında 201 yılı kesin hesap raporları görüşüldü, Denetim Kurulu raporları okundu, ardından yapılan oylamalarla Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu oybirliği ile ibra edildi. Sonrasında 2011-2012 yılı tahmini bütçesi okunarak oylandı ve oybirliği ile kabul edildi.

2011-2012  dönemi Tahmini Gelir Gider Tablosu

http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=407
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 19:21
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Eskişehirspor'un ilkini gerçekleştirdiği mali genel kurul gerçekleştirildi.

Ve yönetim, mali açıdan ibra edildi.
http://img383.yukle.tc/images/7146baskan.JPG

Başkanın konuşmasından:

- Volkan Yaman'a 2,5 milyon euro teklif vermiş, Melih Gökçek (Ankaragücü adına)... Bizim başkan kabul etmemiş...
- Ümit Karan ile 1.6 Milyon lira anlaşma yapılmış. Bu çocuk bu parayı alacak arkadaş...
- Ümit Karan'a "CEO ol" dedik. 1.6 Milyon liralık sözleşmeyi iptal et. Sana aylık 40 milyar lira maaş verelim dedim. Kabul etti...
- Bu çocuk(Ümit Karan) üç dil biliyor. İngilizce, Almanca ve Fransızca... Bizim için transfer görüşmesi yapıyor.
-Pazartesi transfer olacak.
- Stadyum konusu için Başbakan ile 4-5 defa görüştük. Kendisinden burada söz aldık.
- Pazartesiden sonra yeri açıklanacak.
- Stadyum 40 bin kişilik yapılacak.
- Kendi elimle çizdirdim.
- Yeni sezonda formalar ADİDAS olacak.

-2010-2011 Dönemi Bilançosu-

http://www.eses.org.tr/esesfoto/resim_10062011185606.jpg

-2011-201 Dönemi Tahmini Bütçe Raporu-

http://www.eses.org.tr/esesfoto/resim_10062011185809.jpg

Es TV mali genel kurul ardından röportajı

Halil Ünal :

- Çok keyifliyim. Mali genel kurulun ilkini gerçekleştirdik.Her yıl hesap veren bir kulüp yarattık.
- 5 tane transfer yapacağız.Mevki olarak 2 forvet 1 stoper 2 ortasaha transfer edeceğiz.
- 2 oyuncu imza aşamasında, bitti. Pazartesi Eskişehir'e gelecekler. Pazartesi imzalarını alacağız ve salı günü TFF'ye ileteceğiz.
- İyi oyuncular alacağız.

2011-2012 sezonu bütçe tahmini

Tahmini Bütçe Geliri: 69.975.000   - Tahmini Bütçe Gideri: 69.975.000

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır