eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2.Mali Genel Kurul (22 Haziran 2012)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
manta Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Isle Of Man
Online Durum: Offline
  Alıntı manta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 17:48
İlk Mali Genel Kurul'umuz hayırlı olsun. Ne olursa olsun bu bir ilktir ve zorla dahi olsa yapmak bu Yönetim'e nasip olmuştur. Bu yüzden Yönetim Kurulu'na bunu gerçekleştirdikleri ve Hazirun'a katılımları sebebiyle teşekkür ederim.

Öncelikle Mali Genel Kurul'a taraftarın alınmaması için şunu söylemek isterim. Alsalar kimse niye alıyorsun demez ve alınmaması bir şeylerin gizlendiği izlenimini uyandırır ancak şu da bir gerçektir benim bildiğim hiç bir Spor kulübü Mali Genel Kurul'una YK, Divan ve Hazirun dışından katılım olmaz. Basın isteğe bağlıdır.

ETB'nin Listesine iki maddenin daha eklenebileceğini düşünüyorum;

1. Kulüp kayıtlarının Bağımsız Denetime açılması planlanıyor mu?.

2. Stad yerinin açıklanması için neden seçim sonrası bekleniyor. Tepki oylarından mı çekiniliyor? Taraftarın istemediği bir açıklama yapılırsa ve bu durum sandığa yansımazsa YK bunun vebalini nasıl ödeyecek? 
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 17:51
Mustafa Akgörenin olduğu bir yönetimde bu taraftarın sesi olan ETB temsilcilerinin dışarıda kalması üzücü,çok kez dile getirdim yine söylüyorum bu yönetimin içinde Fethi Heper, Mustafa Akgören gibi isimlerin yer  alması beni olumsuz düşünmeye itiyor.Üstelik yaşananlar ve F.Heperin yaptığı açıklamalar ortada,Halil Ünalın yanında el ele kolkololar,yılların birikimini birçırpıda yok ediyorlar...sanırım farkında değiller...
11,5 Trilyon bankalara ve futbolculara borcumuz var!
Gelirler kısmında yönetimin hiçbir katkısı yok, kendinizin firmanızın vs muhteşem bir reklamınız oluyor ama maddi anlamda katkınız hiç yok! Bu durum sizce normalmi? Bilmediğimden soruyorum,belki bu tip şeyler mali genel kurullarda açıklanmaz gibi bir durummu var acaba.
Yoksa böyle başkanlığı bu forumdaki biçok kişi yapar...

Bu arada stadyumun yerinde olmayacağıda kesinleşti,pazartesiden sonra açıklanacak demek buna işaret,geçmiş olsun!!!

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 17:56
UEFA ve TFF lisans sistemine göre yönetim kurulu üyeleri ceplerinden öyle ha deyince para veremez, sadece borçlanma olabilir. Onu ayrıca belirteceklerini sanmıyorum, yani yöneticiler ceplerinedn para verseler dahi bunu görebileceğimizi sanmıyorum. ü

Hem yöneticilerin ceplerinden para vermeden kulübün kendi dinamikleri ile ilerlemesi kadar güzel bir şey yok bence. Kimsenin eline bakmıyoruz demek bu.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
can uçar Liste gör
Deneyimli Yazar

CAN UÇAR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı can uçar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 17:59
Alıntı yapılan Rasputin

UEFA ve TFF lisans sistemine göre yönetim kurulu üyeleri ceplerinden öyle ha deyince para veremez, sadece borçlanma olabilir. Onu ayrıca belirteceklerini sanmıyorum, yani yöneticiler ceplerinedn para verseler dahi bunu görebileceğimizi sanmıyorum. ü

Hem yöneticilerin ceplerinden para vermeden kulübün kendi dinamikleri ile ilerlemesi kadar güzel bir şey yok bence. Kimsenin eline bakmıyoruz demek bu.
  bağış müessesesi var...para veremez diye bişey yok...
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 18:01
Kulüp Üye Sayısı : 632
Hazirun Sayısı : 133 (Aidat yatırmayan ve söz sahibi olamayan 500 kişi)
Gelir Tablosunda belirtilen Üye Aidat Gelirleri : 32.000.-TL.
Kulüp üyelerinin 6/1 ile yapılan bir kongre..

Biz Eskişehirsporlular, yegane değerimize ancak bu kadar sahip çıkıyoruz..

Halil Ünal'ı tebrik ediyorum.. Öyle yada böyle kulümüzü temsil ediyor ve sahip çıkıyor..

Kalan 500 kişiye yazıklar olsun.. Angry

Kimse hafta içiydi, şuydu buydu demesin kimse.. Yılda bir kere yapılan ve maliyeti yıllık sadece 240 TL. olan bu değerimiz için 1 saatimizi ayıramıyorsak yuhhlar olsun bize...

Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 18:02
Ufuk katılıyorum düşüncene en güzeli aslında senin söylediğin şekilde ama halihazırdaki yönetimin bol keseden sallaması,ağalar paşalar gibi davranması kasılması hiç hoşuma gitmiyor.
Hoşuma gitmiyor çünkü yaşadığımız sıkıntılar ortada.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 18:03
Alıntı yapılan can uçar

Alıntı yapılan Rasputin

bağış müessesesi var...para veremez diye bişey yok...

Bağış yapamaz demedim zaten ama adı üstünde bağış bu. Bunu bir gelir kalemi olarak yazamazsınız zaten.

Eğer bir gelir gider kalemi olarak gösterilecekse de bu borç şeklinde olur.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
manta Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Isle Of Man
  Alıntı manta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 18:07

Alıntı yapılan SRKN

Mustafa Akgörenin olduğu bir yönetimde bu taraftarın sesi olan ETB temsilcilerinin dışarıda kalması üzücü

Bu arada stadyumun yerinde olmayacağıda kesinleşti,pazartesiden sonra açıklanacak demek buna işaret,geçmiş olsun!!!

-Hazirun harici alınmamanın kanuni bir gerekçesi olabilir. Bunu iyice öğrenmeden Fethi Hoca ve Tatar Mustafa'ya yargısız infaz yapmayalım bence..

- Stad konusunda biz oyumuzu peşinen yerinde yapılmayacakmış gibi verelim o zaman, yerinde yapılırsa e önceden haberimiz olsaydı keşke deriz, ya da en fazla pardon deriz.
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 18:11
Alıntı yapılan SoLdat

Mustafa Akgören(Tatar Mustafa) niye taraftarın içeri alınması için uğraşmadı acaba? İsteseydi aldırırdı herhalde
Çıkışta söyledik kendisine ulaşan bir bilgi olmadığını belirtti.Klüp Müdürü Can Beyefendi,Halil Ünal ve Ahmet Yalçın'a sormuş,kesinlikle taraftar alınmayacak denmiş...
Y Ö N E T İ M     İ S T İ F A !!!!!!
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 18:14
Alıntı yapılan Özgür

Alıntı yapılan SoLdat

Mustafa Akgören(Tatar Mustafa) niye taraftarın içeri alınması için uğraşmadı acaba? İsteseydi aldırırdı herhalde
Çıkışta söyledik kendisine ulaşan bir bilgi olmadığını belirtti.Klüp Müdürü Can Beyefendi,Halil Ünal ve Ahmet Yalçın'a sormuş,kesinlikle taraftar alınmayacak denmiş...

Orada bulunan ve gerçekten sadece Eskişehirspor için orada olan 20-30 taraftar vardı.
O taraftarlar TEK MUHALEFETTİ ve o yüzden içeri alınmadı.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır