eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sergen Yalçın tv8 ve gool programındaki röportaj

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5678>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Online Durum: Offline
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 17:57
Alıntı yapılan delibasozi

Röportaj önceden yapılmış olsa da
takım Malatya maçına hazırlanıyorken
bu şekilde konuşması hiç mi tepki almayacak ?
Delibasozi haklı,
profesyonel bir sporcu,
formasını giydiği takım dururken,
ısrarla başka bir takımı övüp durabiliyorsa,
yorumunda başka teknik adamdan asker arkadaşı
gibi Ertuğrul, Ertuğrul diye bahsedip büyüklenebiliyorsa,
fenerli Metin Tümer için o zaten bejekeli değildir diyebiliyorsa,
üstelik bu futbolcu ESES le kontratı olan biriyse bağışlayın yazarım.
Beni ne şu ne bu, Eskişehirsporum ilgilendirir, gerisini bırakır boşveririm.
Yok bari bir de ESES aleyhinde konuşsaydı, o kadar  uzun boylu değil beyler !
# Direnmüdavim....

Yukarı
sigortacı Liste gör
Yeni Yazar

Vahit Çatalkaya
Yer: Turkey
  Alıntı sigortacı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 18:13
Sergenin bu takıma faydası olacağına inanmıyorum.O büyük futbolcu olmak yerine kendi küçük dünyasında yaşamayı tercih etti.Eskişehirspor'a da herhangi bir katkısı olmaz.Övdüğü Hagi bayram tatillerinde tüm takım izin yaparken Popescu ile birlikte Florya'da idman yapıyordu.Sergen hangi takımda oynarsa oynasın ya sakatlığından dolayı idmana katılmaz ya da takımdan ayrı çalışır.Bize ; illa ki sim yapmış tecrübeli futbolcu olacaksa takımdaki gençlere yol gösterecek , örnek olacak futbolcular lazım.Sergen ne kadar erken giderse Eskişehirspor için o kadar iyi olur bence.
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 18:18
Hala aklı fikri Beşiktaş'ta ama Ertuğrul Sağlam onu hayatta kabul etmez. Çünkü onu hoca yerine koymayacağını kendiside biliyordur. Ayrıca yönetim neden Sergen'in sakatlığının ne kadar süreceği ile ilgili bir açıkama yapmadı. Benim bildiğim futbolcunun sakatlığı anlaşıldığı zaman şu kadar süre sahalardan uzak kalacak diye bildirilir.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 18:21
Sergen'le yapılan evlilik aşk evliliği değildi mantık evliliğiydi.
önce eses sonra eses
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 19:36
 Halen Eskisehirspor ile sözlesmesi bulunan ve basinda yazdigi gibi antrenmanlara cikan bir oyuncu icin bu tür yazilar kime yarar bilemiyorum. Yarin isler iyi giderde Sergen takimimiz icin önemli bir rol oynarsa ne diyeceksiniz ? Unutmayin o hala bizim futbolcumuz. Bizim futbolcumuz oldugu sürede bu tür yazilar bize yakismaz..
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 19:42

Ne düşünürsek düşünelim şu anda kulübün futbolcusu olan bir kişiye bu şekilde mesajlar yazmak etik değildir...

Mutlaka hepimizin bu konu hakkında yorumları ve düşünceleri var ama şu etapta da hiç kimsenin takımın dengesini bozacak ve diğer futbolcuları etkileyecek mesajlar yazmaya hakkı yoktur hele hele içinde defolsun v.s. olan cümleler kurmak bize yakışmamakta ve bu forumda hoş durmamaktadır...

Bu tarz mesajlar yazan arkadaşlarımızı buradan uyarmak durumundayım lütfen bu tarz mesajlara son verin.....
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 21:31
bu sergen takım içinde birşey oynamaz ,beşiktaşada gitse birşey yapamaz,vatanada ,milletede faydası olmaz ,yetenekleri beni ilgilendirmez ,bu adamda disiplinde ahlakta sıfır ,mücadelenin ön planda olduğu bu ligde koşmayan rakibe basmayan ,antrenmanlardan kaçan sergenin takıma hangi yönde katkısı olur doğrusu çok merak ediyorum
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2007 saat 02:45
Eskişehir'de bu takımın formasını ıslatıpta bir tane futbolcunun tuttuğu takım hakkında yorum yaptıklarını görmedim,bilmiyorum.Genelide buradan giderken gözleri arkada kalarak gitmişlerdir bunlarıda  biliyoruz.Bu siteyi her futbolcunun,yöneticilerin ziyaret ettiğinide biliyoruz.sadece Sergen'in lütfedip bu siteyi takip edip etmediğini bilmiyorum, tahminde etmiyorum.
Sergen'e sadece:
 -Formasını giydiğin takımın sevdalıları, O formadan eğer birşeyler kazanıyorsan medya  meydalarında o da malesef futboldaki medyatikliğinden (kimi tutuyorsan tut,kimin hastasıysan hastası ol) konuşan futbolcusunu hiç bir zaman tutmaz
Diyorum...
Senin bjk liyim demene zaten gerek yokConfused

Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2007 saat 14:07
Bu röportajla bizde işe yarayamayacağını iyice belli etti Sergen..
Ama üzülmedim çünkü onun yerine oynayacak daha kaliteli,genç futbolcularımız var...
Biz sergensizde bu ligin en iyi takımıyız...

Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2007 saat 17:00
     Anadoluda futbol devrimini başlatan,istanbul takımlarına diz çöktüren,şanlı bayrağımızı avrupada dalgalandıran,yüksek tahsilli ve beyefendi futbolcularıyla herkesin sevgisini kazanmış büyük Eskişehirsporumuzun şanlı formasını,iki gol atıp bir kaç pas versin diye geçmişi skandallarla dolu,bir futbolcuya giydirmenin çok yanlış bir karar olduğunu düşünüyorum.Yönetimin bu futbolcuyu, gitmek istediğini söylediği İSTANBULA geri göndermesini bekliyoruz.

kalender
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5678>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır