eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ALTINORDU'ya destek

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 234
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Online Durum: Offline
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2011 saat 10:39
Alıntı yapılan Volkan

Altınorduya destek verenleri zamanında Dem Dem maçlarında da görmek isterdik
Dem Dem maçlarına da geldik en soğuk günde bile oradaydık Wink
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2011 saat 11:12
Bazı takımlarla "dost" olmak ve bunun anti-tezi olarak diğerlerini "düşman" edinmek... bunun sosyal psikolojideki yeri, kişlerin psikolojisindeki yeri mutlaka bir araştırma konusudur. Ancak ben bu konuların "fanatizme" daha önemlisi kutuplaşma ve bununla beraber şiddet üretmeye evrildiğini düşünüyorum. "Altınordu" taraftarının cephesinden bakınca "sempatik" görünebilir yapılan destek. Ancak "Darıca" taraftarının cephesinden çok daha şiddetli bir dışlanma/ötekileştirme söz konusu... Kim olursa olsun bir taraftar grubu ESES'ime bunu yapsın... ağzıyla kuş tutsalar o taraftar grubu benim için bitmiştir... Altınordu taraftarı yerinde olsam da sadece bir sempatim oluşur...
Şunu demek istiyorum; bu tip taraflaşmalar kazandırdığından çok kaybettiren tavırlardır. Bir bakın dost düşman tablomuza... Çok itibar kaybetti ESES'imiz lüzumsuz düşmanlıklar (dostluklar) yüzünden...
BAŞKA BİRŞEY BENİM İSTEDİĞİM DOSTLUK DÜŞMANLIK DEĞİL... SPORTMENLİK...
Darıca-Altınordu maçında her bir futbolcuya ve oraya armasının peşinden gelen her bir taraftara eşit mesafede durabilen... MİSAFİRPERVERLİK gösterebilen...
Bir zamanlar olduğu gibi...
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
mr.tunga Liste gör
Yazar

Alper ŞENER
Yer: İstanbul
  Alıntı mr.tunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2011 saat 12:18
Alıntı yapılan gakkos26

Niçin illa bir tarafa destek vermemiz gerekiyor. Gidelim maçı izleyelim, güzel hareketleri alkışlayalım. Hatta ikisi adına da tezahuratlar yapalım ve işimize bakalım. Gereksiz hareketler bunlar.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2011 saat 12:57
Alıntı yapılan gakkos26

Niçin illa bir tarafa destek vermemiz gerekiyor. Gidelim maçı izleyelim, güzel hareketleri alkışlayalım. Hatta ikisi adına da tezahuratlar yapalım ve işimize bakalım. Gereksiz hareketler bunlar.
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
  Alıntı ayk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2011 saat 13:09
Neden illa ki muhalefet oluyoruz herşeye? Desteklemek isteyen destekler (ben dahil) , istemeyen oturur maçını seyreder. Gereksiz bir topic!
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2011 saat 13:19
Gidicem maçı izlicem büyük bir keyifle. Hangi takım daha iyi oynarsa onu desteklerim. Ancak; Ahmet Hamdi faktörü, Profesyonel liglerdeki İstanbul takımları çokluğu ve geçmişi nedeniyle Altınordu'nun çıkmasını isterim...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
Nakkarecizalim Liste gör
Yazar

Esref özer
  Alıntı Nakkarecizalim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2011 saat 22:22
Yoğun yağış altında oynanan maçta Atınordu,Darıca gençlerbirliğini maçın başlarında attığı golle 1-0 yendi.Mağlup olmalarından herhalde Darıca daha atak,derli toplu oynadı.Atilla abiyle beraber Altınorduya göre Darıcayı taraftar olarak daha baskındı.
Yukarı
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
  Alıntı alikula Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2011 saat 12:20
Alıntı yapılan alikula

Darıca GB bir zamanlar rakibimizdi, Darıca halkı ve takımı çok centilmendir, bize yönelik kötü bir davranışta bulunmadılar hiçbir zaman.

İzmir in diğer takımlarına göre Altınordu da mütevazi ve centilmen bir takımdır, üstelik Darıca ya göre süper ligte mazisi de var.

Gönül isterdi ki 2 takım da çıksın, ama birisi elenecek, iyi olan kazansın, kim çıkarsa çıksın ben sevinirim açıkcası, dediğim gibi 2 takıma da sempati ile bakarım.

Maça geç girdim, büyük bölümünü izledim, Altınordu'yu kutlarım.

Dünkü maçtan sonra centilmen Darıca seyircisi kavramı ben de yerle bir olmuştur, yaptıkları hiç hoş değildi, kırılan koltukların parası Darıca GB spor kulübünden alınmalı, Darıca takımına da ceza vermeli federasyon.Angry
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 234

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır