eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 219>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
teksas Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı teksas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 17:07
Kalu Uche Timsah oluyor!

Bursaspor, Nijerya Milli Takım forması da giyen İspanya'nın Almeria takımının forveti Kalu Uche'yi kadrosuna katmak istiyor..

Kalu'nun Türkiye'deki yetkili menajerleri Efgan Erciyas ile Rıdvan Özkan, Özlüce Tesisleri'nde Bursaspor Yönetim Kurulu'ndan Erkan Kamat, Nijeryalı oyuncunun transferiyle ilgili görüştü.

Görüşmelerin olumlu geçtiğini dile getiren Erciyas, yeşil-beyazlı kulübün geçen sezon Fenerbahçe'nin de gündeminde yer alan Uche Kalu'nun transferi konusunda süre istediğini kaydetti.

ANADOLU'NUN SON ŞAMPİYONU
          BURSASPOR

Yukarı
yeşil Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: İstanbul
  Alıntı yeşil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 17:20
ibrahim kaş bence faydalı olmaz boşuna aldılar..
İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, Anadolu takımı tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur birinde yürek… KKŞ
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 17:40
Zaten kadro derinliği açısından alınmıştır. Ömer , Serdar Aziz yada İbrahim Öztürk'ü kesebileceğini sanmıyorum.
Yukarı
eren2616 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı
Yer: bursa
  Alıntı eren2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 20:00
[QUOTE=tüko_eses]iş yerinden bir arkadas hanımı annesi ve babasyıla arabayla bursadan gecerken pet şişe atmıslar ve küfür etmişeler ben bunlara ezik derim baskada bişey demem[/
Bu olay Bursa nın neresinde olmuş biz bugüne kadar formalarımıza gezdik kimse bir şey demedi.
BursaESES
Yukarı
teksas Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı teksas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 20:17
Ertuğrul Sağlam bu sezen en büyük transferlerimiz Sercan,Ozan,Volkan,Turgay olacak diye konuşmuş. Gecen sezon bu oyunculardan verim alamamıştık.
Ayrıca altyapıdan cok sağlam gencler geliyor. 17 yaşındaki okan deniz şimdiden göze carpıyormuş. İsmail haktan odabaşıda volkan şenin iyi bir alternatifi olacak.

Büyük ihtimal 2 veya 3 tane ilk 11 oynayacak isimlerde alınacak dediler Bursaspor TV de.
İbrahim Kaş Ertuğrul Sağlam ile çalışırken milli takıma kadar yükselmiş.Hocanın inandığı ve güvendiği bir isim olduğu için transfer edilmiş.
Fakat hoca güzel konuya değinmiş Ozan,Volkan,Sercan üçlüsü formunu yakalasın en büyük transferleri biz yapmış oluruz.
          BURSASPOR

Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 20:32
Uche sağlam golcü izlediğim maçlarda dikkatimi hep çekmiştir...
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
eskspor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tamer ketenci
Yer: eskisehir
  Alıntı eskspor26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2011 saat 00:21
.
https://twitter.com/#!/tamerketenci
Yukarı
teksas Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı teksas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2011 saat 00:43
Bursasporda şaibe olacağını sanmıyorum bu sene caktırmadan bizi devre dışı bıraktı hakemler hatta liglerde penaltı kullanmayan tek takımız. kısacası bizim devre dışı kalmamız için elinden geleni yaptılar.
          BURSASPOR

Yukarı
eskspor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tamer ketenci
Yer: eskisehir
  Alıntı eskspor26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2011 saat 01:04
evet haklısın bakma ben kızgınlıgımdan yazdım bizide bu işin içine çekenler utansın kulübümüzün 5 kuruş menfaati yok ceza alırsak bu adaletsizlik olur 
https://twitter.com/#!/tamerketenci
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2011 saat 01:18
Alıntı yapılan teksas

Bursasporda şaibe olacağını sanmıyorum bu sene caktırmadan bizi devre dışı bıraktı hakemler hatta liglerde penaltı kullanmayan tek takımız. kısacası bizim devre dışı kalmamız için elinden geleni yaptılar.

Evet haklısın ama ts ye diyet borcu ödediniz ?
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 219>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır