eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 219>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
teksas Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı teksas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2011 saat 20:18
İyi temennileriniz için tşk. ederim. Umarım saygı cercevesinde yorumlarımızı yaparız karşılıklı olarak bu arada ertuğrul hoca altıdore ile de yolların ayrıldığını acıklamış.

Gurbetci oyuncu Tunayda bugünkü ilk idmana cıkmış. Yakın zamanda görürüz nasıl bir oyuncu olduğunu. 
27 kişiyle yapılmış ilk idman kamptan sonra yolların ayrılacağı oyuncularda olacakmış.

ANADOLU'NUN SON ŞAMPİYONU
          BURSASPOR

Yukarı
tüko_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

türker birol
Yer: eskişehir
  Alıntı tüko_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2011 saat 20:22
iş yerinden bir arkadas hanımı annesi ve babasyıla arabayla bursadan gecerken pet şişe atmıslar ve küfür etmişeler ben bunlara ezik derim baskada bişey demem
365 gün 6 saat eskişehirspor...
Yukarı
teksas Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı teksas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2011 saat 20:33
SAĞLAM: "TARAFTARLARINI MUTLU EDEN BİR TAKIM OLACAK"

Yeni sezon için toplandıklarını ifade eden Sağlam, "Eksik olan arkadaşlarımız var. Vederson, Insua, Batalla ve Ozan İpek yarın gelecek. Miller lig bittikten sonra Milli Takım için izin istemişti. Salı ya da çarşamba günü gelecek. Yeni kalecimiz Carson ise cuma günü gelecek. Yeni sezonun Türk futboluna ve Bursaspor'a hayırlı olmasını diliyorum. Yine hedeflerimiz geçtiğimiz iki sezonda olduğu gibi ligin zirvesinde olan Avrupa kupaları hedefi olacak" dedi.

"YENİ OYUNCULARI ARAMIZA KATACAĞIZ"

Taraftarlarını mutlu edecek bir takım olacaklarını söyleyen başarılı teknik adam, "Başarılı oyun ortaya koyacak takım olacak. Bu doğrultuda takviyeler ve gönderdiklerimiz oldu. Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Arada duraksadık bilindiği gibi ama devam ediyoruz. Bir kaç gün içinde yeni oyuncuları da aramıza katacağız. Giden oynucularamıza da teşekkür ediyorum. Ali Tandoğan, İvan Ergiç, Altidore, İvankov'a ve giden tüm futbolculara, kalbimiz kırık olsada Bekir Ozana da tesekkür ediyorum" diye konuştu.

"ALTERNATİF OYUNCULAR VAR"

Whittaker ve N'Guemo ile görüşmelerin sürdüğünü ifade eden Sağlam, bu transferlerin olmama ihtimaline karşı da alternatif futbolcuların bulunduğunu söyledi. Sağlam, "Alternatif oyuncular var ama olmama ihitmali üzerine görüşüyoruz. Bir kaç gün içinde netleşecek. Zaman verdik oyunculara. Olumlu dönerlerse davet edeceğiz. Olumsuz olursa diğer futbolcularla görüşeceğiz. Kamp başlamadan transferi bitirmek istiyoruz" şeklinde konuştu.

"BURSA'DAN GİTMEYİ HİÇ DÜŞÜNMEDİM"

Bir gazetecinin, "Yargı sürecindeki olayların ardından Bursa'dan gitmeyi düşündünüz mü?" yönündeki soruyu yanıtlayan Sağlam, "Bursa'dan gitmeyi hiç düşünmedim. Sıkıntılı günler geride kaldı. Toparlanıp eski düzeni yakalamak için önemli bir süreçteyiz. Bursa'da yaşayıp, Bursasporluyum diyen herkesin sorumluluk alıp bu takıma katkı sağlamasını istiyorum" dedi
          BURSASPOR

Yukarı
ermnuniesesfan Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Antalya
  Alıntı ermnuniesesfan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2011 saat 21:27
Alıntı yapılan tüko_eses

iş yerinden bir arkadas hanımı annesi ve babasyıla arabayla bursadan gecerken pet şişe atmıslar ve küfür etmişeler ben bunlara ezik derim baskada bişey demem

Komşunun Yunanistandan farkı yok desene Ne yazıkki Arjantin Brezilya tribünlerine baktıkça içim eriyo.Çoğu 10-18 yaş arası çocuk.Cıvıl cıvıl tribünler.Adamlar maça bandolarla bestelerle zaman geçirmek,eğlenmek için gidiyorlar.Bide bizim memleketten insan manzaralarına bak.Avrupa birliğine niye giremiyomuşuz.bide avrupalılara suç atıyoz bize barbar diyolar diye Böyle haberleri okudukça bu ülkenin eğitim sisteminden iyice şüphe eder oluyorum.Bir insan bukadar mı eğitimsiz olur?Bu bursada hiçmi eğitim kurumu yok?
Yukarı
teksas Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı teksas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 22:05
Transfer çalışmalarını sürdüren Bursaspor'un Fransız Nancy kulübünün formasını giyen ve 3 yıllık anlaşmaya vardığı Alfred N'Diaye İstanbul'a geldi. Atatürk Havalimanı'nda Bursaporlu yönetici Erkan Kamat tarafından karşılanan 21 yaşındaki oyuncu, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Bursaspor'un Avrupa'da oynayan büyük bir kulüp olduğunu bildiğini ifade eden Senagal asıllı oyuncu, Yeşil-beyazlılardan teklif aldığı için mutlu olduğunu söyledi.

Türkiye'ye başarılı olmak için geldiğinin altını çizen N'Diaye Bursaspor'un Avrupa Kupaları'nda gidebildiği yere kadar gitmesi için elinden geleni yapacağını dile getirdi.

Bursaspor'dan teklif aldıktan sonra internetten araştırmalar yaptığını belirten N'Diaye, "Türkiye ve Bursaspor hakkında Fenerbahçeli eski takım arkadaşım İssiar Dia'dan bilgi aldım. Türkiye'de tanıdığım çok insan var. İssiar'da bunlardan birisi. Açık söylemek gerekirse İssiar Dia'ın söylemleri kararımda etkili oldu" dedi.N'Diaye'nin daha sonra helikopter ile Bursa'ya götürüleceği öğrenildi
          BURSASPOR

Yukarı
teksas Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı teksas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 22:07
21 yaşındaki Senegal asıllı Fransız futbolcu için Nancy kulübüne 2 milyon 100 bin Euro bonservis bedeli, kendisine de yıllık 800 bin Euro ödeneceği bildirildi.

Bu transfe için fenerli Dia'yada  tşk. etmek gerekir. Bursaspor hakkında cok övücü sözler söylemiş.
          BURSASPOR

Yukarı
teksas Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı teksas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 19:04
2.Şampiyonluk gelirmi dersiniz. Trabzonunda adı gecmeye başladı. :)) özellikle gencler-ts macında ts nin attığı 2.gol bir cok şeyi ortaya koyuyor.  takipteyiz  

BURSASPOR

Yukarı
teksas Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı teksas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 14:30
İbrahim Kaş Bursaspor’da!

İspanyol kulübü Getafe’den İbrahim Kaş ile 3 yıllık resmi sözleşme imzalanmıştır.

İbrahim Kaş Bursaspor'a gelmesi ile ilgili olarak," Öncelikle geçen sene şampiyonluk yaşayan, bu senede UEFA kupalarında oynayan bir takıma geldiğim için gurur duyuyorum. Daha önce Ertuğrul Hoca ile çalışmıştık, Ertuğrul Sağlam ile çalışmaktan çok mutluluk duyuyorum. Bursaspor taraftarının çok ateşleyici bir taraftar topluluğu olduğunu artık tüm dünya biliyor, böyle güçlü bir taraftarın önünde oynayacağım için çok mutluyum" dedi.

Yönetim Kurulu Üyemiz Necmettin Kocaman ise, "Hocamız Ertuğrul Sağlam'ın isteği doğrultusunda İbrahim'i kadromuza katıyoruz, umarım uzun yıllar kendisi Bursaspor formasını terletir. İbrahim Avrupa tecrübesi olan bir futbolcu, yarın akşam'da Avusturya'da gerçekleştirdiğimiz kampa katılacaktır. Camiamız için hayırlı olsun" dedi.
          BURSASPOR

Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 14:36
İbrahim kaş 'da aynı bizim batuhan gibi bir türlü gelişme göstermedi veya göstermek istemedi.

Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
SalihSeçer Liste gör
Deneyimli Yazar

Salih Seçer
Yer: Aksaray
  Alıntı SalihSeçer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 15:43
Millere teşekkür etmek gerekir. Kendisinden daha iyi oynayan Boydu bize tavsiye ettiği için. Gerçi Batudan yumruk yedi ama olsun. Taraftarı da bize Ürik asit atmıştı.

İvan ergiçi beğeniyordum ben. Boştaysa süper olur Tello giderse tabi. 
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 219>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır