eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010/2011 Rakip tribünler

Cevapla Cevapla Sayfa  <12
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Online Durum: Offline
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2011 saat 23:47
En sağlam Trabzonlular gelmiş.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
türk26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı türk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2011 saat 23:53

Bence bu senenin en iyi deplasman tribününü fenerbehçe yaptı ne kadar o maçta bizi deli etselerde sinirimizi bozsalarda;en dolu tribün trabzon ama en kötü tribünde trabzonundu yahu şampiyonluğa oynuyorsun tıklım tıklım adım atacak yer yok tribünden çıt çıkmıyor biz olsak aynı durumda yıkardık o tribünü!! beni en şaşırtan ise buca taraftarıydı hem kalabalık anlamında hemde performans anlamında...Fotolar için elinize sağlıkgüzel çalışma olmuş 

vatan vatan idi,vatan vatanda; karı satanda var esrar satanda! çıkıyorlar güneş batanda... BU DÜNYANIN ÇİVİSİ ÇIKMIŞ!!!
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2011 saat 01:23
Alıntı yapılan türk26

Bence bu senenin en iyi deplasman tribününü fenerbehçe yaptı ne kadar o maçta bizi deli etselerde sinirimizi bozsalarda;en dolu tribün trabzon ama en kötü tribünde trabzonundu yahu şampiyonluğa oynuyorsun tıklım tıklım adım atacak yer yok tribünden çıt çıkmıyor biz olsak aynı durumda yıkardık o tribünü!! beni en şaşırtan ise buca taraftarıydı hem kalabalık anlamında hemde performans anlamında...Fotolar için elinize sağlıkgüzel çalışma olmuş 

buca bülent hoca için geldi.. ben takip ediyorum onları.
Yukarı
tarık26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tarık
Yer: eskişehir
  Alıntı tarık26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2011 saat 01:28
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

En sağlam Trabzonlular gelmiş.
Sağlam mı?Kuru kalabalık.
-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2011 saat 01:48
Bana göre hiç bir rakip takım taraftarı saglam felan gelmedi bu sene eskişehire dolduran iki üç takım oldu ancak onlar kuru kalabalık
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2011 saat 04:19
Saçma sapan goller yemeseydik fenerliler tirübün bile yapamazdı.Trabzonlular kuru kalabalık onlar tirübünden değil balon uçurmaktan anlar.
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
Yer: Eskişehir
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2011 saat 09:47
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Bana göre hiç bir rakip takım taraftarı saglam felan gelmedi bu sene eskişehire dolduran iki üç takım oldu ancak onlar kuru kalabalık
Yapma Allah aşkına fenerbahçeliler geldi rezil rüsva olduk. Bizim tribünlerimizdeki birbirinden kopukluk olduğu sürece bizden iyi kenetlenmiş tribünlerin bizi bastırmasına alışmalıyız. Daha çoook susacağız biz. Trabzon kuru kalabalıktı. Bursa ve Buca iyiydi gene fakat bizden iyi değillerdi.
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2012 saat 17:05
Öncelikle Kayserispor maçında Kocaelispor için pankart açması bizimkilerin (tabi ki büyük EsEs taraftarını kastediyorum),iki takım arasında ilişkilerin tekrar sağlanması için iyi bir jestti. (Ama sonu gelmedi çünkü Kocaelispor'un içini boşalttılar artık)Sonuçta yıllardır dostluk vardı bu iki tribün arasında. İzmit'teki maçta yaşananlardan sonra tüm ilişkiler kopmuştu. 2010/2011 sezonunda Kocaelispor kombinem vardı.EsEs'in maçlarına gelme şansım yoktu üniversiteden dolayı ben de en azından destek olmak amacıyla kombine aldım.Körfez'in son maçı olan Sakarya deplasmanına da gitmiştim.Açıkçası Kocaelispor'un son adam akıllı sezonuydu sonradan durum ortada. EsEs atkısıyla Körfez'in maçlarına gittiğim son sezon çünkü takımı bitirdiler. Eğer EsEs'in maçı yoksa ve Körfez'in maçına gitme şansım varken gitmeyince sanki yaşadığım şehre ihanet etmişim gibi geliyor.(Bu kadar kötü durumdayken en azından bir Anadolu takımına destek vermemek onun yok olmasına seyirci kalmak kastettiğim).Yanlış anlayacaklar için şimdiden söylemek gerekir,einsan yaşadığı şehrin takımına destek vermelidir. (Maddi anlamda ,sonuçta o şehirde yaşıyorsun)Yok olmasına seyirci kalmak yapılacak en kolay şey.

Küçüklüğümden beri gerek EsEs gerekse Kocaelispor'un maçlarına(İzmit'te yaşadığım için ayrıca artık eskide kalmış dostluktan dolayı sempati duyardım) gidiyorum.Ama şu bir gerçek ki Kocaelispor'u bitirdiler.Herkese ders olması gereken şeyler yaşandı.Özellikle bir kulübün kötü yönetilmesiyle sadece bir takımın değil bütün şehirdeki futbol sevgisinde çöküş olduğunu gördük.

İşte EsEs'in de bu duruma düşmemesi için yönetimden istifa etmesini bekliyoruz.Çünkü gidişat hiç iyi değil.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,465 saniyede hazırlanmıştır