eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Akın Akın Antalya'ya

Cevapla Cevapla Sayfa  123 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
CamuR Liste gör
Yazar

Nevzat
Yer: Antalya
Online Durum: Offline
  Alıntı CamuR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Akın Akın Antalya'ya
    Tarih: 16/Eyl/2007 saat 23:17
Antalyaspor Eskişehirspor'umuzun Oyniyacaği pazar Günkü Maça Eskişehir'spor Taraftarlarina Davet..!!!!

Antalyaspor Maçi ßizim için Çok önemli maç Karşi takım'da güçlü ßiz ßu Maçi taraftarin yani ßizim sayemizde takımımıza Son nefes Destek Verip ßu maçi almalıyız alacaz'da...!!!

ßunun için A.K.Ş Antalya Krmızı Şimşekler Çalişmalarina ßaşladi Siz eses taraftarimizi Mekanımız Antalya'da Ağirliaycağiz Kendi evimiz gißi... ßunun için ßuyuk Eskişehir halkına ßurdan Sesleniyoruz Eses'imizi Eskişehir'den taraftarlar Yanlız ßırakmayalım ßiz Antalyalı esesliler olarak Stadda yerimiz alacaz sizleri ßekliyeceğiz eses Taraftari Stadi doLdurp 90 Dak. Desteğimizi Vereceğiz Siz Eskişehir'li Hemşerilerimizide Aramızda Görmek istiyoruz

Isparta ALanya Kemer Manavgat Burdur Kumluca iL ve iLçelerden A.K.Ş liler gelecekler

Konya,Ankara.Kocaeli,izmir,marmaris,istanbul, Eseslİler Sizleride Aramızda Görmek istiyoruz...

Futßolcularımızı Karşilama Ve Kaldıklari otel'de Ziyaret edip takımımıza Desteğimizi Maç Önceside Göstereceğiz...

Haydi Herkez AKIN AKIN ANTALYA'YA

A.K.Ş Antalya Kırmızı Şimşekler  ßy CamuR Nevzat
Yukarı
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Malatya
  Alıntı ercan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2007 saat 23:23
Antalyaya imkanı olan herkesin gelmesi lazım bu futbolcular ve teknik kadro herşeyin en iyisine layık.
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2007 saat 23:29
Bize ayrılan tribün 650 kişilik, orayı fazlasıyla doldururz diye düşünüyorum.
Kendi imkanları ile giden çok kişi olacaktır. Ama çoğunluğu gruplar oluşturacak. Kızılcıklı, Nefer ve Altes organizasyonlarını hafta içi duyururlar.
Yönetim de destek olsa fena olmaz hani..
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2007 saat 23:40

Akın akın Antalyaya akıcaz  bu maç çok önem kazandı artık..

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2007 saat 23:54
Biz 3 kişi gitmeye hazırız.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
CamuR Liste gör
Yazar

Nevzat
Yer: Antalya
  Alıntı CamuR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2007 saat 00:00
Gelecek oLan Arkadaşlar ßizimle irtißata geçsin tel: 0 535 767 9959 suan tel kapali Sms oLarak Haßerdar oLa ßilrlm
Yukarı
estalya Liste gör
Yazar

ufuk
Yer: Turkey
  Alıntı estalya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2007 saat 06:50

ES-ES li arkadaşlarım..

dün gece gerçekten aslanlar gibi oynayan bir takım seyrettik,antalya lı ES ES taraftarları olarak bir cafe de yaklaşık 15 kişiydik ama hemen yan salonda g.s maçınını seyretmeye gelen 60-70 kişilik antalyalı gurubu bile kat kat bastırdık..

bence futbolcularımız ve teknik heyetimiz ellerinden gelen herşeyi malatya macında yaptılar..şimdi sıra bizde..taraftar olarak antalya maçında yerimizi alalım ve ES ES in yalnız olmadığını tüm Türkiye ye gösterelim,bu amaçla başta eskişehir den olmak üzere ısparta,burdur,konya,marmaris,izmir den ES ES liyim diyen herkesi antalya ya bekliyoruz..
bu arada ES ES yönetimi şimdiden taraftarların madur olmaması için bize ayrılacak yer konusunda antalyaspor yönetimi ile görüşmeli,antalya da yaklaşık 2000 eskişehirli ikamet etmekte ve etraftan aldığımız duyumlara göre maçlarla ilgisi olmayan kişiler bile bu maça ES ES i desteklemeye hazırlanıyor..
antalya genelde ist.takımlarıyla oynadığı maçlarda stadın yarısını misafir takım taraftarına veriyor,eğer bizim yöneticiler biraz bastırırsa 2000 kişlik yer alabiliriz..
takımımızı gördük ,oynadığı futbol gerçekten çok umut verici ama kara oyunlar her zaman oynanıyor..bu tür oyunlara izin vermemek için her zaman taraftar gücü olarak takımımızın yanıda güçlü bir şekilde yerimizi alalım...
kısacası antalya ya akalım..taraftar neymiş gösterelim..

saygılarımla...
bir gün herkes ES-ES li olacak
Yukarı
EsEs. Liste gör
Yazar

Hamdi Koseoglu
  Alıntı EsEs. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2007 saat 08:20
 Arkadaşlar,abiler,ablalar,kardeşler.. Şurası bi  kesin ki bu takım 3 de 3 yapıp  hiç haketmediği bi 4 de 3 yaşamıştır.Geçen senede böyle başladı bu takım al işte yine  başladı demeyiniz bu takıma  o Antalya maçında.Bu takım gerçekten geçen senekinden çok  farklı bi takım.Biz yokuz  Antalyada olamıyacağız.Aklımdan en kötüsünü geçirerek düşünüyorum :Olaki  ESES imiz antalyaya yenilirse kötü yollamayın şehiree.Kartal maçına moralsiz çıkıp iyice baskıya girmesin o muhteşem takım...Ben şimdiden bunları düşünüyorum malesef..
 HERSENE aynı muhabbet denilen bi takım değil bu takım..Bu sene  Antalya deplasmanınıda kaybedip gelse bu takım gerçekten güvenilecek bi takım..(KEŞKE  MALATYA-ANTALYA İKİ DEPLASMANDAN 4 PUAN ÇIKABİLSEYDİ OLMADI.3pUAN ÇIKABİLSE   AMA EN KÖTÜSÜ 0 PUAN ÇIKSA BİLE) bu takım şampiyonluğun iki büyük adayından biridirr
Yukarı
EsEs. Liste gör
Yazar

Hamdi Koseoglu
  Alıntı EsEs. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2007 saat 08:37
Buna ağlamak denilir tarafsız gözle bakanlar  için ama gerçekten  ağlıyorum ben.Malatya bizi yenerken şampiyon olmuş gibi seyircisiyle  kucaklaştı maç sonunda..
 İşte bizim büyüklüğümüz burada demektende sıkıldım,bizi yenenler kendi sahalarında yenip sevinenler bizim büyüklüğümüzü biliyor diye övünmektende sıkıldım.
 AL gel antalya maçını ESES im diyesim geliyorr daha  pazartesinden.En büyük rakipo antalya benim gözümde  vur grl ESES im cümle alemm  görsün  senin niyetini diyesim geliyor...
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2007 saat 11:17
Antalya stad kapasitesi ve bize ayrılacak yer çok önemlidir.Gidipte giremeyenler sıkıntı yaratabilir.Gidecek guruplar yaklaşık sayılarını bildirmelidirler.Diğer illerden gideceklerde ona göre hazırlık yapmalıdırlar.
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır