eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Deniz Vural

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı BLoodY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2011 saat 16:48
Daum varken onla birlikte profesyonel antrenmanlara çıkmış, Cenk Tosun'un takım arkadaşı. Mücadeleci, çift yönlü orta saha oyuncusu
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2011 saat 16:49
Alıntı yapılan darknESS

hayırlı olsunların bir anlamı olmadığını anlayıp oyuncu hakkında bilgi verebilirmisiniz?

Hey güzel Allahım hayırlı olsun denmesine bile laf söylenir oldu forumda.Onur keşke sende bu yazıyı yazana kadar futbolcu hakkında bilgi paylaşsaydın.

Bilgi sahibi olan renktaşlar zaten ileride bilgilerini paylaşırlar.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2011 saat 16:50
Alıntı yapılan darknESS

hayırlı olsunların bir anlamı olmadığını anlayıp oyuncu hakkında bilgi verebilirmisiniz?

Top oynuyormuş...
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
Erdenable Liste gör
Deneyimli Yazar

Sinan E.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erdenable Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2011 saat 16:50
Hayırlı olsun.
Hani diyoruz ya hayat SiyahKırmızı diye, işte aynen öyle.
http://www.twitter.com/Erdenable
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2011 saat 16:52
şaka gibi ya :) sayfalarca hayırlı olsun yazınca oyuncu başarılı olmuyor. yeni bir transfer adam hakkın bilgi almak için foruma bakıyorum tek gördüğüm hayırlı olsun. illa söylenen birşeye ters gidilmesi lazım kuralı falanmı var nedir. siz hayırlaya durun ben kendim araştırırm.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
btk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak Kaya
  Alıntı btk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2011 saat 16:55
Hadi İnşallah hayırlı olur. İyi futbolcu diye duyuyorduk burda, bakalım denilen kadar var mı?

Bu camianın büyüklüğünü gördüğü halde ağzının suyu başka yerlere doğru akanlardan olmazsın inşallah..
Başka ESKİŞEHİRSPOR yok!!!
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
  Alıntı ESCOBAR ! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2011 saat 17:07
Hoş Geldin Deniz
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2011 saat 17:12
Hoşgelmiş. Kendim bir kaç yere baktım , fazla bir şey göremedim. Bilgi sahibi olanlar paylaşsınlar lütfen. Özellikle imzalanan kontrat hakkında bilgi alsak fena olmaz.
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2011 saat 17:14

Deniz Vural

Eintracht Frankfurt II takımı liginin iyi bir takımı şu anda liginde 6.cı.Almanya'nın Gießen şehrinde 11.07.1988 tarihinde doğdu.SC Waldgirmes U19 Takımda futbola başladı.Değeri 150.000 Tl.(75.000 €)Regionalliga Süd'de 32 Maç 2599 Dakika mücadele etti 3 Gol kaydetti.Hessenliga'da 34 Maç 2810 Dakika mücadale etti ve 8 Gol kaydetti.Oberliga Hessen'de 07-08 sezonunda 20 Maç 1456 Dakika mücadale edip 1 Gol kaydebildi.Kısaca özetleyeyim;Almanyada alt liglerde mücadele eden duyulmamış bir futbolcu fakat ben takımda parlayacağını şansı değerlendireceğini ve çift ayak avantajıyla iyi işler ortaya koyacağını düşünüyorum oyuncuyu tanıtırsak piyasaya biz tanıtırız , başarılar dilerim hayırlı olsun bir hayli yakışıklı olduğunu da söylemeden geçmeyeyim genç esesli kızların sevgilisi olacak gibi.Tongue

Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2011 saat 17:14
hayırlı olsun camiamıza.geçen senede gurbetçilerden salih ve tunayı getirmiş imzayı attırmıştık ama sonra oynamadan gittiler.inşallah bu gurbetçi oyuncu böyle durumla karşılaşmaz.yeteneğine inanıyoruz inşallah takıma katkı sağlar.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır