eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetim ve Taraftar Buluşması

Cevapla Cevapla Sayfa  123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
barmen_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Online Durum: Offline
  Alıntı barmen_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Yönetim ve Taraftar Buluşması
    Tarih: 10/May/2011 saat 21:35
Değerli renkdaşlarım, başlıktanda anlayacağınız üzere yönetimle taraftar ortak bi platformda bir araya gelse, panel gibi soru cevap şeklinde,bizler isteklerimizi,sıkıntılarımızı aktarsak,birçok olayda buradan yaptığımız eleştirilerimiz, önerilerimiz, sorunlarımız hep askıda kalıyor, yönetimin bunlardan haberdar olup olmadığı muamma, burada illaki yönetime yakın,onlara bu isteğimizi iletebilecek abilerimiz vardır, bu hem türkiye'de bir ilk olur hemde yönetimin taraftarını ne kadar ciddiye aldığını gösterir, burada yönetimi en sert şekilde eleştiren biri olarak(taraftar olarak bi faydasını göremedik) bu ortamın oluşturulup uygulanabilirliğini siz renkdaşlarımın önerisine sunmak istedim.
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2011 saat 21:53
Yönetim kendini bile bile ateşe atar mı? Hiç sanmıyorum. Bu kadar çok vaadde bulunup kulağının üzerine yatan başkanın, taraftarın kendini yüz yüze sorgulamasına izin verme ihtimali yok bence.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2011 saat 22:14
Stad ile ilgili panel de konuşma salonunu terk eden bi yönetime sahibiz..
Hayalden öteye gitmez bu..
Taraftar 10 soru sorsun o soruların 9 tanesine cevap veremezler..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
volkanson2 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı volkanson2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2011 saat 22:30
böyle bir buluşmada, mesela panel, oturum benzeri buluşmalarda; aziz!!! yönetim ve karşısın da taraf olan, Büyük ve Sevgili ES ES'imden yana taraf
olan... cefekar taraftarımızın karşında cevap vermek, bilinmeyeni anlatmak için fenerbostan,cincon ve sekiztaş(belki) göynekli yönetime girmiş insanlarda!!! olacakmı...(Malatya kökenli işadamlarımızı tenzih ederim. Ben ES ESli olarak onlardan razıyım Allah ta razı olur inşallah....
zaman zaman değil her zaman ES ES'li
Yukarı
barmen_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
  Alıntı barmen_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2011 saat 22:40
valla bence olmalı,bu ülke iletişimsizlikten çektiğini hiç birşeyden çekmedi, bir sürü eleştiri yaptık ama bende şunu eleştirmiştim yönetim hemen tepki verdi gereğini yaptı diyen varsa beri gelsin, gelecek sezon takım 3 maç arka arkaya yenilsin yönetim istifa sesleriyle inleyecek stad, bence yönetim,teknik heyet gelmeli ve taraftarın aklında olan sorulara içtenlikle yanıt vermeli, bir çok konu var sorulacak, mali konular, stad konusu açığın üstünün kapanması, taraftarın arkasında durulması, basına karşı yapılan açıklamalarda geç kalınması, v.s v.s- bunları direk bire bir ilk ağızlardan aile gibi konuşabilmeliyiz bence
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2011 saat 00:54
Volkanın dediği gibi 10 soru sorulsa 9 tanesini cevaplayamaz bu yönetim...
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
geo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
  Alıntı geo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2011 saat 01:11
Yönetimde var mı öyle yürek?
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2011 saat 09:50
Gültekin güvensoy ve Yavuz Bingöl'de gelsin hatta bırakın yönetim kurulunu sadece bunlar gelsin yeter.
Tek bir soru soracağım;Eskişehirspor yönetimine neden girdiniz?
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
  Alıntı ayk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2011 saat 13:26
Böyle bir ortam hazırlansa eminim H. Ünal hepimizi uyutur ve alkışlarla göndeririz başkanı. Adam da muazzam bir uyutma yeteneği var süper!
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2011 saat 15:15

Bir bakmışsın toplantıdan traktör alıp çıkmışız.

Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır