eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalyaspor:3 - Eskişehirspor:1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 52>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
antalyadanserkan Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Online Durum: Offline
  Alıntı antalyadanserkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 23:47
Ayıbı mı var bu işin kardeşim?
sesinizi kat kat bastırdık yalanmı doğruyu söylesene..Bizim sahamızda bizim sesimizi bastırsalar ben şahse tribünden soğurum forumlara girip yazı yazmak yerine tribünde ne yapılması gerektiğini düşünürüm.Bari kabul edin tribün dersi verdik size dün.Antalyada taraftar olgusu çok sınırlı ..Nedense bütün antalyalılar hep böyle kendilerini çok büyük görüyo           sız buyuksunuz abı helal olsun sımdı rahatladın mı:)
and olsun ki döneceğiz hesabı göreceğiz
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 00:00
Sevgili Emrah,
onuncu fotoğrafta,
yer alan atkı çok güzel !
Bu atkıdan edinmem gerek,
bana yardımcı olursan sevinirim.
# Direnmüdavim....

Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 00:12

Tamam Hüsnü Abi. Atkının sahibi Samet'e söyleyeceğim, sizinle iletişime geçer..

Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 00:15
Alıntı yapılan emrah

Atkının sahibi Samet'e söyleyeceğim, sizinle iletişime geçer..

Teşekkür ederim. Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
  Alıntı SaMeT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 01:47
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan emrah

Atkının sahibi Samet'e söyleyeceğim, sizinle iletişime geçer..

Teşekkür ederim. Smile

Angolalı mülteci benim abi:)

Abi o atkıyı vermem  cok dusuk bi ihtimal.Ancak onun yerini doldurabilecek bi atkıyla takas olur.

Herkezde o atkıya iş oldu ne cok seveni varmış bu angolanın :P kepezde bizi tutan amir bile guzel atkıyımıs diye zarf attı :D

Yukarı
gate07 Liste gör
Yeni Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
  Alıntı gate07 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 02:15
Merhaba arkadaşlar
ilk önce antalyaya gelen eskişehir sevdalıların ayaklarına gönüllerine sevdalarına sağlık...
kesinlikle es es taraftarına antalyada en küçük bi çirkeflik laf ile sözlü sataşma olmamıştır..
tribunlerde çok iyiydiniz...
bizde malum bölünmeler yaşandı....
ama bu sevda kişilere kuruluşlara değil sadece renklere daha önümüzde uzun haftalar var ...
inşalalh bir an önce toparlanır layık olduğunuz yerde görürürz es esi
birde sizin tribunde maç bittikten sonra bi kargaşa oldu içinizden ben dedim neferle kızılcık biribirinr girdi dedim düşüncem dorumudur

SAYGILARIMLA
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
  Alıntı SaMeT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 02:20
Alıntı yapılan gate07

Merhaba arkadaşlar
ilk önce antalyaya gelen eskişehir sevdalıların ayaklarına gönüllerine sevdalarına sağlık...
kesinlikle es es taraftarına antalyada en küçük bi çirkeflik laf ile sözlü sataşma olmamıştır..
ama bu sevda kişilere kuruluşlara değil sadece renklere daha önümüzde uzun haftalar var ...
birde sizin tribunde maç bittikten sonra bi kargaşa oldu içinizden ben dedim neferle kızılcık biribirinr girdi dedim düşüncem dorumudur

SAYGILARIMLA

güzel dileklerin için sagolasın.

Düşüncen yanlıştır.Kargaşa başka şeylerden çıktı Neferle Kızılcıklının sorunu falan kalmadı Malatyaya beraber gidip yolda ekmegini bölüşen abilerimiz kardeşlerimiz bundan sonra kolay kolay karşı karşıya gelmez.

Yukarı
es_es_emrah Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emrah
Yer: Turkey
  Alıntı es_es_emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 02:26
Alıntı yapılan antalyadanserkan

madem o kadar buyuk taraftardınız neden bırbırınıze gırdınız emınım bunları yazan maca bıle gelmemıstır burdan duyduklarını anlatıyor ta kepeze kadar gelıp cıcek veren taraftara bunları yazan arkadaslar bıraz utansınlar vefakarlık bu olmasa gerek TEK KARDES KÖRFEZ zorla bıze dedırteceksınız sızın adınıza çok uzuldum
böyle yazılara gerek yok Bizim dostumuzda belli düşmanımızda.Zorla bıze dedırteceksın demıssın kafana göre dostum.Uğraşmasın bizimle kimse katliam cıkar
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

(ÜNİESES-İZMİR KIZILCIKLI-EMRAH)
Yukarı
gate07 Liste gör
Yeni Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
  Alıntı gate07 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 02:30
Alıntı yapılan SaMeT

Alıntı yapılan gate07

Merhaba arkadaşlar

SAYGILARIMLA

güzel dileklerin için sagolasın.

Düşüncen yanlıştır.Kargaşa başka şeylerden çıktı Neferle Kızılcıklının sorunu falan kalmadı Malatyaya beraber gidip yolda ekmegini bölüşen abilerimiz kardeşlerimiz bundan sonra kolay kolay karşı karşıya gelmez.

yok zaten aklıma geleni söledim olayı bilmiyorum Smile
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 08:50
Alıntı yapılan egemen

...
Ayrıca bu haftada maçın özeti ve sonrasında görüşleri kaydettim. İzlemek isteyenler aşağıdaki linklerden izleyebilir.

1. bölüm
http://www.youtube.com/watch?v=Fw9yZrGWQb4
2. bölüm http://www.youtube.com/watch?v=k5ySB1HUMK8

Dün programı seyredememiştim. Emeğin için teşekkürler egemen.
T.Kayacı'nın taraftar için söyledikleri güzeldi. ''Zaafı olan takımların taraftarlarına çokiyi örnektir Eskişehirspor taraftarı...''
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 52>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır