eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

" www.kreo26.com "

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı mertbey Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2011 saat 19:53
güzel olmuş fakat tişörtlerin hepsi neden V yaka
Yukarı
RocketRonnie Liste gör
Yazar

Murat Altıbaş
Yer: METU
  Alıntı RocketRonnie Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2011 saat 19:59
sitede şu an çalışmalar sürüyor,güncellemeler yapıldıktan sonra burada bahsedilen sorunlar çözülecek,imajlar tam olarak görünecektir.v yaka konusunda ise gelişmekte olan bir proje olduğu için ileride istenen şekilde ayarlamalar yapılabilir.
        odtüESES
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2011 saat 20:09
Alıntı yapılan RocketRonnie

sitede şu an çalışmalar sürüyor,güncellemeler yapıldıktan sonra burada bahsedilen sorunlar çözülecek,imajlar tam olarak görünecektir.v yaka konusunda ise gelişmekte olan bir proje olduğu için ileride istenen şekilde ayarlamalar yapılabilir.

Önemli olan tasarımlar zaten.Tasarım olduktan sonra bütün ürünlere ister v yaka ister polo yaka ister kapşonlu hertürlü üründe kullanılabilir.

Cem Beye lütfen teşekkürlerimizi ve beğenilerimizi iletiniz.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Yer: Turkey
  Alıntı Martin_Mistre Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2011 saat 00:15
Hepsi super... gercekten hangisi daha guzel diye secemedim.. tebrikler... Stadyum tasariminin boyle bir geri dönüsü olmaliydi.. Ne kadar tanimiyor olsam da o donemde o tasarimi yapan arkadasin askere gittigi soylenmisti... Bu tasarimlarla da muhtesem bir dönüsü olmus...

Belki de insanlari maclarimizda kirmizi giydirmek icin ya da renklerimizi kullanmalarini saglamak icin illa forma degil de bu tarz calismalar daha yararli olabilir...
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2011 saat 12:36
Tasarımların daha da kolay anlaşılabilmesi için görselliği tekrar düzenlemiş, Cem bey... Şimdi daha rahat şekilde inceleyebilirsiniz...

http://www.kreo26.com/extra_dosyalar/customizable-grid-gallery_eses/index.html
Yukarı
celaluslu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

celal
Yer: SAKARYA
  Alıntı celaluslu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2011 saat 15:53
Cem bey çok güzel olmuş teşekkür ederim.
Ben eses in birgün süperliğde şampiyon olacağına inanıyorum ya siz?
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2011 saat 15:58
Şuanda son durum nedir? Yönetimden herhangi bir yetkili bu tasarımları görüp Cem Bey ile iletişime geçtiler mi?
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2011 saat 16:03
Cem bey'den ÜniESES içinde tasarım rica ediyoruz. Bulduk kaliteli tasarımcıyı, kaçırmayalım fırsatı. Smile
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
asimkazim Liste gör
Yeni Yazar

ASIM KAZIM
Yer: ESK
  Alıntı asimkazim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2011 saat 16:21
çok güzel çalışmalar ellerinize yüreğinize sağlık.
Hepsi gençlere hitap ediyor birazda orta yaş grubuna yönelik çalışmalar bekliyorum.ClapClapClap
ŞAMPİYONLUK HAYAL DEĞİL
DOĞRU LİDER DOĞRU YÖNETİM
KARAKTERLİ FUTBOLCU
Yukarı
RocketRonnie Liste gör
Yazar

Murat Altıbaş
Yer: METU
  Alıntı RocketRonnie Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2011 saat 19:48
Öncelikle verdiğiniz olumlu tepkiler için teşekkür ederim. Projenin sizler tarafından beğenilmesi,  en iyi ve tutarlı sonuçları hedefleyen bir tasarımcı olarak bana projemin ilerisi için güç veriyor.

Takip edebildiğim kadarıyla ürünlere ulaşılan sayfaların karışık ve yorucu olması, çoğu kimsenin dile getirdiği bir sorundu. Sitenin yapım aşamasında yaptığım hata dolayısıyla, siteyi ziyaret ederken zorlanan kişilerden affımı diliyorum.
Serkan Bey'in de belirttiği gibi bu sabah sayfalarda güncelleştirmeler yapıldı, dileyenler ürünlere daha rahat bir şekilde bakabilirler.

Bahsedilen bir başka sorun ürünlerin V yakası hakkında idi. Kuzenimin aracılığıyla belirttiğim gibi, bahsedilen tasarımlar desen odaklı olduğu için farklı ürünlerde ve alternatiflerinde kullanılabilir.

Forumda "www.kreo26.com" başlığını açan Erkan Bey'e ayrıca teşekkür ediyorum. Yönetimle iletişime geçilmesi hakkında şu ana kadar bana ulaşan bir talebin olmadığını belirtirim. Fakat, Esstore yetkililerinin
bu konuda bizler kadar duyarlı olacağından şüphe duymuyorum.

Bu sayfayı ilgiyle takip eden insanlardan ricam, "Eskişehirspor Taraftar Bursu" hakkında da fikirleri, önerileri olursa paylaşmalarıdır.Çünkü, böyle bir girişim şu an için kelimelerden ibaret olsa da, ileriki tarihlerde hepimizin katkıda bulunduğu ve
gururunu paylaştığı bir oluşuma dönüşebilir.

Saygılar.

Cem ALTIBAŞ
End.Ürünleri Tasarımcısı
www.cemaltibas.com
        odtüESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır