eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

" www.kreo26.com "

Cevapla Cevapla Sayfa  123 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: " www.kreo26.com "
    Tarih: 27/Nis/2011 saat 00:16

Alıntı yapılan RocketRonnie

Sayın Eskişehirspor taraftarları,

Öncelikle birkaç cümleyle kendimi tanıtmak isterim. Adım Cem Altıbaş. Forumdaki insanlardan bazıları daha önce hazırladığım stadyum projesinden beni hatırlayacaklardır. Uzun bir süredir bir marka yaratma projesi üzerinde çalışmaktayım . Bu marka (KREO26), şehir tarzı konseptiyle yola çıkmış ve markanın ilerleyen süreçte, özellikle gençlere yönelik, öncü bir moda markası olması amaçlanmıştır.
(KREO26, şahsımın tescili için başvurduğu ve koruma altında olan, Eskişehirspor'la ilgili olmayan bir markadır.)

Bu markanın ilk sene koleksiyonlarını Eskişehir teması ile tasarladım ve söz Eskişehir'den açılmışken Eskişehirspor'dan bahsetmeden olmaz diye düşündüm. Bu yüzden "Esstore"larda satılması için bir seri hazırladım. Bu seride Eskişehirspor ile ilgili t-shirtler bulunmaktadır. Ayrıca Eskişehirspor'un kendine özgü olması amaçlanan dört adet forma tasarımlarına da bu serinin içerisinde bakabilirsiniz.

Bahsi edilen serideki ürünlerin  tasarımcısı olarak kullanım hakkını,ticari bir çıkar düşünmeden, Eskişehirspor'a vermek istemekteyim. Fakat, bunlardan elde edilecek gelirlerin "Eskişehirspor Taraftar Bursu" olarak, şehrimizde okuyan öğrenci kardeşlerimize burs olarak kullanılması şartını öne sürmekteyim.

Burada amaçlanan Eskişehirspor taraftarları olarak bizlerin hem kardeşlerimize eğitim süreçlerinde yardımcı olmamız, hem de yeni nesillere Eskişehirspor taraftarlığının sadece bir takım tutmak olmadığını aşılamaktır. Böyle bir burs oluşumu sizlerin de desteğini alırsa, bu forumda taraftarlar tarafından detayları tartışılabilir. Belki başka arkadaşlarımızın katkılarıyla daha genişletilmiş bir oluşuma dönüşebilir.

Bahsettiğim ürünlere
www.kreo26.com adresinden ulaşabilirsiniz (Eskişehirspor ile ilgili seri "ESES" , markanın bünyesinde üretilmesi planlanmadığı için koleksiyonlar bölümünde yer almamaktadır. "Nasıl" alt menüsünde açıklamaların içerisindeki linkten
ulaşabilirsiniz. Bu serideki ürünlerden ticari bir beklenti içerisinde olmadığımı tekrar ederim. Siteyi inceleyen kişilerden tek isteğim, marka projemi beğenmeleri halinde, markamın facebook sayfasını beğenmeleri ve daha çok insana ulaşmamı sağlamalarıdır.
Böylece projemi gerçekten var olan bir oluşuma dönüştürmeme katkıda bulunmuş olacaklardır.

Saygılarımla.

Cem ALTIBAŞ
End.Ürünleri tasarımcısı

www.cemaltibas.com
www.kreo26.com

not: İlgilenilmesi halinde, Esstore ürün yetkilileri şahsi sitemdeki mail adresinden irtibata geçebilirler.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2011 saat 00:18
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2011 saat 00:31
Forma tasarımlarıda , t-shirt tasarımlarıda diğer tasarımlarda hepsi birbirinden güzel.Eminimki Mustafa Akgören ve ekibi bu güzel tasarımlarla ilgilenir ve bu ürünler Esstore da satılır ve gelirleri bir havuzda toplanır ve Eskişehirli kardeşlerimize burs olarak dağıtılır.

Büyük emek sahibi Cem Altıbaş arkadaşımızı hiç girmesemde yaptıkları bu güzel işten dolayı tebrik ediyorum.

Herkes konuşurken o konuşmuyor birşeyler üretmeye çalışıyor.Önce stad projesi şimdide bu güzel ürünler.

Teşekkürler.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
es_sargin Liste gör
Yazar

Erkan S.
  Alıntı es_sargin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2011 saat 00:33
gerçekten güzel tasarımlar var bunlar değerlendirilmeli eline sağlık renktaş Clap
AşK-ı ŞeHiR
Yukarı
technic Liste gör
Yazar

özgür
Yer: eskişehir
  Alıntı technic Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2011 saat 00:35
tasarımlar harika inşallah satılır Esstore larda
Eskişehir Bekliyor Uyumaz Gece...   (ANTİ BİZANS)
Yukarı
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
  Alıntı ESfeverES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2011 saat 00:39
Siteler basimi döndürdü biraz basit yapilsaydi olmazmiydi?  Wacko
Yukarı
oguzeses26 Liste gör
Yazar

OGUZ
Yer: Edremit
  Alıntı oguzeses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2011 saat 00:52
formaları ortalayıp bakabilseydim daha güzel olurdu ama  Smile
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2011 saat 00:53
Site hakkaten çok güzel ama çoğu kullanıcı için karmaşık gelebilir,müzikler felan süper tasarımlar harika eline sağlık...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
Casus_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Maraton Sağ
  Alıntı Casus_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2011 saat 01:34

Tasarımları beğendim gerçekten güzeller maç dışındada  giyilebilir ayrıca.

BEN BİR KERE SEVMİŞİM SENİ...
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2011 saat 01:37
Çok iyi.Tebrikler hocam.İnşallah Esstore 'da bu ürünleri görürüz...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır