eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Esesfan on Tour

Cevapla Cevapla Sayfa  123 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
Online Durum: Offline
  Alıntı Gurbeteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Esesfan on Tour
    Tarih: 24/Nis/2011 saat 12:05
Sayin Eskisehirspor Taraftarlari

Eskisehirspor Taraftari büyüktür, buna hepimiz inaniyoruz. Bunu ispatlamak icin, yeni bir etkinlik baslattim. Eskisehirsporun ileri görüslü ve her yerde olduklarini göstermek icin sizlere fikirimi paylasmak istiyorum.

Her Eskisehirsporlu yasadigi ve ziyaret ettigi sehirin levhasinin önünde bir Foto ceksin, mesela arkadasin biri New York ta yasiyorsa New York giris Levhasinin önünde ya Formasi ile birlikte veya Eskisehirspor Kaskolu ile birlikte foto cekinmesi sart. Bu fotoyu da info@esesfan.org mail adressine göndermesini diliyorum.

Bu fotograflar ileride Google Maps da isaretlenecek, yani, sizler Googlemaps üzerinde nerede kimler va görebileceksiniz. Ayni anda resimleri Facebookta Esesfan on Tour diye kurdugum fan sayfasinda takip edebilirsiniz.

Sayin arkadaslar, sanirim böyle bir kampanyanin ilkini bizler yapacagiz. Bu fotograflarimiz ilk hamlemiz olacak. ikinci hamle ise yurtdisinda yasiyan arkadaslara düsüyor, bu arkadaslar o ülkenin insanina eskisehirspor formasini giydirip eses cektirmesi gerekiyor ve bu videoyu yine mail adressimize göndermesini istiyorum, bu video da google maps ve facebookta yayinlanacak.

sizlerden fikirlerinizi alabilirmiyim? düsünceleriniz? Ne kadar cok katilan olursa o kadar cok zevk verir. Türkiyede bir ilk oldugu icin yine ne kadar büyük oldugumuzun ispati olur! Bu olayda, ayni tribünde gibi, herkesin katilmasi sart.
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2011 saat 12:37
güzel düşünce
KaanOZTRK
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2011 saat 13:40
Evet süper, ben Hollandadan elimden geleni yaparım :)
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2011 saat 20:29
Çok güzel olur.Özellikle yurtdışındaki ESES lilere çok iş düşüyor...:)
Yukarı
EStatarES Liste gör
Yazar

Fikret
Yer: Dünya
  Alıntı EStatarES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 12:50
cok güzel bir düsünce
Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı Gurbeteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 13:41
Evet arkadaslar, ne kadar cok ilginc ve meshur insanlar olursa bilene daha da yanki yaratiriz!

Ama önemli olan, resim ve videolari mail adresse gönderin. Yoksa aramasi cok vakit alir!
Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı Gurbeteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 13:42
mail adresslerini verirsem cok iyi

info@esesfan.org ve esesfanontour@googlemail.com
Yukarı
mr.tunga Liste gör
Yazar

Alper ŞENER
Yer: İstanbul
  Alıntı mr.tunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 14:03
Merhaba,
Benim elimde rus, bulgar, ukraynali ve ganali 7 - 8 arkadasla ayri ayri hazirladigim videolar var, isimlerini ve hangi ulkeden olduklarini ingilizce soyleyip ardindan "Alper beni esesli yapti, eseses kikiki eski eski es" demislerdi, bir de bunlardan ucunun birarada antibizans - f**k bizans videosu var, aslina bakarsaniz ben bu videolari kendim duzenleyip arkadas arasinda paylasmak istiyorum, lakin mademki boyle birsey var, benim de tuzum olsun isterim, ancak kesilip bicilmesinden yana degilim, cunku icinde ismim geciyor tum videolarin, isimize yarar derseniz gonderebilirim, sizin duzenlemenizle daha guzel bir hal alabilir, bir de paylasilmadan once ben gormek isterim boyle bir durum olursa.
Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı Gurbeteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 19:44
Özel bilgileriniz var ise, göndermeyin bence. Ama hic bir sakincasi yoksa gönderin. Bu ara dünya turumuza cok hizli basladik....Singapurdan Alaskaya kadar acildik arkadaslar....resimlerin devamini bekliyoruz!!! Süper bir baslangic oldu!!! 
Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı Gurbeteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2011 saat 20:15
Facebook Esesfan on Tour adinda kurulan Grubta bundan sonra dünya haritamiz acilmistir!!! 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,813 saniyede hazırlanmıştır