eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.lig 5-6-7-8. Hafta Maç Prog.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
asus23 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ALPER
Yer: Turkmenistan
Online Durum: Offline
  Alıntı asus23 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 15:00
ne demek bir maclık katlanı verin böyle sacmalık olurmu ya kimse gelemezki kardesim o maca o zaman NARİN DEDİGİNE BAK  YA katlanıverin diyor hem biletler pahalı hem mac saati ona Göre bide hava sartları kötü olursa TAM BOMBA OLUR KİMSE GELEMEZ
KALSADA SON NEFES OLUMUNE ESES
Yukarı
asus23 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ALPER
  Alıntı asus23 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 15:06

hem benim için hava hoş ister gece 00.00 da oynansın ama benim demek istedigim kimse yetişemez getişemiyecegi içinde gelmez

Yukarı
Narin Liste gör
Deneyimli Yazar

Selahattin
Yer: Turkey
  Alıntı Narin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 15:33
Alıntı yapılan asus23

ne demek bir maclık katlanı verin böyle sacmalık olurmu ya kimse gelemezki kardesim o maca o zaman NARİN DEDİGİNE BAK  YA katlanıverin diyor hem biletler pahalı hem mac saati ona Göre bide hava sartları kötü olursa TAM BOMBA OLUR KİMSE GELEMEZ

Yazdıklarını normal mantık süzgecinden geçir kimin saçmaladığına sonra karar ver. Profilinde öğrenci olduğunu belirtmişsin. Öğrenciler ya lı yu lu konuşmaz. Görüş belirtmişsin buna karşı görüşü aldın. Tekrar saçma sapan yanıt vermen gerekmez.
ES ES TÜRKİYEDE TEKSİN
Yukarı
Global MOD Liste gör
Moderatör

Site MOD'u
  Alıntı Global MOD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 15:38
asus23 bu şekilde devam edersen bu sitede ömrün uzun olmayacak gibi. Herkes sen gibi düşünmek zorunda değil. Sen gibi düşünmeyenlere karşı takındığın uslüp çok sinir bozucu. Yaşına başına bakmadan baban yaşındaki insanlarla nezaketten uzak konuşuyorsun. Fairplay ile diyaloğun 1, Narin ile diyaloğun 2.Ne yazacaksan efendice yaz.  

Yukarı
faça26 Liste gör
Yazar

hilmi
  Alıntı faça26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 16:06

[QUOTE=asus23]ne demek bir maclık katlanı verin böyle sacmalık olurmu ya kimse gelemezki kardesim o maca o zaman NARİN DEDİGİNE BAK  YA katlanıverin diyor hem biletler pahalı hem mac saati ona Göre bide hava sartları kötü olursa TAM BOMBA OLUR KİMSE GELEMEZ [

gelicek insan herşekilde gelir sen merak etmeWink

Yukarı
asus23 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ALPER
  Alıntı asus23 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 16:40

görürüz bakalım sonra giriste yıgılma olucada bas bas bagırma yonetım uyuma taraftara sahip cık diye veya stad bos olunca

Yukarı
asus23 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ALPER
  Alıntı asus23 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 16:56
sayın global 1 benım kimse benim düsünceme zorla katılsın dıye bisey demedim ben
ben bi oneride bulundum endisemi belirtim narın bana dedıgı 1 maclık katlanı verın katlancak bisey yokki  ya ben anlatamadım ya siz anlamadınız  anlatmak istedigim su ramazan ayındayız malum iftar saat 19.20 de herkezin yemek orucunu actıgı vakit mac kacta 20.00 da simdi evi tepebasında olan adam maca nasıl gelsın veya emekte oturan  yakın yerlerden geliceklerde geldiklerinde giriste ılk maclardakı gibi bi kargasa olcak binlerce kişi birden girmeye calisacak benım anlatmak istedigim bu federasyona basvurulu macın baslama saati 20.30 a alınır BU SONDERECE AKILLICA Bİ ONERİ  ne var bunda
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2007 saat 22:55
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan gündüzlerli26

Fortis kupasi yogunlugu nedeniyle forumda bizim maclarimizin bazilarinin degismesinin bizim yararimiza olacagini tartisiyorduk yukarda görüldügü gibi bazi takimlar bunu yaptirmis.

Erciyes'e yapılmış haksızlık vardı o düzeltilmş abi. Şöyle ki Erciyes Perşembe günü İspanya'da UEFA maçı oynayacaktı. Gelmesi cuma akşamı bulurdu, Kocaeli maçını da cumartesiye koymuşlardı. Şimdi pazara almışlar ve doğru yapmışlar.

Sagol Müjdat
Demekki bosuna kuruntu yapmisim. Bu degisiklik 4:0 'dan sonra Erciyesin isine yarayacaktir.
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2007 saat 23:44
Evet bende bu maçı d spor vermıyecek diye bılıyorum ama
Bugunku Fanatik idda ekinde canlı yayın programında
Pazar 20.00 Antalyaspor - Eskişehirspor D Spor canlı yazıyor.
İlginç
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
welih Liste gör
Yazar

Melih
  Alıntı welih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2007 saat 00:39
Alıntı yapılan emrESES_26

Evet bende bu maçı d spor vermıyecek diye bılıyorum ama
Bugunku Fanatik idda ekinde canlı yayın programında
Pazar 20.00 Antalyaspor - Eskişehirspor D Spor canlı yazıyor.
İlginç
d-smart'ın resmi internet sitesinde giresun-mardin maçı veriyecek diye yazıyor

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır