eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.lig 5-6-7-8. Hafta Maç Prog.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Online Durum: Offline
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2007 saat 11:43
     Oftaş yine yenilmiş,gençlerbirliği veya oftaş 30 yıl daha süper ligde oynasalar ne olacak,camia olamadıktan sonra.Cavcav bu takımların üzerinden kendisini şampiyon yapmış.Ankaragücünü bir türlü bırakamayan cemal AYDIN,ankarasporu şampiyon yapacağım diyerek milyonlarca doları harcayan fahri başkan melih GÖKÇEK,hepside reklam peşindeler.Diğer anadolu takımlarının durumları ise ortada.
     Anadoludan şampiyon olacak tek takım Eskişehirspordur,buna inanın.Çünkü biz havayı daha önce teneffüs ettik,camiamızın süper ligde şampiyonluk özlemi devam ediyor,bu yüzden istanbul takımları bizi istemiyorlar.
    Bizler şampiyonluğu görürmüyüz bilemeyiz ama bir gün mutlaka Eskişehirspor süper ligde şampiyon olacaktır,onbinlerce taraftarlarımız büyüklerimizin yaptığı gibi yeniden istanbul sokaklarını  siyah kırmızı bayraklarla donatacaklardır, marşlarıyla Anadolunun coşkusunu istanbula taşıyacaklardır.
kalender
Yukarı
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Malatya
  Alıntı ercan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2007 saat 11:49
Alıntı yapılan kalender 26

Oftaş yine yenilmiş,gençlerbirliği veya oftaş 30 yıl daha süper ligde oynasalar ne olacak,camia olamadıktan sonra.Cavcav bu takımların üzerinden kendisini şampiyon yapmış.Ankaragücünü bir türlü bırakamayan cemal AYDIN,ankarasporu şampiyon yapacağım diyerek milyonlarca doları harcayan fahri başkan melih GÖKÇEK,hepside reklam peşindeler.Diğer anadolu takımlarının durumları ise ortada.
     Anadoludan şampiyon olacak tek takım Eskişehirspordur,buna inanın.Çünkü biz havayı teneffüs ettik,camiamızın süper ligde şampiyonluk özlemi devam ediyor,bu yüzden istanbul takımları bizi istemiyorlar.
    Bizler şampiyonluğu görürmüyüz bilemeyiz ama bir gün mutlaka Eskişehirspor süper ligde şampiyon olacaktır,onbinlerce taraftarlarımız büyüklerimizin yaptığı gibi yeniden istanbul sokaklarını  siyah kırmızı bayraklarla donatacaklardır, marşlarıyla Anadolunun coşkunu istanbula taşıyacaklardır.

Bu yazıyı okumak bile bana müthiş bir keyif verdi.EsEs'im süper ligte şampiyonluğa ulaştığında olacakları hayal bile edemiyorum.Ağzınıza ve ellerinize sağlık.ClapClapClap
Yukarı
eseslimali Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

mehmet
Yer: Turkey
  Alıntı eseslimali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2007 saat 18:48
ClapClapClapClapClapClapClapClap
şampiyonluğa giden yolda çekilen çile kutsaldır
Yukarı
asus23 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ALPER
Yer: Turkmenistan
  Alıntı asus23 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 12:47
arkadaslar 6. hafta kartalspor la oynıyacagımız mac saatine  dikkat cekmek istiyorum mac aksam saat 8de  ramazan ayı içerisinde olmamız dolayısıyla ıftar 7.30 DA nasıl olurda bu kadar ınsan ıftardan sonra maca GİDECEK yetişecek bence mac ya 8.30 yada 9 a alınsın yonetım UYUMA
KALSADA SON NEFES OLUMUNE ESES
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 12:56
Alıntı yapılan asus23

arkadaslar 6. hafta kartalspor la oynıyacagımız mac saatine  dikkat cekmek istiyorum mac aksam saat 8de  ramazan ayı içerisinde olmamız dolayısıyla ıftar 7.30 DA nasıl olurda bu kadar ınsan ıftardan sonra maca GİDECEK yetişecek bence mac ya 8.30 yada 9 a alınsın yonetım UYUMA

Kartal Maçı 30.09.2007 Pazar günü Saat 20 de..
30.09.2007 tarihinde iftar saati : 18:53.. (maçtan 1 saat 7 dakika önce)
Kombinesi olanlar yetişebilir sanırım :) 
Yukarı
faça26 Liste gör
Yazar

hilmi
  Alıntı faça26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 13:26
Alıntı yapılan ŞaHiN

[QUOTE=asus23]arkadaslar 6. hafta kartalspor la oynıyacagımız mac saatine  dikkat cekmek istiyorum mac aksam saat 8de  ramazan ayı içerisinde olmamız dolayısıyla ıftar 7.30 DA nasıl olurda bu kadar ınsan ıftardan sonra maca GİDECEK yetişecek bence mac ya 8.30 yada 9 a alınsın yonetım UYUMA

İftarı bizim gibi stadda yapıcaklarda rahat eder herhalde:)))))
dimi ŞahinWink
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 13:54
Alıntı yapılan faça26

Alıntı yapılan ŞaHiN

[QUOTE=asus23]arkadaslar 6. hafta kartalspor la oynıyacagımız mac saatine  dikkat cekmek istiyorum mac aksam saat 8de  ramazan ayı içerisinde olmamız dolayısıyla ıftar 7.30 DA nasıl olurda bu kadar ınsan ıftardan sonra maca GİDECEK yetişecek bence mac ya 8.30 yada 9 a alınsın yonetım UYUMA

İftarı bizim gibi stadda yapıcaklarda rahat eder herhalde:)))))
dimi ŞahinWink

Bazı Arkdaşlarım diyor ya !!! Bu ramazan İftar yemeği Organizasyonu yapan yok mu diye ?

Alın size İftar Organizasyonu

Tarih  : 30.09.2007 Pazar Günü
Yer     : Atatürk Stadyumu
Ücret  : Beleş (Maç bileti ücreti hariç)
İkram : Herkesin evinden ekmek arası, börek  vs.  neyse
Not     : Katılım 15.000 kişi ile sınırlıdır. 

Big%20smileBig%20smileClapClapBig%20smileBig%20smile
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 13:55
Futbolda program değişikliği
  19 Eylül 2007
Turkcell Süper Lig’in 6. haftasında 23 Eylül’de oynanacak Kayserispor- Ankaraspor maçını, 22 Eylül’e aldı.

Bu arada, TFF 1. Lig’de 22 Eylül’de yapılacağı daha önce açıklanan Kayseri Erciyesspor- Kocaelispor maçı ise 23 Eylül’e alındı. Karşılaşma saat 20.00’de başlayacak. Öte yandan, Fortis Türkiye Kupasın’da Kayserispor ile Diyarbakırspor arasında 26 Eylül’de oynanacak karşılaşmanın başlama saati ise 16.00’dan 20.00’ye alındı.

Ajansspor 19.09.2007

Fortis kupasi yogunlugu nedeniyle forumda bizim maclarimizin bazilarinin degismesinin bizim yararimiza olacagini tartisiyorduk yukarda görüldügü gibi bazi takimlar bunu yaptirmis.
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
Narin Liste gör
Deneyimli Yazar

Selahattin
  Alıntı Narin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 14:03
Alıntı yapılan asus23

Eskişehirde oturanlar olarak yarım saatin hesabını yapıyorsunuz. Ya Eskişehir dışından gelen ES ES'liler ne yapsın. 20.00 den sonraki maçlarda Eskişehir dışından gelenler dönüş için saatlerce otogarda bekliyor. Korsan otobüs bulabilirse gecenin bir yarısı dönüyor. Bence gece maçlarında 20.00 tam zamanı. Oruçlu olanlar da bir seferliğine katlanıversinler.

ES ES TÜRKİYEDE TEKSİN
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 14:38
Alıntı yapılan gündüzlerli26

Fortis kupasi yogunlugu nedeniyle forumda bizim maclarimizin bazilarinin degismesinin bizim yararimiza olacagini tartisiyorduk yukarda görüldügü gibi bazi takimlar bunu yaptirmis.

Erciyes'e yapılmış haksızlık vardı o düzeltilmş abi. Şöyle ki Erciyes Perşembe günü İspanya'da UEFA maçı oynayacaktı. Gelmesi cuma akşamı bulurdu, Kocaeli maçını da cumartesiye koymuşlardı. Şimdi pazara almışlar ve doğru yapmışlar.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,723 saniyede hazırlanmıştır