eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9192939495 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
risingson Liste gör
Yazar

Yılmaz
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı risingson Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2011 saat 08:30
rıza varken beşiktaşı bülent hoca geldi feneri yenmıyoruz, hep aynı teranemi olucak, biraz delinkanlılık istiyorum. bülent hocam fenerden daha ekmek yiyemezsin bırak feneri onu bunu sen çık maçlarını kazan
Bir Kasa Efes, Ölümüne ES-ES / yanıyor yanıyor Ayder Ayder yanıyor
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
Yer: Turkey
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2011 saat 08:36
Alıntı yapılan ZEFEX

Aziz abicim söylentilerinin doğru olmadığını bu hafta sahada oynanacak futbolla kanıtlanmasını diliyorum.
 Maaalesef bu söylentileri yalanlayacak hiç bir şey yapılmadı sahada bunda emeği olanların hepsinin Alllah belasını versinn.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
CÜNEYT Liste gör
Deneyimli Yazar

CÜNEYT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı CÜNEYT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2011 saat 09:10
Şöyle yapılan yorumlara bakıyorumda hemen takımı yerden yere vurmasını çok iyi biliyoruz. Arkadaşlar biraz mantıklı olalım bir maç kaybetme ile takım ne küme düşüyor ne de şampiyon oluyor bu sene bu şekilde geçecek, ayrıca 23 maç sonunda (Rıza hoca dönemi hariç) takımı oralardan buralara getiren hocayı bir seferde kötülemek ESES taraftarına hiç yakışmıyor, 23 maçta 4 mağlubiyet almışsın yenildiğin takımlar Fener 2, Cİncon 1, Antep 1. Kalkıpta kendi evimizde Bursa gibi Antalya' ya yenilmiyoruz, Kayseri gibi Gençlerden 4 tane yemiyoruz, İBB gibi Sivas' a yenilmiyoruz. Bunları dikkate almalıyız, süper ligte neler oluyor ilk 7 hafta sonunda herkesin küme düşer dediği ESES şimdi UEFA' ya oynuyor, Sivas, Gs, Manisa, İbb nerelerde idiler bizim neredeyse 10 puan üzerimizdeydiler ama şimdi nerelerde biz nerelerdeyiz. Biz saygıdeğer ESES taraftarları olarak takımımıza köstek yerine destek olmalıyız. Bu hafta takım kötü diyoruz, ama trübün olarak bizde kötüydük bunuda es geçmeyelim. Bence takım için bugüne kadar gelinen nokta büyük bir başarıdır, bu hafta yenilmiştir daha önümüzde 6 hafta var ne olacağı belli değil, o yüzden tam destek, hep destek,bir Bursa gibi, Kayseri gibi kaç haftadır puan alamayan takımlar var halimize şükredelim.
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ES-ES
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2011 saat 09:17
Bu maçta kaybedilen 3 puan
Ama Batuhan'ı Kazandık bu bizim için daha büyük bir zafer
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2011 saat 09:41
Arkadaslar günaydın,

Bu maç satılmış üstüne konuşmaya gerek yok,halil ünal sattı maçı.Bülent hocayla alakası yok.

Erkan sezer tanınmıcak haldeydi,defans fb ye basmadı bile ,alexi tutan dahi yoktu.

kendimize acıyorum haybeye maça gitmişiz.

saygılarımla
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2011 saat 09:50
Alıntı yapılan ESYILMAZES

Biraz önce yazdıklarımdan maç satılmış anlamı çıkarılmasın. Eskişehirspor ile maç satmak ifadeleri birbirine yakışmaz. Burada okuduklarımızdan öyle kafamız karışıyorki anlatamam. Kimi diyorki Trabzon'a da yenilelim ki Trabzonspor şampiyon olsun(muhtemelen 2.takımı Beşiktaş veya G.Saray olanlar), kimi diyorki G.Saraylı futbolculardan iğreniyorum. (muhtemelen 2.takımı F.Bahçeli olanlar) Ama F.Bahçeli futbolculardan iğrenmiyor. Kimi F.Bahçeli futbolcular pislik diyor, ama G.Saray veya Beşiktaşlı futbolculara birşey yok. Yani sözün kısası 2. takımının menfaati neyi gerektiriyorsa düşüncesini Eskişehirspor üzerinden söylüyor. 
Arkadaş ben bu forumda safkan Eskişehirspor görüşü istiyorum ki, benim de aklım karışmasın. Banane F.Bahçe şampiyon olacakmış yok Trabzon olsunmuş, yok Beşiktaş,yok G.Saray olsunmuş. Hepsi daha beter olsun. Rekabetin olduğu yerde arkadaşmış, dost takımmış olmaz. Hepsine aynı mesafede olacağız. Ne bir gram eksik, ne bir gram fazla. Sen ona ağam buna paşam dersen kimse seni rakip,muhatap olarak görmez.
Şu F.Bahçe'yi de Trabzon'u da adam gibi yenseydik ne de güzel olurdu. Şimdi millet Trabzon'un baskısı altında eziliyor. Ayıp olacak, adaletsiz olacak diye. Bizim kimseye minnet borcumuz var mı kardeşim bu ligde, kimse bize bu zamana kadar bir kıyak yapmış mı ? Hatırlayan, bilen varsa söylesin.Benim bildiğim herkesi tokatlayıp geçeceksin.
Ah şu F.Bahçe'yi de tokatlasaydık keşke.  

Abi çok güzel yazmışsın yüreğine sağlık.
Şu bahsi geçen satma olayı artık sıkmaya başladı.Böyle bir düşünceniz varsa bile buna Eskişehirspor ismini karıştırmayın lütfen...

Böyle dedikoduların çıkmasına sebebiyet veren yönetimin ve başkanının adını telafuz edin.

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
eseryılmaz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

eser yılmaz
Yer: eskişehir
  Alıntı eseryılmaz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2011 saat 10:33
ben bu maçı hafızamdan siliyorum bi önceki sayfada abinin belirttiği gibi kendimi safkan bir eskişehirsporlu olarak görerek bu maç benim için oynanmamış kabul oldu inanın çok üzülüyorum bu iddaalardan takımın ruhsuz oyunundan spor kanallarında 1-3 yazısını görünce kahroluyorum :(
Türkiye'ye taraftarlığın ne demek olduğunu öğreten şanlı ESES in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum tek büyük ESES
Yukarı
tatar Liste gör
Deneyimli Yazar

kerem akgören
Yer: Argentina
  Alıntı tatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2011 saat 10:37

herkeste birilerine bi bok atma çabası var eskişehir'de... işler yolundayken çıt yok,1 hafta kaybet yer yerinden oynuyor memlekette... ne kadar sabırsız bir camiayız biz...

maçın yorumunu hiç yapmıcam... leş gibi oynadık yenildik... yenilgiye gram üzüldüysem adam değilim... beni mahveden tribünlerimizin içler acısı hali...

ilk yarıdaki o iğrenç tribünü gördükten sonra,uzun zamandır yapmadığım şeyi yaptım,gittim nefere sete çıktım... lakin sete çıkmanın bi çözüm olmadığını gayet iyi biliyordum... nefer tribününün yaş ortalaması 16,kızılcıklı ona keza... sen şampiyon olmasanda bestesini açıkla söylemek için 4 kere tekrarlamak zorunda kaldık... yenilsende yensede taraftarın senle diye besteyi girdim,benimle birlikte bu besteyi bilip söyleyen 50 kişi...
maçtan sonra çıktım barlar sokağına kızılcıklı tribününden 3 5 kardeşi çektim kenara beyler dedim çok kötüyüz,abi diyolar nefer bilet satıyo karaborsa yapıyor,neferden arkadaşlarla konuşuyorum kızılcıklıyı görmedinmi 100 tane yaşlı adam vardı,dışarda bi sürü bilet koydular diyorlar... yani neferin derdi kızılcıklı,kızılcıklının derdi nefer olmuş...
nefer kızılcıklıyı ezme hesabı yaparken,kızılcıklı nefere ezilmeme derdinde... eskişehirspor'u hiçbirinin umrunda değil... ben hayatımda eskişehir'de 3 kere 90 dak rakip seyiriciyi dinledim,biri ilk sene ankaragücü ve bursa maçları diğeride bu maç...
ben ezildim arkadaşım,ben maçtan sonra ağladım tribünlerimizin içler acısı haline... ilk seneki ankaragücü ve bursa maçlarından sonra bütün şehir bu tribünün durumunu kardeşliğe dostluğa bağladı,fener maçında da aramızdaki fenerlilere bağlıyorlar... bahanemiz hep hazır,hiç aynaya dönüp bakmıyoruz... kimse anlamak istemiyorki,biz yıllardır iyi değiliz tribünsel bazda... açığın üstü kapansın,ses çıkmıyor triplerinde insanlar... ya kardeşim bizim açık 93teki afyon maçında da açıktı...

eski besteleri bilmeyen nesil,yeni bestelere sahip çıkmıyor. yeni besteler var ama söyleyebilecek adam yok... bazen sevinç bazen keder bu alemde kral nefer,bırakın traşı kral kızılcıklı grupsal besteler hit beste olmuş tribünlerimizde... espanadan sıkıldı insanlar,aynı canlılıkta olmuyor eskisi gibi...

geçenlerde bi yerde bir göztepelinin yazısını okudum bizimle ilgili,konya maçımıza gelmiş açık tribüne girmiş,şehirin takıma bağlılığını açıkta yaşı 50 üstü olan insanların bile kaşkolla formayla maça geldiğini söylerken,tribün kültürünün olmadığını söylüyor. düşündüm hak verdim... belki türkiye ye taraftarlığı oturtan,bu işe ön ayak olan biziz ama yozlaşmış durumdayız,sürekli eskiyle övünen,''biz harikayız'' edebiyatı yapan insanlar var...

herkes şapkasını önüne koysun ve biraz düşünsün... acaba nerde hata yapıyoruz diyerekten...

herseyde biraz sen varsin...
Yukarı
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
Yer: EStanbul
  Alıntı ESEFE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2011 saat 11:30
Alıntı yapılan tatar

maçtan sonra çıktım barlar sokağına kızılcıklı tribününden 3 5 kardeşi çektim kenara beyler dedim çok kötüyüz,abi diyolar nefer bilet satıyo karaborsa yapıyor,neferden arkadaşlarla konuşuyorum kızılcıklıyı görmedinmi 100 tane yaşlı adam vardı,dışarda bi sürü bilet koydular diyorlar...

Grupların hepsi satıyor demek ki.. Birde yönetime sorsaydın bu adamlar bu biletleri nereden bulup satıyorlar diye ?
Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
tatar Liste gör
Deneyimli Yazar

kerem akgören
Yer: Argentina
  Alıntı tatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2011 saat 11:37
Alıntı yapılan ESEFE

Alıntı yapılan tatar

maçtan sonra çıktım barlar sokağına kızılcıklı tribününden 3 5 kardeşi çektim kenara beyler dedim çok kötüyüz,abi diyolar nefer bilet satıyo karaborsa yapıyor,neferden arkadaşlarla konuşuyorum kızılcıklıyı görmedinmi 100 tane yaşlı adam vardı,dışarda bi sürü bilet koydular diyorlar...

Grupların hepsi satıyor demek ki.. Birde yönetime sorsaydın bu adamlar bu biletleri nereden bulup satıyorlar diye ?

bu yazıda takıldığın yer orasıysa senide tebrik ediyorum...
herseyde biraz sen varsin...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9192939495 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,468 saniyede hazırlanmıştır