eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8990919293 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 16:41
Öncelikle şunu belirtmekte fayda var, hakem Cüneyt Çakır eğer isteseydi Erkan'ı 2.sarı karttan atardı. Zaten Erkan'ın gereksiz gerginliğini fark eden Bülent Hoca da kırmızı kart görmesin onu oyundan aldı. O yüzden hakeme sallamadan kendimizi eleştirmemiz gerek.

Bülent Hoca'nın art niyetli olmadığını düşünüyorum en azından düşünmek istiyorum. Defans kurgumuzda takımın birebir en iyi savunmacısı Nadareviç'i ilk 11 başlatmaması ve sakatlıktan henüz dönen ve tam iyileşmediği söylenen Diego'yu riske etmesi en büyük hatasıydı. Bunun yanında herkesin önlem al diye bas bas bağırdığı Gökhan Gönül ve Alex'i bizler gibi seyretmesini de yadırgadım. Caner'in de ekstra bir performansı da iki kanadımızı birden kırdı. Burda Fener'in formda futbolcularından bahsederken kimi arkadaşların "biz şöyleyiz biz böyleyiz, kimseye önlem almaya gerek yok" şeklindeki burnu havada tavırlarının da ne kadar yanlış olduğunu bir kez daha gördük. Bizim dün Fener'i yenebilmemiz için takım halinde iyi oynamamız ve onları frenlememiz gerekliydi oysa ki Fener'de sadece Alex ve Caner'in ortalama üstü performansları maçı almalarına yetti. Emre, Mehmet Topuz ve Baroni sadece idare ettiler, maçı fazla forse etmediler.

Takımda sadece Alper formanın hakkını verdi, Doğa tek başına elinden geleni yaptı. Sezer'in hala patlama yapmasını bekliyoruz, umarım sezon sonunda elimizde patladı diye üzülmeyiz. Diego'nun oyundan alındıktan sonra ağlaması manidardı, ruhsuz oyuncularımıza duyurulur. Ümit Karan'ın oyuna girdikten sonra Batuhan'a yakın oynaması gerekirken sanki kanat oyuncusu gibi açılması kendisini tanıyan bizleri şaşırtmadı. Acaba onun yerine Tello tarzı üst düzey maçları daha iyi oynayan bir oyuncu düşünülemez miydi? Merak etttiğim bir şey daha var, Koray neden hala rotasyona dahil edilmedi? Bizim bilmediğimiz başka bir şey mi var?

Yönetim, açık tribünde milletin ıslanmasından bilet rezaletine kadar neresinden tutarsanız tutun elinizde kalıyor. Tez zamanda bu kulübün yakasından düşmelerini temenni etmekten başka bir şey gelmiyor elimden. Dün maçı işyerinden arkadaşlarla beraber seyrettik, futbolla çok fazla alakası olmayan arkadaşlarım bile farkındalar Süper Lig'de maraton tribünün üstü açık tek stadın maalesef bizim stad olduğunu. Takım olarak Süper Lig'deyiz ama yönetiliş olarak mahalli liglerdeki amatörlük bile yok.

Dünkü en büyük hayal kırıklığımız efsane olan tribünlerimizdi, dün onlarda da eser yoktu. Her ne kadar aralarında ayrık otları da olsa ellerinden geleni yapabilirlerdi. 2.yarının bir kısmında Fenerlileri dinledik. Gerçi bilet fiyatlarından stad içi-dışı rezaletlere kadar her türlü sıkıntıyı çeken taraftarı eleştirene kadar bu sıkıntılara sebep olanlardan kurtulmak lazım!!!Büyük başkana "el salla" diyenleri, büyük başkanları kulüpten ayrılırken onların da kulübe el sallamasını ve bir daha uğramamalarını temenni ediyorum.
KKŞ
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 16:55

Nadareviçi keseceğine sakatlığı tam geçmeyen Diego kesilmeliydi ayrıca Diego sen ağlama seni sakat sakat oynatıp riske eden hoca ağlasın Sezer hiç yoktu Erkanıda beğenmedim sanırım Sezer transfere odaklanmış kendini topa veremiyor o güzel golden sonra oyun bizim istediğimiz şekle dönecekken maç adeta eziklere hediye oldu tabiki en büyük suçlu hoca Nadareviçin anlamsız kesilmesi sonucu bu giden ikinci maç demek ki ya hatalarını göremiyor yada bilerek yapıyor yazık çok kolay alınabilecek maçı çok kötü bir şekilde kaybettik hatta bir ara bu takım bizim olamaz dedirttiler bunları dedirten tabiki hoca

EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 17:39
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 18:17
Alıntı yapılan SerifOkan

Rüyamda maçı gördüm ilk defa daha önce hiç görmemiştim , 3-1 yenioduk ölümüne seviniyodum LOL

Rüyamın tam tersi çıktı ve şu tesadüfe bakın ki 3. golü biz 90 da atmıştık ama biz 90 da yedik Cry

Birde o kocaaaaman açılan Spartacus gibi bayrak vardı karşıdan fotografı yokmu acaba tam italyan tribünü gibi gözüküyor denmiş Ligtv Maç Başlıyor'da ,  dale cavase yaparken ?
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 20:29
sağlık olsun EsEs im
ESES
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 21:19
maçtan önce demiştik, veyselin zamana ihtiyacı var, nadarevicle diego tam gaz gidiyor diye. nadarevic niye kesik yedi hiç ama hiç anlam veremedim. neyse sağlık olsun.
Yukarı
efe Liste gör
Yazar

emin
  Alıntı efe Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 21:50
eve daha yeni geldim ellerim hala sinirden titriyor üş beş kişi de çıkmış büyük başkan el salla başkan azize tesisleri gezdirsin sezerin aklını kim karıştırıyor erkan niye iki haftadır kayıpsın hoca nadoyu neden kestin sınav haftası ne moral kaldı ne motivasyon yenildiğimize değil de açığın ruhsuzlaştığına üzülüyorum
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 22:37
Alıntı yapılan oldcity__

Kolu kanadı kırık Ankaragücü ne karşı üçlü ortasahayla oynayıp Erkan dan vazgeçen hoca kanatları lokomotif gibi kullanan fb karşısında Erkan ı neden tercih etti anlamadım.Gökhan karşısında ayakta duramadı.Sezer ayrı bir hayalkırıklığı..Ne diyelim maç müthiş başlamıştı ancak hüsranla bitti.Herşey bir yana Eskişehir de fb taraftarının bu kadar sesinin duyulması bana en çok koyan...

Alıntı yapılan kadirgulen

Bülent Hoca'nın art niyetli olmadığını düşünüyorum en azından düşünmek istiyorum. Defans kurgumuzda takımın birebir en iyi savunmacısı Nadareviç'i ilk 11 başlatmaması ve sakatlıktan henüz dönen ve tam iyileşmediği söylenen Diego'yu riske etmesi en büyük hatasıydı. Bunun yanında herkesin önlem al diye bas bas bağırdığı Gökhan Gönül ve Alex'i bizler gibi seyretmesini de yadırgadım. Caner'in de ekstra bir performansı da iki kanadımızı birden kırdı. Oysa ki Fener'de sadece Alex ve Caner'in ortalama üstü performansları maçı almalarına yetti. Emre, Mehmet Topuz ve Baroni sadece idare ettiler, maçı fazla forse etmediler.
Takımda sadece Alper formanın hakkını verdi, Doğa tek başına elinden geleni yaptı. Sezer'in hala patlama yapmasını bekliyoruz, umarım sezon sonunda elimizde patladı diye üzülmeyiz. Diego'nun oyundan alındıktan sonra ağlaması manidardı, ruhsuz oyuncularımıza duyurulur. Ümit Karan'ın oyuna girdikten sonra Batuhan'a yakın oynaması gerekirken sanki kanat oyuncusu gibi açılması kendisini tanıyan bizleri şaşırtmadı. Acaba onun yerine Tello tarzı üst düzey maçları daha iyi oynayan bir oyuncu düşünülemez miydi? Merak etttiğim bir şey daha var, Koray neden hala rotasyona dahil edilmedi? Bizim bilmediğimiz başka bir şey mi var? 
Dünkü en büyük hayal kırıklığımız efsane olan tribünlerimizdi, dün onlarda da eser yoktu. Her ne kadar aralarında ayrık otları da olsa ellerinden geleni yapabilirlerdi.  taraftarı eleştirene kadar bu sıkıntılara sebep olanlardan kurtulmak lazım!!!Büyük başkana "el salla" diyenleri, büyük başkanları kulüpten ayrılırken onların da kulübe el sallamasını ve bir daha uğramamalarını temenni ediyorum.

Alıntı yapılan eskioğuzeses

Dün çok üzüldüm hemde çok...

Bence her maça farklı taktikle çıkarak büyük risk alıyoruz.Dün gece ankaragcü kadrosuyla çıksak maça bu kadar kötü oynamazdık.Topu ileri taşıyamadık.

Evet abi Doğa KAYA - P E L E önliberosuna sezeri 10 numara oynatıp Sağdan yine Burhan EŞER ile gidebilirdik.soldan sezerin yardımıyla Volkan ile birlikte idare edebilirdik
alnımızın akılyla yenildik emre ve topuz orta sahadada 1 kişi fazlaydı Sezer öztürk,Erkan Zengin yarım adam oynayınca,veysel tecrübesizliğiyle iyi kadro karşısında ezildik sadece özet bu
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
mematiturk Liste gör
Yazar

Mehmet
  Alıntı mematiturk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 22:52
benim için çok da şaşırdığım bir maç sonucu değildir aslında bu maçın sonucu çok önceden belirlenmişti geçen yıl rezil bir şekilde hayalı şampiyonluk yaşayan bir takımın son 6 haftaya girilirken zor olan maçları hemde özgeçmişi Fenerbahçe' de futbolculuk yapmış bir teknik direktörün takımından puanlar çıkarması çok zor değildi, geçen yıllarda Rıza hoca ile bunun örnekleri yaşamadıkmı, takımın bu kadar eski gücünden uzak olması, futbolcuların vurdum duymazlığı aslında bu maçın çoktan masa üstünde halledilmiş olduğunun bir göstergesidir. Fenerbahçe bu kadar zor olan bir deplasmandan bu kadar rahat bir galibiyet olması düşündürü değilmidir, evinde 10 maçında 7 galibiyet, 3 beraber çıkarmış bir takım dün akşam futboldan uzak, futbolcuların ruhundan bir uzak görüntü sergilediler. Burada en üzüldüğümüz muthiş taraftara yazık olmasıdır. Ben maçın skorunu 1-2 olarak vermiştim 1-3 olarak bitti, pek şaşırdığım bir sonuç değildi 5 dakikada 1- 0 öne geçtikten sonraki futbolunda peş peşe gelen goller ve ardından hiç oynamak istemeyen, rakip sahayı oyunu yıkmak istemeyen bir takım vardı Aziz Yıldırım'ı tebrik etmek lazım gerçekten gücünü gösterdi ve eski öğrencisinden isteğinin karşılığını da almış oldu, bu maç kaybedilmedi bu maç isteyerek verildi teşekkürler Bülent Hoca bir takım her şeyini kaybetmeli ama onurunu asla!!!
Ateşe Dayanabileceğin Kadar Günah İşle!
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
  Alıntı lokerenli-esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 22:55

Metin Tokat: Kart hataları

Tarih10 Nisan 2011 , 10:20

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

Geçtiğimiz hafta Fenerbahçe maçındaki tartışmalı kararlar nedeniyle MHK, en deneyimli hakemi Cüneyt Çakır’ı görevlendirerek doğru karar verdi. Çakır, maçı devamlı kontrolünde tuttu. İkili mücadelelere izin vererek karşılaşmaya tempo kazandırdı. Gollerin erken gelmesi ve oyuncuların iyi niyetli oluşu işini kolaylaştırdı.
Çakır, tutarlı kararlarını kartlarında uygulayamadı. Lugano’yu, Alper’e arkadan topsuz faulunda uyarması yeterli değildi. Sarı kartını kullanmalıydı. Erkan Zengin’in, Gökhan Gönül’e arkadan yaptığı faulda sarıyı doğru kullandı. Ancak aynı oyuncunun, Gökhan Gönül’e yaptığı kontrolsüz hareketinde ikinci sarıdan kırmızı kartını kullanmalıydı. Niang’ın bilerek eli ile topu kontrolünde gösterdiği sarı kart kurala uygundu. Çakır, ilk yarıyı bitirirken deneyimine rağmen şekil hatası yaptı. Niang’ın, Ivesa’ya yaptığı faulde önce oyunu durdurmalı ve faulu vermeli, ardından devreyi bitirmeliydi.
Oyuncular devrenin bitişini anlamadı. İkinci yarıda Sezgin’in Caner’e, Lugano’nun Pele’ye, Veysel’in Niang’a yaptıkları faullerden sonra sarı kartlarını doğru kullandı. Gökhan Gönül’ün, Alper ile ikili mücadelesinde ilk gösterdiği sarı kartta yorum hatası yapmıştı. Ancak aynı oyuncunun Alper’e yaptığı kontrolsüz harekette ikinci sarıdan kırmızı kartını göstermeliydi. Uzatmada Bekir-Batuhan mücadelesindeki devam kararında haklıydı. Çakır, yardımcılarının doğru tespitleri ile genelde iyi yönettiği karşılaşmada benzer hareketlerdeki farklı kart uygulamaları ile notunu düşürdü.

metin tokatin dedigine gore 3 kirmizi kart cikmasi gerekiyormustu.

ANTI BIZANS
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8990919293 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,512 saniyede hazırlanmıştır