eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8788899091 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
Online Durum: Offline
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 12:29
Alıntı yapılan horizon175

Ve bir not: UYGUN FB'ye karşı oynadığı 5 maçın hepsinde yenilmiş...
Acaba Rıza-BJK ilişkisine benzer UYGUN-FB ilişkisi olabilir mi?

Son 5 maçtan ise kastınız  doğrudur. Ancak Bülent Uygun'un Fenerbahçe'ye karşı Sivas'ın başındayken 1 Galibiyet ve 1 Beraberliği var.
Yukarı
horizon175 Liste gör
Yazar

Ugur ALTIN
  Alıntı horizon175 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 12:32
Ligtv'nin haberine göre FB'ye karşı 5 maç oynamış (son değil, tamamı):
4 mağlubiyet, 1 beraberlik... Galibiyet yok...
4 maç Sivasspor ile, 1 maç Eses ile...
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 12:34

Ve bir not: UYGUN FB'ye karşı oynadığı 5 maçın hepsinde yenilmiş...
Acaba Rıza-BJK ilişkisine benzer UYGUN-FB ilişkisi olabilir mi?

Rıza çalımbay, bülent uygun, oğuz çetin, ziya doğan, samet aybaba,ergün penbe, bülent korkmaz,.......... hepsinin cebinde İstanbul takımlarının kartları var ve etiketlerinde İSTANBUL yazıyor. 

Etiketleri olmasa kim bunlara iş verirdi, hangisi Tv. kanallarında yorumcu olurdu.

kalender
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 12:41

Ligtv'nin haberine göre FB'ye karşı 5 maç oynamış (son değil, tamamı):
4 mağlubiyet, 1 beraberlik... Galibiyet yok...
4 maç Sivasspor ile, 1 maç Eses ile...

sivasın başındayken 1 galibiyeti var fener'e karşı iyi araştırın lütfen
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
seyitgazili Liste gör
Yazar

İsmail Erkara
Yer: Seyi
  Alıntı seyitgazili Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 12:49
Alıntı yapılan kalender 26

Fenerbahçe maçı Nadareviç'in sonu olmuştur. Teknik heyet yaptığı yanlışın üzerini kapatmak için Nadareviç'i yetersiz gösterip,  sezon sonunda gönderecektir.

Anlayamadım arkadaşım nadareviçin fener maçında ne hatası vardı. Nadareviçin bu maçtaki performans düşüklüğü nerde vardı. Açabilirmisin konuyu. Başta Erkan, Sezer ve diğer futbolcuların basiretsiz oynaması Kulübenin oyuna ve oyunculara müdahale etmemesi Kimi baglar. Anlayamadım  
Yukarı
hayri30 Liste gör
Yazar

hayri kaşıkcı
Yer: kütahya
  Alıntı hayri30 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 12:50
Arkadaslar Ergün Pembe ve Bülent Korkmaz galibiyet aldılar almasında su anda bulundukları konuma bakmak lazım biri yorumcu digerinin esamesi bile okunmuyor maçtan sonra önümde oturan orta yaşlı bir arkadas Semih'e sesleniyordu Aziz babanız kaç par verdi ulan diye siz normal şartlarda Eskişehir'i yenemezsiniz diye aynen katılıyorum
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 12:50
Bana sadece sunu acıklasın?kac haftadır nadaravıc-dıego ıkılısı stoperde oynarken ve eskişehırspor defansı herkesın gozunde ıyı defans ekıbı olarak gorulurken;bu mac neden saffet nadaravıc kesıldı?Bunu bırısı bana acıklasın baska hıcbır sey ıstemıyorum.Mac hakkında yorumum da yok sadecebu soruma cevap verılsın.SAFFET - DİEGO IKILISI  bu hafta neden bozuldu?????
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 12:55
bence dadanın kuyruğu bizim trabzonsporla olan maçımızdan sonra kopucak eğerki biz trabzonu yenersek yada berabere kalırsak işte o zaman hakkımızda çok büyük dedikodular kopucak özellik bülent uygun hocamız hakkında. 
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 13:07
Alıntı yapılan esesserkan26

Bana sadece sunu acıklasın?kac haftadır nadaravıc-dıego ıkılısı stoperde oynarken ve eskişehırspor defansı herkesın gozunde ıyı defans ekıbı olarak gorulurken;bu mac neden saffet nadaravıc kesıldı?Bunu bırısı bana acıklasın baska hıcbır sey ıstemıyorum.Mac hakkında yorumum da yok sadecebu soruma cevap verılsın.SAFFET - DİEGO IKILISI  bu hafta neden bozuldu?????

Geçen hafta ki Ankaragücü maçından sonra "Teknik Direktörümüz Bülent Uygun" başlığı adı altında yazılan; "Hocam Fener'e karşı Veysel - Diego ikilisini oynat." şeklinde 100 tane mesaj sayabilirim...

Ayrıca; Taraftar olarak görevimizi yaptıkta mı takıma laf söylüyoruz. Adamlar kazandı gitti. Bu kadar basit...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
freestyle Liste gör
Yazar

Muharrem
Yer: Ankara
  Alıntı freestyle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2011 saat 13:08

izmirde askerim ben maçı alayda izledim dün akşamın nöbetçi amiri(yüzbaşı)de eskişehirli çıktı. maçı izleyen 30 kişi falan var komutan sordu eskişehirli var mı diye dedim ben eskişehirliyim komutanım tamam sen yanıma gel dedi fenerliler kim dedi 10 kişi falan çıktı komutan bunlara şınav vaziyeti alın dedi banada say dedi :D 30 kişinin içinde fenerlilere şınav çektirdim :D

ilk 10 dk iyi oynadık golüde bulduk 2 golü yedikten sonra piskolijikman etkiledi sanırım kötü oynadık allahtan ivesa iyiydi yoksa bi kaç gol daha yerdik. komutan bile maçı izlerken kendinden geçti :D felerlilere sevindirttirmiyodu bile :D

maçtan sonrada iştima vardı iştimaya 5 dk geç kaldım komutan tutatan tutuyodu bana. yazıcı arkadaşım olduğu için ayarladı sağolsun. eses uğrana tutanak bile yiyidum :D

Şafak 125
Her zaman her yerde en büyük ESES ;)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8788899091 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,375 saniyede hazırlanmıştır