eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 100101102103104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
Online Durum: Offline
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 22:58
Millet bos bosuna konusuyor
Adamlar ifade vermek icin gittiler siz ne diyorsunuz
Yukarı
Lucarelli Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı Lucarelli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 22:59
Demek ki neymiş bu konuda şikeden süphelenenler haksız değilmiş? Şimdi o arkadaşlara atar yapan delikanlılar çıksın özür dilesin. 
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 23:04
Alıntı yapılan cafer

Atakan insanlar yürekli olup doğruları söyleyince neden saldırma gereği duyuyorsun onlara?
ozaman ikiniz  birşey biliyorsanız elinizde kanıt varsa  gideceksinız el ele kol kola karakola ifade vereceksiniz ben buna yürek derim ama kalkıp tüm kulubü zan altına bırakacak yorumlara karşıyım .

O zaman İvesa ,diego,koray

sezgin,volkan ,alper,mikail ,burhan,batuhan,erkan ,atilla,tello ,bülent,pele ve unutduğum diğerleri niye karakolda değilller niye halil Ünal ifade vermiyor .

Biliyorsanız birşey söyleyin değilse gereksiz yorumlarınız kendinize saklayın şu anda hassas bir dönemde olduğumuzu  farketmeyen taraftarlar olduğunuz söyleyebilirim .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 23:06
Alıntı yapılan yıldırımrıdvan

aklım almıyo yazılanlara baktım şimdi bunlar ne böyle kendi taraftarımız adeta takımımızı yargılıyor yerden yere vuruyor yok şu oynamamış yok maçın satıldığını herkes görmüş  kahroldum bu yazılanları görünce kendi taraftarımız es es imize satılmış takım diyor yazıklar olsun bunlar es es taraftarı olamaz diye düşündüm kendi kendime ben bu takımın maçına 72 den beri giderim böyle şuursuz taraftar görmedim herkese demiyorum tabii belkide bu dediklerim bizden değil es es in yüce adını kimse kirletemez kimse tek laf edemez ....ama şahıslara  yani takımın elemenlarına yani içindeki bazı oyunculara sözüm olur kulüp olarak es es hiçbir kirli işte olmaz olmamıştır münferit olarak sahadaki futbolcudan biri ikisi sonucu etkileyebilir bunlar şahsi olarak pis işlerin içinde olabilir  bunlar varsa doğruysa  yüce kulübümüzle ne alakası olabilir  böyle bir durum varsa verilecek cezaa oyuncuların şahsına olmalıdır federasyon nasıl kanunu vardır bilmem ama ben böyle olduğunu biliyorum  ve takrar kulübümüzü suçlu gibi gösterip satılmış diye yazan güya eses taraftarıyım diyen zatlara  yüzlerce kere yazıklar olsun diyorum  bu gibi kimseleri derhal forumdan atılmasını istiyorum forum yönetiminden
Bu pislikler kulübümüze dolduran bu yöneticiler değil mi?Baştan aşağıya çürümüşüz.Dile getirmekten kaçarsak korkarsak temizlenemeyiz.Kimse kimsenin esesliliğini sorgulayamaz!!
Bizde bu takıma gönül vermeseydik gecenin bu saatinde bu forumu takip etmezdik.Forumdan atılmakmış peh!!!!!!
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 23:13
Alıntı yapılan furemen

aklım almıyo yazılanlara baktım şimdi bunlar ne böyle kendi taraftarımız adeta takımımızı yargılıyor yerden yere vuruyor yok şu oynamamış yok maçın satıldığını herkes görmüş  kahroldum bu yazılanları görünce kendi taraftarımız es es imize satılmış takım diyor yazıklar olsun bunlar es es taraftarı olamaz diye düşündüm kendi kendime ben bu takımın maçına 72 den beri giderim böyle şuursuz taraftar görmedim herkese demiyorum tabii belkide bu dediklerim bizden değil es es in yüce adını kimse kirletemez kimse tek laf edemez ....ama şahıslara  yani takımın elemenlarına yani içindeki bazı oyunculara sözüm olur kulüp olarak es es hiçbir kirli işte olmaz olmamıştır münferit olarak sahadaki futbolcudan biri ikisi sonucu etkileyebilir bunlar şahsi olarak pis işlerin içinde olabilir  bunlar varsa doğruysa  yüce kulübümüzle ne alakası olabilir  böyle bir durum varsa verilecek cezaa oyuncuların şahsına olmalıdır federasyon nasıl kanunu vardır bilmem ama ben böyle olduğunu biliyorum  ve takrar kulübümüzü suçlu gibi gösterip satılmış diye yazan güya eses taraftarıyım diyen zatlara  yüzlerce kere yazıklar olsun diyorum  bu gibi kimseleri derhal forumdan atılmasını istiyorum forum yönetiminden
Bu pislikler kulübümüze dolduran bu yöneticiler değil mi?Baştan aşağıya çürümüşüz.Dile getirmekten kaçarsak korkarsak temizlenemeyiz.Kimse kimsenin esesliliğini sorgulayamaz!!
Bizde bu takıma gönül vermeseydik gecenin bu saatinde bu forumu takip etmezdik.Forumdan atılmakmış peh!!!!!!
o pislikler kimse onların hakkında konuşalım o zaman yöneticiyse yönetici futbolcuysa futbolcu  önceki sayfalarda yazılanlar insanın kanını donduruyor  resmen kulüp olarak maç vermiş gibi yazılar bunlara tekrar yazıklar olsun  böyle yazıp düşünmeyenlere zaten sözümüz yok  büyük kulübümüzü kimse zan altında bırakamaz
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 23:26
Alıntı yapılan ES ES ES

ES ES - fb  / ES ES -trabzon maçlarını kıyaslayarak ona oynamadık buna oynadık diye çıkarımlar yapanlardan eger samimi iseler ;
ts-a.g  /  fb-a.g  ,  fb-bursa / ts - bursa ve fb - gantep / ts - gantep maçlarını da kıyaslamalarını bekliyorum.

tamamen katılıyorum,hepsi trabzona yattı o zaman,fenere de aslan kesildiler.(ankara hariç..)
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
het535 Liste gör
Yazar

emrah
Yer: eskişehir
  Alıntı het535 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 00:11

bu olay eskişehirsporun degil kişiseldir diger oyuncuların hiç mi hakkı yok ümit sezer bülent yüzünden bu takımda canla başla oynayana nolcak??Confused

EsKiŞeHiRsPoR
Yukarı
Hyucel Liste gör
Yeni Yazar

Hasan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Hyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 00:53
değişen ne?herkes işine gelene aslan kesildi.fb maçında dökülen biz ts maçında aslan olmadık mı?stadda kendi gözlerimle gördüm fb bizimle alay etti bizim mabedimizde?millet  cebini doldursun bizim gibi taraftarda cefakar olsun.rıza hoca varken hangimiz demedik 8taş maçlarını satıyo diye.şimdi de bülent hoca...bu iş böyle  demek ki ekmek yediğin yeri unutmuycaksın.YAZIK ÇOK YAZIK.ıslandık donduk  yandık.AngryAngry
Yağmurlar yağsın şimşekler çaksın...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 01:35

Alıntı yapılan furemen

o pislikler kimse onların hakkında konuşalım o zaman yöneticiyse yönetici futbolcuysa futbolcu  önceki sayfalarda yazılanlar insanın kanını donduruyor  resmen kulüp olarak maç vermiş gibi yazılar bunlara tekrar yazıklar olsun  böyle yazıp düşünmeyenlere zaten sözümüz yok  büyük kulübümüzü kimse zan altında bırakamaz

Rıdvan bey sen bizim esesligimizden şüpemi ediyorsun bu sorunu ilk ben atım tam macdan 2-3 gün önce sayfa sanırım 45-46 olması gerek macdan sonrada tek kelime yazmadım ama gelinen nokta bizleri haklı cıkardı cok ayıp cok bizleri esesligimizden şüpelenmen sana hic yakıştıramadım macdan önce gelen dedi kodu diyorum bak gercek oluyor AMA SEN BİZLERİN ESESLİGİNDEN ŞÜPELENMEN GERCEKDEN SANA YAKIŞTIRAMADIM 1982 yılından beri sürekli eses sevdası oldum 30 yıl dile kolay keşke ben haksız cıksaydımda esesim zan altında olmasaydı hiç bir oyuncu hakında yorum yapmadım tek ümüt karan var onuda bazı şeyler bildigim icin yerin dibine soktum
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
esufukkara26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk
Yer: Siirt
  Alıntı esufukkara26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 02:05
nerden geldin be bülo
Sevgin heryerde Eskişehir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 100101102103104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır