eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  123 104>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
el fredo garcia Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı el fredo garcia Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3
    Tarih: 06/Tem/2011 saat 11:46
Alıntı yapılan exespor

O Kafa batunun vurduğu kafa değil , fenerin kendi savunma oyuncusu vuruyor, kendi kalesine atıyordu , görüntüleri iyi izleyin öyle yorum yapın ...

bravo hocam iyi yakalamışsın,aynen öyle oldu...
nedir bu ilişkinin nesnel boyutu...?
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2011 saat 11:31

O Kafa batunun vurduğu kafa değil , fenerin kendi savunma oyuncusu vuruyor, kendi kalesine atıyordu , görüntüleri iyi izleyin öyle yorum yapın ...
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2011 saat 01:49
bülooooooooooooo yakışmadı...........
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
drakdemir Liste gör
Yazar

B.AKDEMİR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı drakdemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2011 saat 00:18
Alıntı yapılan emrahhh

Alıntı yapılan sumeres

[QUOTE=drakdemir] bana hiç kimse çıplak gözle staddan izlediğim bu maçta bir UYGUNSUZLUK yoktu diyemez.bülent uygun bu maçı rakibe vermiştir.yanılmıyorsam haftalardır iyi oynayan ikili stoperimiz diego-nadareviçle başlamamış ilk defa oynayacak olan diego-veyselle başlamış  daha sonra diego sakatlanıp nadareviç oyuna girmiştir.bu ikililerin uyumsuzluğu gözden kaçmamış goller defans hatta stoper hatasından adam paylaşamamaktan gelmiştir.sezer öztürk hakikaten yokları oynamış bülent UYGUNSUZ zaten kötü oynuyor deyip ikinci 45 dakikaya onsuz başlamıştır.bununla birlikte taraftarı hiç bu kadar ruhsuz görmemiştim.nedeni basit aramızda sessiz sessiz oturan binlerce fb li vardı niyemi  PANCARCI aziz beyine şirin görünecek sezon sonunda ucuza futbolcu kapatacak ...vs. .bu rakamım 5000 bilet olduğu söyleniyor.bence savcılık bu maçı tetkik etsin.TRABZON KARŞISINDA BENİM ESES İM ASLANLAR GİBİ ÇIKIP ESKİŞEHİRE YAKIŞIR OYNAMASI GEREKTİĞİ GİBİ FUTBOLOYNAMIŞTIR.HATTA GALİBİYETİ KAÇIRMIŞTIR.sorun oynamdığı veya oynatılamadığı fener maçıdır......

güzel kardeşim doğru söylüyorsunda bunları yazmanın ne anlamı var..vur abalıyamı yapıyorsun çok sevdiğin takımına..bırak olay yargıya intikal etmiş zaten bunu yazmakla kime yaranacaksın bu saatten sonra.üzüldükdük zaten canımız sıkkın.bu takım buralara kolay gelmedi biliyorsun.
[/QUOTE

haftalardır iyi oynayan diego ve nadaravic yoktu ama bunu yanlıs soylemişsin cunku diego sakattı ve nadaravic ile veysel oynuyordu diego sakatlıktan sonraki ilk macına cıkmıstı ve tekrar sakatlandı burda diegoyu sakat sakat mı oynattı diye dusunebilirsiniz anca kaldıki batunun kafası girse macı alabilcekmiydi fener?

VEYSEL İLK MAÇINA BİR HAFTA ÖNCE YANILMIYORSAM A.GÜCÜ MAÇINDA ÇIKTI VE KÖTÜ OYNADI.BİR HAFTA SONRA MADEM DİEGO İLE ÇIKICAN MAÇA NİYE YANINA NADEREVİÇİ KOYMUYORSUN BEN ONU SÖYLÜYORUM.NOLDU DİEGO 23 DE SAKATLANDI NADAREVİÇ GİRDİ.FENERLE KARŞILAŞIYON SEN HOCA OLSAN NAPARSIN EN İYİ TANDEMİNİ KOYARSIN SONRA DİEGO SAKATLANIR YAPACAK BİŞEY KALMAZ EYVALLAH...ESESİMİN TRABZON MAÇINDA TEŞVİK ALDIĞINI DÜŞÜNMÜYORUM ÇÜNKÜ KENDİSİ GİBİ OYNADI...
BİR GÜN DEĞİL BİR ÖMÜRLÜK SEVGİ
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 09:52
Alıntı yapılan hus@mES

- "Açık tribünde birkaç bin fb’li vardı."

- "Gruplar rant yarışında bağımsız değil, çapsız, dar görüşlü ve renksizler."

- "Yönetim şaibeli, maçı sattı mı satmadı mı belli değil."

- "Futbolcular inançsız, kısmen şaibeli. En iyiler tel tel döküldü."

- "Taraftar özgüvenden yoksun. Başta Yönetimine olmak üzere, takımına ve kendisine güvenmiyor. HAYALLERİ VE TARİHİ dışında büyüklüğü falan kalmamış. Göztepe, Sakarya, Karşıyaka düzleminden bir karış yukarıda değiliz. Ama kendimizi pohpohlamada, büyüklenmede hepsine on basarız…"

09.Nisan.2011 maalesef kendi gerçekliğimizle hazin bir yüzleşme olmuştur. Stadyumda “ezilmemizin” sebebi yukarıdakilerin toplamıdır. Golü yediğimiz anda pembe tablo dağıldı ve yerini yukarıdaki temel zaaflar dolduruverdi. Kahredici bir suskunluk ve şüphe, yapışkan bir hayal kırıklığı kapladı…

Yönetim ve Sahadaki ruhsuzlara (Özellikle Bülent UYGUN zan altındadır bence) söylenecek bir ton şey var ama onu söylemeye bile lüzum görmüyorum… Esas yozlaşma taraftarda:

... 

Biliyorum çok karamsar şeyler yazdım… Ama içim bu kadar karardığı içindir…

Umarım bu karanlık ve kasvetli havayı hızla dağıtır… o coşkulu, hesapsız, Türk halkının her kesimine anlamlı mesajı olan EFSANE ruhlu taraftar kimliğimize tekrar kavuşuruz…

11 Nisan günü boğazımızı sıkan hava döndü dolaştı karşımıza çıktı...
Yeni Türkü'nün o eşşiz mısraları geliyor dudaklarıma: "BİZ BÜYÜDÜK VE KİRLENDİ DÜNYA"...
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: eskişehir
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 22:09
Alıntı yapılan sumeres

Alıntı yapılan drakdemir

bana hiç kimse çıplak gözle staddan izlediğim bu maçta bir UYGUNSUZLUK yoktu diyemez.bülent uygun bu maçı rakibe vermiştir.yanılmıyorsam haftalardır iyi oynayan ikili stoperimiz diego-nadareviçle başlamamış ilk defa oynayacak olan diego-veyselle başlamış  daha sonra diego sakatlanıp nadareviç oyuna girmiştir.bu ikililerin uyumsuzluğu gözden kaçmamış goller defans hatta stoper hatasından adam paylaşamamaktan gelmiştir.sezer öztürk hakikaten yokları oynamış bülent UYGUNSUZ zaten kötü oynuyor deyip ikinci 45 dakikaya onsuz başlamıştır.bununla birlikte taraftarı hiç bu kadar ruhsuz görmemiştim.nedeni basit aramızda sessiz sessiz oturan binlerce fb li vardı niyemi  PANCARCI aziz beyine şirin görünecek sezon sonunda ucuza futbolcu kapatacak ...vs. .bu rakamım 5000 bilet olduğu söyleniyor.bence savcılık bu maçı tetkik etsin.TRABZON KARŞISINDA BENİM ESES İM ASLANLAR GİBİ ÇIKIP ESKİŞEHİRE YAKIŞIR OYNAMASI GEREKTİĞİ GİBİ FUTBOLOYNAMIŞTIR.HATTA GALİBİYETİ KAÇIRMIŞTIR.sorun oynamdığı veya oynatılamadığı fener maçıdır......

güzel kardeşim doğru söylüyorsunda bunları yazmanın ne anlamı var..vur abalıyamı yapıyorsun çok sevdiğin takımına..bırak olay yargıya intikal etmiş zaten bunu yazmakla kime yaranacaksın bu saatten sonra.üzüldükdük zaten canımız sıkkın.bu takım buralara kolay gelmedi biliyorsun.

haftalardır iyi oynayan diego ve nadaravic yoktu ama bunu yanlıs soylemişsin cunku diego sakattı ve nadaravic ile veysel oynuyordu diego sakatlıktan sonraki ilk macına cıkmıstı ve tekrar sakatlandı burda diegoyu sakat sakat mı oynattı diye dusunebilirsiniz anca kaldıki batunun kafası girse macı alabilcekmiydi fener?
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
sumeres Liste gör
Deneyimli Yazar

sümer altuğ
Yer: Eskişehr
  Alıntı sumeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 20:38
Alıntı yapılan drakdemir

bana hiç kimse çıplak gözle staddan izlediğim bu maçta bir UYGUNSUZLUK yoktu diyemez.bülent uygun bu maçı rakibe vermiştir.yanılmıyorsam haftalardır iyi oynayan ikili stoperimiz diego-nadareviçle başlamamış ilk defa oynayacak olan diego-veyselle başlamış  daha sonra diego sakatlanıp nadareviç oyuna girmiştir.bu ikililerin uyumsuzluğu gözden kaçmamış goller defans hatta stoper hatasından adam paylaşamamaktan gelmiştir.sezer öztürk hakikaten yokları oynamış bülent UYGUNSUZ zaten kötü oynuyor deyip ikinci 45 dakikaya onsuz başlamıştır.bununla birlikte taraftarı hiç bu kadar ruhsuz görmemiştim.nedeni basit aramızda sessiz sessiz oturan binlerce fb li vardı niyemi  PANCARCI aziz beyine şirin görünecek sezon sonunda ucuza futbolcu kapatacak ...vs. .bu rakamım 5000 bilet olduğu söyleniyor.bence savcılık bu maçı tetkik etsin.TRABZON KARŞISINDA BENİM ESES İM ASLANLAR GİBİ ÇIKIP ESKİŞEHİRE YAKIŞIR OYNAMASI GEREKTİĞİ GİBİ FUTBOLOYNAMIŞTIR.HATTA GALİBİYETİ KAÇIRMIŞTIR.sorun oynamdığı veya oynatılamadığı fener maçıdır......

Sevgiyle yaklaşmak güzeldir..
Yukarı
drakdemir Liste gör
Yazar

B.AKDEMİR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı drakdemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 20:00
BİR GÜN DEĞİL BİR ÖMÜRLÜK SEVGİ
Yukarı
el fredo garcia Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı el fredo garcia Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 17:31
Alıntı yapılan alikula

Maç 2-1 ken, Batuhan ın kafası sonucunda top direkten döndü, Volkan ın ayağına çarptı ve top yavaşladı Volkan da kontrol etti. Eğer ayağına değil sırtına çarpsaydı gol olacaktı ve durum 2-2 ye gelecekti, belki de ligin kaderi değişecekti.Olaya bir de bu yönden bakmak gerekiyor, tamam o maçta yenen goller özellikle de Fener in ilk 2 golü (üçüncüsü zaten popo ile atıldı :) ) buram buram şike koksa da, Batuhan'ın kafası gol olsa herşey farklı olacaktı.Yani ESES o maçı takım halinde satmadı, bireysel olarak bir haltlar karıştırmışlar olabilir, ama maçın kritik anı o Batuhan ın kafasıdır, işte topta sevecek, isteyecek biraz, a.k topu (afedersiniz) kaleye girse, girseydi keşke, girmedi bu olaylara sebep oldu, maalesef.Tüm suç topta yani... :)

2-2 olsada yine bir şey değişmezdi,

akıl almaz bir hamle yapar,maçı yine verirdi bir şekilde,örneğin orta saha yada defanstan birini çıkarır,forveti üçler orta sahayı tamamen boşaltır,

emre-alex-topuz-gökhanın önünü tamamen açardı....

nedir bu ilişkinin nesnel boyutu...?
Yukarı
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
  Alıntı alikula Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 17:24
Maç 2-1 ken, Batuhan ın kafası sonucunda top direkten döndü, Volkan ın ayağına çarptı ve top yavaşladı Volkan da kontrol etti. Eğer ayağına değil sırtına çarpsaydı gol olacaktı ve durum 2-2 ye gelecekti, belki de ligin kaderi değişecekti.

Olaya bir de bu yönden bakmak gerekiyor, tamam o maçta yenen goller özellikle de Fener in ilk 2 golü (üçüncüsü zaten popo ile atıldı :) ) buram buram şike koksa da, Batuhan'ın kafası gol olsa herşey farklı olacaktı.

Yani ESES o maçı takım halinde satmadı, bireysel olarak bir haltlar karıştırmışlar olabilir, ama maçın kritik anı o Batuhan ın kafasıdır, işte topta sevecek, isteyecek biraz, a.k topu (afedersiniz) kaleye girse, girseydi keşke, girmedi bu olaylara sebep oldu, maalesef.

Tüm suç topta yani... :)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır