eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

27.03.2011 YGS 2011

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 222324
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
altes_nfr Liste gör
Yazar

memet
Yer: eses-burgaz
Online Durum: Offline
  Alıntı altes_nfr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2011 saat 22:09
okurken girdim su sınava stresini çekiıyorum ya hala altın madalya verılmeli
biz eskişehirliyiz.taa uzak yollardan koştuk geldik senin kollarına...
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2011 saat 01:45
Allah bütün sınava giren kardeşlerime ve büyüklerime sabır versin, gerçekten çok zor. Şansımıza geçen yıl girip kurtulmuşuz..
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2011 saat 08:33
son 8 senede yapılan sınavların hepsinde birşeyler var güzel kardeşim ama son yıllarda abarttılar çünkü artık yargıda onların elinde polis zaten bizzat onların dolayısıyla kimse onları artık suçlu çıkaracamaz cezalandıramaz sizin girdiğiniz sınavdada bu sınav kadar olmasada bazıları sizin önünüze haketmeden geçmiştir yani belkide senin önün kesildi daha iyi bir yerde daha üst tercihlerine yerleşecektin ama bunun için yapabileceğimiz birşey yok ama artık var seçimler, yine gelirlerse bak anayasa başkanlık sistemi kamu hastaneleri birliği yasası vs bekleyen neler var neler acı günler bizi bekliyor ama bu kadar mağdur olan öğrenci ve anne babalarının oyu bile onları iktidardan eder ama gel gör ki öyle bir dış güç var ki oylar çalınıyor sandıklar kayboluyor sahte seçmenler şimdide yurtdışı oylarına dikkat edin kaç oy çıkacak orada gençlerin oy vermek umurunda değil seçimden haberleri yok hatta devlet büyüklerinden hiçbirini bilmiyorlar yani oy falan vermeyecekler ama sandıklardan onların adına da oy çıkar mı dersiniz. yoksa herkes mağdur ama iki kişiden biri akpye atsın olacak iş değil
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2011 saat 11:29
itiraz süresine bak ikinciye başvuru süresine bak bunlar tam ahmak ben ikinci sınava giremiyorum puanım düşük başvuramıyorum diyelim itiraz sonucu 195 puanı olan 400 oluyor diyelim öyle oldu ikinciye başvuracağım süresi geçti iyi malzeme yaptılar herkesi meşgul ettiler at koşturuyorlar benzine zam yapıp geri alıyor sonrada petrol ucuzladı ee neden zam yapıyorsun torba yasayı eleştirenler unutuldu sağlıkçıların eylemleri geçiştirildi uyu ey halkım
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Yer: Turkey
  Alıntı serhattunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2011 saat 23:24

Uyumuyoruz sadece tatmin olmak üzereyiz.

Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2011 saat 23:28
Böyle olayları protesto için sokağa çıkmayan Türk halkı..
Nouma'yı karşılamak için hava alanına gider..
Bi söz vardı kim söyledi hatırlamıyorum "İnsanlar hak ettiği şekilde yönetilir" diye..
Gerçekten de çok doğru..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2011 saat 23:31
Alıntı yapılan Volkan

Nouma'yı karşılamak için hava alanına gider..

Biz Eskişehirliyiz, kimi karşılayacağımızı biliriz, takma kafana.... Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2011 saat 08:20
puanı düşük yada yüksek herkes itiraz etsin yükseliyormuş yalnız hiç cevaplamadan boş kağıt veren 400 puan alan var da o durumda olanlar itiraz etmesin cemaatin öğrencileri arasına karışır gidersiniz arada adamımız olsun hep onlardan mı olacak:-)
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 222324

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır