eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Efeler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 575859
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
Online Durum: Offline
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2017 saat 14:45
bencede efeler ısmı cok sacma oldu nefer alt gurup olabılırlerdı parca parca guruba karsıyım nefer olup gene kale arkasında nefer bayragı altında toplanabılırlerdı
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2017 saat 18:19
Geçtiğimiz sezon Efeler grubuyla beraber bir kaç maç seyretmiştim. İyi niyetli olmalarına rağmen pek etkili değillerdi, hatta bana çok özenti gelmişlerdi. Fakat bu sene sosyal medyadan takip ettiğim kadarıyla Ayder'in eski ekibi ile beraberler. E Ustalarla oturup kalkarsan elbet onlardan bir şeyler kaparsın. Yeni stad her gruba olduğu gibi Efeler'e de yaradı. Yani sayı olarak ve birlikte hareket etme anlamında. Geriye bütün tribünlerin ve grupların sosyal medyaya malzeme olacak şekilde değil de Eskişehirspor'a faydalı olacak şekilde tezahürat yapmayı öğrenmesi kaldı. Sezon henüz bitmed; kalemizde 3,4,5 gol gördüğümüz, bize asla rakip olamayacak rakiplere boyun eğdiğimiz başka bir maç yaşamadan her grup doğru işler yapmayı öğrenir inşallah.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2017 saat 14:11
Hala koltuklara basmaya devam ediyorsunuz. Millete bağırmayın defolup gitsin diyeceğinize koltuğa basan defolup gitsin desenize...
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2017 saat 14:45
kuzey kale arkalarının süper ligde çok daha fazla dolacağı kesin.oradaki arkadaşların daha organize işler için çalışmaya başlamaları faydalı olur.bir kere belli bir çizgide işleri oturttururlarsa destekleyenler ve maça geldikçe alışkanlık haline getirenler çoğalacaktır.bence efeler grubunun biraz daha sosyal olması gerekiyor.taraftarlarla iyi iletişim kurulursa kesinlikle iyi işler çıkar o trübünden.birde tabiki bütçe işi ancak yeni sezona kezey kale arkasında çok daha fazla görsellik bekliyorum.
Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: TekirdağAlmanya
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2017 saat 20:28

Aydın Efeleri

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 575859

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır