eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Efeler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56575859>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ç A K İ Liste gör
Deneyimli Yazar

yüzdeki iz
Yer: arnavutluk
Online Durum: Offline
  Alıntı Ç A K İ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 00:44
Alıntı yapılan frkneses

Alıntı yapılan Ç A K İ

Eskisehirspor bu ligten çıkamazsa taraftar yuzunden çıkamaz. Gelsin hayırcı Es-Es i sonuren ama icraat üretmeyen Yılmaz büyükersan kurtarsın sizi. Müstahak

hükümet desteğiyle süper lige çıkmayı kendimize yedirecek kadar düşmedik. akp aşkını gözünüzü kör etmiş. Haksızlıkla, hükümet desteğiyle süper lige çıkacaksak amatöre düşmeyi tercih ederim.

bu arkadaşın yorumunu alayımda siz hepiniz üstünüze alının

2006-2007 sezonunda süper lige kimin desteğiyle çıktı ??? o zaman çıksaydınız kabul etmiyorum arkadaş kemal unakıtan 15 topcu aldı geldi sergeni aldı geldi midem kabul etmiyor deseydiniz? gösterin bana bunu yazdığınız yazıyı. konuşmaya geldimmi yok akp olcaksa alt lige gidelim falan filen boş laf boş ES ES Yılmaz büyükerşenın mı ?

bi konu daha ben eskişehiri bilirim onun varolması için mücadele ederim akp miş chp miş mhp ymiş umrumda olmaz

es es i süper lige taşıyan sahip çıkan chp olursa chp li olurum onu savunurum mhp olursa mhp yi savunur

TAKIM TUTAR GİBİ TAKIM TUTAR. TAKIM TUTAR GİBİ SİYASİ PARTİ TUTMAM (YANİ SİZLER GİBİ) KENDİNİZLE YÜZLEŞİN

Yok sen es esli olamazsın falan filanmları kale almıyuorum onların atığı msjdaki karakter kadar benim es espeşinde deplase yapmışlığım vardır.

bu ötenler var ya çıkarın para koyun ortaya hoca getirin buyrun meydan sizde getir en iyisini getir

ben çok mu alpay sevdalısıyım çokmu oyununu beğeniyordum niye tahammül ettim siyasi destek gelir lobi yapar vs. siz kabıullensenizde kabullenmesenizde bu gerçek atlanamaz

burda facete yazan delikanlılarının kaçı alpaya yazdı ben her hafta instagramına yazdım iyi maçtada kötü maçtada tavrımı koydum

yok buraya yazmalar yok facete atıp turmalar boş işler boş senin duvarına alpayla ilgili yazdığın yazıdan alpayın haberi var mı ?? yok

arkadaşın alpayın hesabına girip yazmaya cesareti varmı oda yok

sonra biz burda gerçekleri yazında yok öyle yok böyle

ne zaman sizler

TAKIM TUTAR GİBİ SİYASİ PARTİ TUTMAYI BIRAKIRSINIZ YOLUNA GİRER

Gün gelir akp ye chp ye mhp ye söverim

gün gelir akp yi chp yi mhp yi överim.

BENİM İÇİN DEĞİŞMEYEN TEK GERÇEK ESKİŞEHİRSPOR VE MENFAATLERİDİR (NOKTA)

Yüzümdeki İzlerin Sebebi Sen.

FUTBOL ANADOLUDA Bi DİNSE    ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI BU DİNİN KABESİDİR...
Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: TekirdağAlmanya
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 01:23
Umarım bu grubun lideri de birilerinin uşağı olarak kendini bozmaz. İsminden dolayı çok ısınamasam da son maçtaki tavırları çoğu kişinin hoşuna gitti ve daha kalabalık olacaklardır.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarı
esesfatih Liste gör
Yazar

fatih bağ
Yer: eskişehir
  Alıntı esesfatih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 20:17
Taraftar olmak, takıma sahip çıkmaktir.Taraftarlik çoğunluk olmakla güzelleşir.Her kafadan ayrı ses ahengi bozar.Takim için faydası olanları kusturmek
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Turkey
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 21:11
Neyin kafası bu ya, Denizli maçından sonra Alpay Taraftar için bitti zaten. TFF dayatıyor diye herkes yutkunuyor du. Adam bizle dalga geçer gibi Takım çıkarıyordu sahaya 1. ligde herkes gülüyordu. Bunları ne çabuk unuttunuz? siz hala burada işi sulandırıp insanlarla dalga geçer gibi işi siyasetin içine çekmeye çalışıyorsunuz. Bu ES ES e ihanet, Taraftara Hakarettir.

KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 23:35
Alıntı yapılan volkançtn

problem tayfa vardı bir zamanlar bu adamların tayfayı kapatma sebebini biliyormusun araştırdınız mı hiç ve problem tayfanın bu tribünlere yaptıklarını biliyormusunuz bazılarını söyleyeyim, okul kampanyaları izmirdeki bursa maçında fethi heper koreografisi buradaki bursa maçında problem koreografisi adalardaki köprülere asılan el emeği pankartlar yılbaşında millet barlar sokağında eğlenirken o soğukta tesislere gitmeleri staddaki el emeği göz nuru pankartlar ve daha niceleri tayfadaki hepsi okuyan işi gücü olan insanlardı bu adamları kimler soğuttu bence bunu bi araştırın tribünde olan ufak tefek kavgaları değil.kim sahiplendi bu çocukları. efeler tribünü bu adamlara sahip çıktı ve karşılığını da alıyorlar.
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
oxax Liste gör
Yazar

Emrah
Yer: Turkey
  Alıntı oxax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2017 saat 16:07
Ultras Problem bu tribünlere çok şeyler kattı. Hala övünerek izlediğimiz ve izlettiğimiz koreografilerde de en etkin rolü bu oluşum üstlenmişti. Zaten Problem bitti koreografi bitti.

Tribüne rant, siyaset, ayrımcılık bulaştığı sürece güzel olan her şey basitleşmeye ve sıradanlaşmaya başlar. Sonra bir gün bizler de çıkar "nerede o eski tribünler" deriz.

Biz güce tapmadığımız, popüler olana kapılıp sıradanlaşmadığımız, şak şakçı olmadığımız için bu takıma gönül vermedik mi?

Sahi biz niye Amigo Orhan'ın arkasında saf tutmuştuk?...
Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2017 saat 17:32
Ultras Problem denilen tayfa ' Endüstriyel Futbola ' bir tepkiydi. Her tribünde görmek isteriz.

Şu 'Efeler' ismiyle ilgili birisi açıklama yapsa. Neden Efeler? Efe aydına özgü diye biliniyor sonuçta. Değiştirilme durumu olursa sayınızın daha da artacağı düşüncesindeyim. Burada da belirten bir kaç kişi var bu isim konusunu.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarı
MoribunD Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: BilecikEsEs
  Alıntı MoribunD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2017 saat 11:23
beyler grubun ismi nerden geliyor?
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2017 saat 11:25
Alıntı yapılan MoribunD

beyler grubun ismi nerden geliyor?

İsviçreli bilim adamları bile bu soruya cevap veremedi
Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2017 saat 12:07
Google a EFELER yazıyorsun, sonuç işte; REZİLLİK !!

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56575859>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır