eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Efeler

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 59>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 17:18
Bu hafta kombine biletimle nefer'e giremediğim için tezahürat yaparım diye ve eski mahallem olduğu için emek tayfaya girdim. Tribün liderlerinin hepsi de arkadaşım zaten. Kendilerine de söyledim. Çok amatörsünüz, daha tezahüratları bilmiyorlar dedim. Bestelere çalışın Altesle uyum sağlayın dedim.
Grupta bazı kişiler var onlarında düzelmesi lazım. Adamlar sanki beste bozmak için girmişler ya önden gidiyorlar ya arkadan geliyorlar. Ya da besteyi değişik tarzda söyleyip ritim bozuyorlar. Tarkan şarkısını, Müslüm GÜRSES tarzında söylüyorlar.
İnanın çok sıkıldım maçta, inşallah düzelirler.
Belki Bir Gün!
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 17:28
Yeni bir grupsunuz... Amaç, niyet, felsefe... var mı birşeyler...

NEDEN?...
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
gKy_1965 Liste gör
Yazar

Gökay ÖLÇ
  Alıntı gKy_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 17:33

Altes zaten açığı hareketlendirmek için var,Açık herkesin grup kuracağı bir tribün değil bağırcak olan Altes'te bağırmalı..

Bir Siyah Kırmızı bilirim,binlercesinden bir NEFER'im,seninle ölüme giderim ESES'im.

Eğilmez başımızla,ölümsüz düşümüzle,bambaşka bir nesiliz bu Şehir'de
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 17:33
altese bağlı hareket etsin yeter, çünkü aradaki taraftarlarımızda ateşlenir...
ALTES BANDO DORLİON
açıkta bir hareket etmeli
Yukarı
hyemen Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı hyemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 17:57
Ben yıllardır açık tribüne gelen biri olarak 3. lig te dahildir buna şu son  6-7 maçtır açık tribünün görüntüsünü hiç beyenmemekteyim.Dorlion ismin de bir gurup kuruldu bu sene isimleri çok güzel hatta etkileyici fakat yaptıkları hiç güzel bir iş değil resman açık tribünün havasını bozdular.10 000 kişi bir ağızdan bağırmaya çalışırkan bu dorlionlu kardeşlerimiz başka ağızdan tezahürat yapmaya çalışıyor yada tüm açıkla birlikte bağırmaya kalksalar bile bunu beceremiyor ,hatta önden gidiyor yada arkadan geliyorlar.Benim tavsiyem bu gurubun bir an evvel tasviye edilip bu guruptaki kardeşlerimizin ALTES,NEFER yada KIZILCIKLI gruplarında yerlerini almaları yoksa açık tribüne  hata tüm stada büyük zararları olacak oluyorda.Bu durumu çözecek olanlar da Eskişehirspor yönetimi başta Mustafa AKÖREN,Altes,Nefer,Kızılcıklı tribün liderleridir.Lütfen bu işe hemen ama güzel bir şekil de el atarak bu işi çözün yoksa taraftarımızın büyüsü bozulacak
her zaman her yerde ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 18:37
sete çıkan kişileride görüyoruz üstünde ne forma var ne atkı onsekizli yirmili yaşlarda gençler çıkmış sete bağırttırmaya çalışıyor grubu.açık tribün zaten dinlemiyor takmıyor sizleri.açık tribünün çoşkusu altes ve bandodur.gruplaşmaya karşıyım.bestelerde ise bütünlük yok.bağıracak arkadaşlar altese yada kapalıya geçsinler.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 18:42
Amaç Eskişehirsporu desteklemekse Altes ile beraber destek verin.Yeni grup kurmayın.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 20:30
Neden kurulduğuna ve ne yaptığına anlam veremediğim 100 kişilik bir topluluk yararı yok zararı var . 
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 20:45
Gereksiz ve zarar verdiğini düşünüyorum.

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
drakdemir Liste gör
Yazar

B.AKDEMİR
  Alıntı drakdemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 20:48
değerli es es gönüllüleri kardeşlerim...es es imi desteklerken belkide pek çoğunuz hayatta değildi.helen gurbetteyim.senede 3-5 maça gelirim diye kombinem var.ve se vgili kardeşlerimlede 2 hafta içerde oynadığımız bursa sivas maçlarında tanıdım.kusura bakmayın arkadaşlar eğer içinizdeki eses sevgisi ise ben bu zamana kadar hatta sizin yaşlarınızda sizin heyacanınızdayken dahi sizden çok daha iyi desteklediğimim düşünüyorum.bence bulunduğunuz yerde etrafa huzursuzlık veriyorsunuz ve sadece kendizi eğlendirme amacı güdüyorsunuz.etrafınızdaki insanlarada davranışınız hiç hoş değil.hatta vursan yarısı boşa gidecek kendini taşımaya hali olmayan çocuk yanındaki insanlardan güç alarak (sürü psikolojisi) kendisinden yaşça 3-4 kat abilere hareketleri görseniz ...bence tezahurat yapmaya çalışıyorsunuz size ayak uyduran yok genelde altes ve bando eses e uyuluyor.varın sizde o tarafa yanaşın açık daha sesli olsun.bakarsınız açığın üstünün kapanmasına bile gerek kalmaz:)).iki maçtada altesle sizin grubun arasındaydım size yakın tarafta bence hiçbir kabuledilebilirliğiniz yok.tamamen tribündeki sizlerle aşağıda sizi bağırtmaya çalışan delikanlılar arasında geçen bir diyaloğunuz yok.eskiden tek ayder vardı koro halinde bağırırdık.şimdi kapalıda nefer-kızılcıklı birlikte hareket ediyor.bence çok güzel oldu.sizde bu tarafa yanaşın kardeşlerim yaptığınız iş boşa gitmesin..es es sevgisiyle kalın...
BİR GÜN DEĞİL BİR ÖMÜRLÜK SEVGİ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 59>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır