eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Efeler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 59>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESmih Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ESmih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 13:50
Alıntı yapılan tridimit26

Bence çok uyumsuz ve kuru gürültü yaratan bir grup oldu Dorlion.Davul kullanmayı bile bilmiyorlar.Davulu her tezahuratta çalarak seslerini absorve ediyorlar ve sesleri kayboluyor.Açık ile uyumlu değiller.Grup olarak hareket etmeleri sıfır.Demirdeki atkısız beresiz arkadaşları ne derse onu yapıyorlar.Yaşları genelde küçük olduğu için bir heves heyecan içrisindeler anlayabiliyorum.Fakat Açık trübünü bölüp kendilerini reklam etmekten başka çabaları da yok.Yaşları çok genç.Tecrübeli abilerinden yardım almalılar.
Aynen katılıyorum, millete sekil yapmaktan, sağa sola salça olmaktan,kendi egolarını tatmin etmekten başka bir şey yapmıyorlar...YazıkAngry
SEN BEN YOK ESKİŞEHİRSPOR VAR!

YAŞASIN "YENİ ESKİŞEHİR ATATÜRK STADYUMU"
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 13:53
Gereksiz işler..
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 14:02
Grup kurmak isteyen diğer herkes gibi , siz de grup kurup takımı öyle destekleyebilirsiniz tabi. Bu hakka sahipsiniz , bunun aksini iddia edenlere aldırmamanızı tavsiye ediyorum. Adınıza ister tayfa dersiniz , ister cemaat , ister camia , ister devlet içinde devlet. Gayriresmi işlerin yasası olmaz zaten.

Bunun dışında bir kaç gözlemimi paylaşmak isterim ;

- "Dorlion*s" diye bir sözcük hiç bir alfabede , dilde yok , biraz daha disiplinli iş yapılmalı. Yıldız(*) karakteri bi kere çok yersiz , ki ('s) takısı da Türkçe değil. Dorylaion kelimesi yeterince orjinal ve güzel. Hatta ben kolumda "Dorylaion" kelimesini dövme olarak taşıyorum. =)

- Sayınız az değil , bağırmaya da heveslisiniz ki sesiniz de az çok duyuluyor. Altes ile açıkta koordineli olarak bağırırsanız ya da onlarla yan yana olursanız daha iyi iş yapabilirsiniz. BandoESES'e ve Aşk-ı Şehir'in söylediği bestelere katılmanız iyi olacaktır. Açık tribündeki birliği bozmamakta fayda var.

- Yukarıda bir arkadaşın söylediğine dikkat ettim , davul sesi bazen gerçekten kendi sesinizi bastırıyor. Kapalıdan bakıldığında yalnızca davul sesi eşliğinde zıplayan 100 kişi gibi görünüyorsunuz. Ayarı kaçırmamakta fayda var. =)

- Maçları kapalıdan izlediğim için sağa sola salça olup olmadığınız konusunda yorum yapamayacağım. Genel olarak böyle bir kanı var taraftarlarımızda , umarım önyargıdan ibarettir. Fakat böyle bir şey varsa zaten grubunuzun ömrü fazla uzun olmaz. O yüzden bu noktayı fazla sorun etmiyorum.

Başka ne diyelim , başlığınız hayırlı olsun. =)

乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 14:56

Maçta takıma destek vermek için bağırmak isteyen insanlar açıkta mevcut olan altes var iken neden bir ayrı bir grup kurma yoluna gidiyorlar ?

Neden altes'e katılıp beraber daha kalabalık destek vermiyorlar ?

Veya ayrı durmak istiyorlarsa neden altesin alt tarafına geçmiyorlar ,hem böylelikle yıllardır yapamadığımız karşılıklı alt üst tezahüratını yapmaya çalışabiliriz.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 15:00
O dediklerine de değindim Özgür Abi.

乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 15:06
Faydasından çok zararı olduğunu düşünüyorum.
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 15:13
Gruba gerek yok.Gidin altes ile beraber destekleyin takımı.Biz tek grup olsun dedikçe patates cücüğü gibi heryerden bir grup türüyor.

Etb de bir açıklama filan yapsa iyi olur.Eğer isteyen gru kuruyorsa biz de 2 hafta sonra arkadaşlarla toplanıp 50 kişilik kuralım.Var mı öyle şey.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 15:25
Alıntı yapılan eserkan26

Gruba gerek yok.Gidin altes ile beraber destekleyin takımı.Biz tek grup olsun dedikçe patates cücüğü gibi heryerden bir grup türüyor.

Etb de bir açıklama filan yapsa iyi olur.Eğer isteyen gru kuruyorsa biz de 2 hafta sonra arkadaşlarla toplanıp 50 kişilik kuralım.Var mı öyle şey.

E isteyen kuruyor tabi Erkan Abi , kim kurucak başka ? Mevcut gruplar nası kuruldu ki ? =) Bence de gruba gerek yok ; ama bu işin bi tüzüğü yok ki , isteyen kuruyor , kurar da.

Tek grup , tek isim , tek ses her zaman yeğdir bence de. Ama insan evladı bu , aidiyet duygusunu bastıramazsın ki. ETB mantığı tam olarak oturduğu takdirde ancak tek isim mantığı oturacaktır. ETB'nin de çalışmaları konusunda pek bilgi sahibi olamadığımız için , ne zaman gelir o gün bilinmez.

乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 15:31
Açığın tek taraftar grubu ALTES'tir. Gerisini tanımam...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 15:36
Alıntı yapılan nusret

Alıntı yapılan eserkan26

E isteyen kuruyor tabi Erkan Abi , kim kurucak başka ? Mevcut gruplar nası kuruldu ki ? =) Bence de gruba gerek yok ; ama bu işin bi tüzüğü yok ki , isteyen kuruyor , kurar da.

Tek grup , tek isim , tek ses her zaman yeğdir bence de. Ama insan evladı bu , aidiyet duygusunu bastıramazsın ki. ETB mantığı tam olarak oturduğu takdirde ancak tek isim mantığı oturacaktır. ETB'nin de çalışmaları konusunda pek bilgi sahibi olamadığımız için , ne zaman gelir o gün bilinmez.

Sen zaten taraftar gruplarına karşısın bu tür konular seni zerre ilgilendirmiyor.Gölge etme başka ihsan istemeyiz Wink
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 59>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır