eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Efeler

Cevapla Cevapla Sayfa  123 59>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
Online Durum: Offline
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Efeler
    Tarih: 08/Mar/2011 saat 10:20

Grubumuz olarak gerekli şeyleri buradan yazabilirsiniz. Ben göremediğim için açmayı uygun gördüm.

Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 11:30
ben gördügümü yazayım. bu grup artık kendi adına bagırmaya bir kısıt getirmeli.Esesden cok kendi adına bagıran bir grup.Ayrıca mac icerisinde diger gruplara uymalı kendi kafasına göre takılırsa ne bütünlük saglanır nede dedikleri anlasılır.Madem böyle bir grup kuruldu böyle bir grup var Acıgın organize olmasında kullanılabilir. Bulundukları bölüm tarafındaki insanları organize edebilirler tabiki bir bütün halinde.En büyük handikapları kendi grupları adına cok bagırıyorlar. ve gördügüm sette cıkan kücük kızlar bu tür olaylarda yine bir cook kavgaların cıktıgını gördük.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 11:59
Açığın tek tribün grubu ALTES'tir.Dorlionda ALTES'e katılmalıdır.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
legend_melike Liste gör
Yazar

melike
Yer: Turkey
  Alıntı legend_melike Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 12:21
1-) keşke öncelikle grup hakkında bilgi verseydiniz bayan taraftar grubumu yoksa genel bir grupmu anlayamadık biz
2-) dorlion kelimesini kendinize grup ismi seçerken Eskişehir'in ilk ismi olmasını dikkate almışsınız sanırım fakat doğru olan dorylaion ' dur
3-)
eğer bayan taraftar grubuysanız dorylaion prensES'leri diye bir bayan taraftar grubu vardı zaten fakat nurhan ablanın evlenmesi sebebiyle grup içerisindeki bayanlar sadece pankartlarıyla varlığını devam ettirdiler bu grubun kurulmasına karar verirken grup kurulmadan önce var olan grubun grup lideri nurhan ablayla görüşülmesi hoş olurdu açıkcası  ...

SeN oLmAsAn HaYaTıN nE aNlAmI vAr Es-Es.İiİiİmMmM !!!
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
  Alıntı thefasfis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 12:27
öncelikle bu grup ritim bozukluğunu düzeltmeli, koskoca açık tribün, kapalıyla bir likte aynı besteyi bir tek ağızdan çıkarmış gibi söylerken, ne hikmetse bu grup bütün ritmi bozuyor
Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 12:31
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
legend_melike Liste gör
Yazar

melike
Yer: Turkey
  Alıntı legend_melike Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 12:33
Alıntı yapılan samich_backtash

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2742&PN=1

dorlion*s grubu incelesin lütfen    ...
SeN oLmAsAn HaYaTıN nE aNlAmI vAr Es-Es.İiİiİmMmM !!!
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 13:24
Yeteri kadar grubumuz yoktu, iyi oldu bu grubun kurulması.
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
  Alıntı tridimit26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 13:26
Bence çok uyumsuz ve kuru gürültü yaratan bir grup oldu Dorlion.Davul kullanmayı bile bilmiyorlar.Davulu her tezahuratta çalarak seslerini absorve ediyorlar ve sesleri kayboluyor.Açık ile uyumlu değiller.Grup olarak hareket etmeleri sıfır.Demirdeki atkısız beresiz arkadaşları ne derse onu yapıyorlar.Yaşları genelde küçük olduğu için bir heves heyecan içrisindeler anlayabiliyorum.Fakat Açık trübünü bölüp kendilerini reklam etmekten başka çabaları da yok.Yaşları çok genç.Tecrübeli abilerinden yardım almalılar.
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 13:43
Kırmızı yapılan polarlardaki amblem yanlışlığı çok göze çarpıyor ve çok kötü olmuş her yerde yanlış amblem diye bas bas bağırılıyor bilinçsizce yapılmış polar amblemimiz yanlış ve tepebaşı belediyesinin logosu var neden oraya konuldu bilmiyorum ama alet edilmemesinden yanayım.Bu arada dorlions gereksiz olarak kurulan bir gruptur ALTES'e katılması lazımdır emre abi gibi düşünüyorum bende tribünde bölünmeye dur demeliyiz.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 59>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,188 saniyede hazırlanmıştır