eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ankaraESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ankaraESES Malatya Maçı İzleme Organizasyonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <123
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
Online Durum: Offline
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2008 saat 12:54
Alıntı yapılan Mehmet_Ali

ankara eses malatya maçı izleme organizasyonu olsun eger olursa bende bir eskişehir sporlu olarak gelirim. ilk defa bu organizasyona katılmak nasip olcak yerini saatini söyleyin yeter . 

Bu maçda Ankara'da ESESli kalacağını pek düşünmüyorum.Keremeylede tek başınıza kalabilirsiniz.
Bence maçı izleseniz?
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
Mehmet_Ali Liste gör
Yazar

Mehmet Ali
Yer: Turkey
  Alıntı Mehmet_Ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2008 saat 13:03
peki esesli kardeşim ben sana soruyorum tevivyonda canlı izlemekle orada izlemek aynımı farkları sayım ben sana 1-o atmosferi ekranda yaşayabilirmisin2-spikerin bazen aleyhimize yorumlar veya anlatımlar yapmasına katlanacakmısın.3-ekranda sadece o alanı görüyorsun ama maçta futbolcuların neler yaptıgını tamamen görüyorsun.4-bir eskişehir sporlu eger imkanı varsa herzaman heryerde eskişehir sporun yanında türübünde yerini almalıdır daha ötesi varmı Wink 
Yukarı
Mehmet_Ali Liste gör
Yazar

Mehmet Ali
  Alıntı Mehmet_Ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2008 saat 13:20
eskişehire malatya maçını izlemek için bir organizasyon olsun arkadaşlar bu maçlar çok önemli takımımızın yanında olalım eskişehir spor taraftarı olarak eskişehire akın edelim yapalım bir organizasyon biraz önce belirttim .düşüncelerimi dayanamadım tekrar belirtiyorum ben 10 yaşından beri esesliyim ve hala esesli olmaya devam ediyorum yaşım 37 gidelim arkadaşlar eskişehire bırakın televizyonda izlemeyi falan zaman televizyonda izleme zamanı degil eger veriyorsa zaman eskişehir sporumuzu destekleme zamanı bu sene bu takım şampiyon o l a c a k.
Yukarı
emreses Liste gör
Yazar

Emre VARCAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı emreses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2008 saat 13:44
Keremeyle'de olacağım
görüşmek üzere
Eskişehirliyim,Eskşehirsporluyum
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2008 saat 19:01

Ankaradan bir organızasyon olursa Eskişehir'e gideceğim.

Olmazsa Keremeyledeyim.
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
Mehmet_Ali Liste gör
Yazar

Mehmet Ali
  Alıntı Mehmet_Ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2008 saat 17:12
yokmu organizasyon eskişehire maç izlemek için arkadaşlar televizyon da izlemekmi hoşunuza gidiyor gideriz işte bilet fiyatlerıda 5 ytl böyle maçlarda gitmicezde hangi maçlarda gitcez bırakın şu kapalı kutu olayını takımın bizlere ihtiyacı var hadi arkadaşlar yapalım bir organizasyon eskişehir spor bu süperlige çıkacaktır.
Yukarı
aztek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILMIŞTIR

Akif
Yer: Ankara
  Alıntı aztek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2008 saat 17:21
Bende Keremylede olacağım oğlumla:D
ŞAMPİYON ESESİM NE İSTERSEN İSTE BENDEN
Yukarı
ankaraESES Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı ankaraESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2008 saat 17:29
Alıntı yapılan Mehmet_Ali

yokmu organizasyon eskişehire maç izlemek için arkadaşlar televizyon da izlemekmi hoşunuza gidiyor gideriz işte bilet fiyatlerıda 5 ytl böyle maçlarda gitmicezde hangi maçlarda gitcez bırakın şu kapalı kutu olayını takımın bizlere ihtiyacı var hadi arkadaşlar yapalım bir organizasyon eskişehir spor bu süperlige çıkacaktır.

Buradan adınızı yazdırabilirsiniz...
ankaraESES
Yukarı
Mehmet_Ali Liste gör
Yazar

Mehmet Ali
  Alıntı Mehmet_Ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2008 saat 11:22
mehmet ali saruhan
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır