eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anadolu Üniversitesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
arslankaya_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ARSLANKAYA
Yer: KIRIM
Online Durum: Offline
  Alıntı arslankaya_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 19:02
Alıntı yapılan Erman

Biz zamanında kulüp için uığraşmıştık ama üniversite yönetimi sıcak bakmadı.Hala da bakmıyorlar.Spor kulübu var işte gidin oraya üye olun orada çalışın demişlerdi.

kulüp kurmak için uğraşacağız, kulüp kuramasak da çalışmalarımıza devam edeceğiz.
ÜNİESES (ANADOLU)
http://www.unieses.org/
Yukarı
arslankaya_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ARSLANKAYA
  Alıntı arslankaya_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 19:07
Alıntı yapılan nusret

Az önce Ünieses'in Facebook sayfasına bir göz attım. Ankaragüçlünün birisi gelip sülalemizden bahsetmiş , sağolsun unuttuğu isim kalmamış. Şubat 10'da sövmüş adam , halen duruyor orada.

Ünieses faal mi gerçekten ? Ben mesela bu konuda kendi okulumda sorumluluk almak isterim , fakat kime danışacağımı , ne yapacağımı bilmiyorum. Barış Baş ile bir muhabbetim vardı , onu da pek sık online göremiyorum.

Sanki biraz dağınık işliyor gibi Ünieses , ya da ben yanlış yaklaşıyorum , bilemiyorum artık. =)

malesef ankaragüçlü amipler arasıra böyle saçmalıklara imza atıyorlar ancak arkadaşlarımız en kısa sürede bu yazıları kaldırıyorlar.
 ünieses olarak bu sene eskişehirde pek bi etkinlik yapamadık ama genele baktığımızda faaliz.sen facebook sayfasımızı dikkatlice incelersen oradan yönetici ve temsilci arkadaşlarımıza ulaşabilirsin.
ÜNİESES (ANADOLU)
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 19:41
Alıntı yapılan nusret

Az önce Ünieses'in Facebook sayfasına bir göz attım. Ankaragüçlünün birisi gelip sülalemizden bahsetmiş , sağolsun unuttuğu isim kalmamış. Şubat 10'da sövmüş adam , halen duruyor orada.

Ünieses faal mi gerçekten ? Ben mesela bu konuda kendi okulumda sorumluluk almak isterim , fakat kime danışacağımı , ne yapacağımı bilmiyorum. Barış Baş ile bir muhabbetim vardı , onu da pek sık online göremiyorum.

Sanki biraz dağınık işliyor gibi Ünieses , ya da ben yanlış yaklaşıyorum , bilemiyorum artık. =)
ÜniESES faal gibi de değil gibi deErmm

2006 yılında ÜniESES'i kuran jenerasyon mezun oldu. İkinci nesilin de bir kısmı mezun oldu bir kısmı da bu sene mezun oluyor. Eskisi gibi merkezde yani Eskişehir'de güçlü değiliz. Anadolu'da zaten hiçbir zaman tam birlik sağlanamadı. Esogü'de ise pek çok mezun verdik. Yerlerine alttan gelen heyecanlı arkadaşlar da olmadı. Son heyecanla gelen kişi olan ben de seneye mezun olacağım inşallah. Pek destek bulamasak da elimizden geldiğince çabalıyoruz.

İki yıl önce yeni tanıştığımız İbrahim Günlü isimli arkadaşımızın önerisiyle Facebook'ta bir sayfa açtık. Bu sayfa ile pek çok yeni arkadaşla tanıştık. Hemen hemen hepsi de dışarıda okuyan arkadaşlardı. Büyüdük... Biraz da kontrolsüz büyüdük. Çünkü bu zamana kadar ÜniESES Eskişehir'de örgütlü iken Türkiye'ye açıldı. Sayılar artınca dışarıdaki arkadaşların "ÜniESES kart" isteği oluştu. Kartın çeşitli avantajları olsun istedik, her sene vize işlemi yapılacak düzenli bir sistem kurmak istedik fakat burada dernek statüsünde olmadığımız için kart çıkarıp çeşitli yerlerden avantaj sağlama, her sene vize yapma, belirli bir ücret toplama işlemlerini gerçekleştiremezdik. Daha da sağlam temel üstüne oturtmak için bir dernek kurmak istedik.

Dernek konusunda ayrı bir dernek kurma, mevcut bir dernekle birleşme düşünceleri tartışıldı. Bu konuda çeşitli görüş ayrılıkları oluştu. İkisi hakkında da bilgi toplandı, görüşmeler yapıldı. Artık bir sonuca varacağız derken ETB ortaya çıktı. ETB toplandığı ilk günden beri tek çatı altında bir dernek kurmak istiyor. Böyle bir birlik kurulunca oraya dahil olundu. Şu anda ETB ile birlikte hareket ediyoruz. Kurulacak yeni derneğin içerisinde bulunacağız. Bununla birlikte geride bıraktığımız yıllarda gerçekleştiremediklerimizi dernek statüsü altında daha rahat gerçekleştirebiliriz.

Bu geçtiğimiz 2 yılda durağan görünsek de bir şeyler yapmaya çalıştık fakat beklenmedik olaylar seyrimizi değiştirmemizi gerektirdi. Sonuç olarak elimizde ne yazıkki pek bir şey yok. Kurulacak olan dernekle diğer konulara daha fazla ağırlık verilebilir.

Burada yazdıklarım o zamanlarda kesinlik kazanmadan etrafa duyurulmamak istenmişti. Bu yüzden pek çok kişinin haberi yoktur sanırım. Bu mesajım da Anadolu Üniversitesi başlığı altında ÜniESES'in genel bir seyri oldu ama olsun artıkSmile

Son olarak Osmangazi'deki toparlanma sürecinin zaman alabileceğini, bu sürede Anadolu'da kurulacak birliğin en azından Esogü'deki toparlanma sürecinde ÜniESES'in duraksamasını önleyeceğini düşünüyorum. Üniversiteli arkadaşların takıma sadece tribünde ve internette değil, okulda da sahip çıkmalarını diliyorum...
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2011 saat 20:11
Böyle bir organizasyon var neticede. Üniversiteli Eskişehirsporlular açıkcası kulübün geleceği demek. Kulübün ileride yönetiminde bulunacak olası insanlar demek. Bu insanları da bir çata altında toplamak kolay bir iş değil.

Fakat gördüğüm kadarıyla onlarca okuldan onlarca temsilciye sahipsiniz. Bu insanlar gerçekten iş yapıyorlar mı ? Yoksa temsilciliklerini etiket olarak enselerinde mi gezdiriyorlar sadece ?

Bu iş kolay işler değil tabii , fakat peşini de bırakmamak gerekiyor bence. Herneyse , muhabbetin içine sağlamından limon sıktık zaten , daha fazla uzatmayalım. Yine de bu işle ilgilenen/uğraşan birileri varsa bana özel mesaj atsın lütfen. Ben kendi okulumda bu işle uğraşmaya dünden razıyım.

Saygılarımla...
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
arslankaya_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ARSLANKAYA
  Alıntı arslankaya_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 00:27
 Anadolu üniversitesinde okuyan bütün renktaşlarımızı ETB çatısı altında bir üniversiteli eskişehirsporlu olarak birlik olmaya davet ediyorum.
 Yeni dönemde neler yapabiliriz ne gibi faaliyetlerde bulunabiliriz vs. konularda burdan veya özelden fikir alışverişinde bulunabiliriz.
ÜNİESES (ANADOLU)
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 01:38
Her daim hazırım..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 08:43
A. Ü yü canlandırmak için, bu yaştan sonra oraya kayıt mı yaptıralım ?

Angry

Ben orada kayıtlı öğrenci olsam, Eskişehirspora bu kadar kayıtsız kalmazdım, ne diyem ?

Angry
# Direnmüdavim....

Yukarı
oxax Liste gör
Yazar

Emrah
Yer: Turkey
  Alıntı oxax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 10:34
Ben yıllardır Anadolu Üniversitesinin canlanmasını bekliyorum ama canlanamıyor. O kadar destek verilmesine rağmen olmuyor. Ünieses i sadece üniversitede okuyan arkadaşlarla sınırlı gibi düşünce bu oluşuma yapılan en büyük yanlıştır. ÜniESES oluşumunun içine giren arkadaşlar mezun olunca en olgun dönemlerinde, en çok tecrübe sahibi oldukları zamanlarda neden oluşumdan elini ayağını çekiyor anlamış değilim. Bence en büyük sorun bu işte...
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2011 saat 13:39
Üzücü bir durum...En aktif olması gereken oluşumlardan birisi olması gerekir ÜniEsEs Anadolu'nun...İnşallah bu sene telafi ederler. Wink
Yukarı
SalihSeçer Liste gör
Deneyimli Yazar

Salih Seçer
Yer: Aksaray
  Alıntı SalihSeçer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2011 saat 17:11
Anadolu Üniversitesi ÜniEses Bünyesinde İnşallah bu sene yeni katılan üyelerimizle daha güçlü ve ses getiren bir yapıda olacağımızı düşünüyorum. Aslında AÖF'de okuyan taraftarımız kendini Anadolu ÜniEses bünyesinde hissetse bu pasiflik ortadan kalkar. 
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır